Strana 5 od 270 PrvaPrva 1234567891555105 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #41
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Don_Krstic kaže: Pregled poruke
    E sad si ga malo preterao...
    Nazalost nije preterao Ja malo u zadnje vreme pratim vintage Omege i mogu ti reci da je u pravu, jer ako stvarno hoces da prodas sat, onda cena kod nas ne moze ni u ludilu da se poredi sa cenama preko. Mislim da ces ih lakse i brza prodati preko nekog od stranih foruma, necu ti dati link jer ne znam dali je dozvoljeno, ako jeste nek ti ga da neko od moderatora. Tu lepo postavi lepe fotke, stavi satove na lepe kozne narukvice, malo ih doteraj, raspitaj se za cene na forumu i onda odredi svoju. Ja znam da ja moju Omegu Geneve ne bi dao ni za 500e, ali veruj mi da mi niko ovde nebi dao ni 300e, zato ako hoces da ih prodas iole za realnu sumu idi na takvu varijantu. Eto ja sam ljubitelj Omege, ali ni ja ti nebi dao 500e ni za jedan od tih, jer ima mnogo kvalitetnijih vintage Omega i redjih za 300. Nemoj ovo shvatiti licno jer nije, zelim da pomognem. Pozz

  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Što se tiče našeg tržišta i kupovne moći,sležem se da ne može dobiti 500 eura po komadu za Omegu! Kada sam postavio procjenu naveo sam izvor:Chrono24.com! Ništa ga ne sprečava da postavi oglas na e-bay,amazon,chrono24 ili na WUS-u!!!

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    @enes
    Cijene koje sam uspio naći su 990 i 1250 eura za Roamer Stingray(izvor je Chrono24.com)! Prodavci su iz Njemačke,a satovi su iz '69 godine i ispravni su!

  4. #44
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Nazalost nije preterao Ja malo u zadnje vreme pratim vintage Omege i mogu ti reci da je u pravu, jer ako stvarno hoces da prodas sat, onda cena kod nas ne moze ni u ludilu da se poredi sa cenama preko. Mislim da ces ih lakse i brza prodati preko nekog od stranih foruma, necu ti dati link jer ne znam dali je dozvoljeno, ako jeste nek ti ga da neko od moderatora. Tu lepo postavi lepe fotke, stavi satove na lepe kozne narukvice, malo ih doteraj, raspitaj se za cene na forumu i onda odredi svoju. Ja znam da ja moju Omegu Geneve ne bi dao ni za 500e, ali veruj mi da mi niko ovde nebi dao ni 300e, zato ako hoces da ih prodas iole za realnu sumu idi na takvu varijantu. Eto ja sam ljubitelj Omege, ali ni ja ti nebi dao 500e ni za jedan od tih, jer ima mnogo kvalitetnijih vintage Omega i redjih za 300. Nemoj ovo shvatiti licno jer nije, zelim da pomognem. Pozz
    Ma razumem ja to sve, ali on je naveo 200 eura za sva tri što je manje od 70 po komadu a to je složićeš se preterivvanje... I 5 eura za Alvarex što je isto premalo po meni neka relana je oko 15 evra, imajući u vidu stanje, pa samo čišćenje i štelovanje je 400 dinara... Inače te Omege ja ne prodajem, već imam ponudu da ih kupim, lik ih ceni 450 evra sve tri, pa se zato raspitujem... Mene najviše interesuje ona automatic, pa sam mu tražio da mi pošalje njene detaljnije slike i cenu...

  5. #45
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Što se tiče našeg tržišta i kupovne moći,sležem se da ne može dobiti 500 eura po komadu za Omegu! Kada sam postavio procjenu naveo sam izvor:Chrono24.com! Ništa ga ne sprečava da postavi oglas na e-bay,amazon,chrono24 ili na WUS-u!!!
    Tako je to i ja kazem

  6. #46
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Don_Krstic kaže: Pregled poruke
    Ma razumem ja to sve, ali on je naveo 200 eura za sva tri što je manje od 70 po komadu a to je složićeš se preterivvanje... I 5 eura za Alvarex što je isto premalo po meni neka relana je oko 15 evra, imajući u vidu stanje, pa samo čišćenje i štelovanje je 400 dinara... Inače te Omege ja ne prodajem, već imam ponudu da ih kupim, lik ih ceni 450 evra sve tri, pa se zato raspitujem... Mene najviše interesuje ona automatic, pa sam mu tražio da mi pošalje njene detaljnije slike i cenu...
    E to je druga stvar, da ona u sredini je najbolja po meni koliko se da videti sa fotke. Ako je bas zelis uzmi je, i ne daj preko 150e. Racunaj na servis i poliranje ako zelis da ti traje jos dugo i to ti je oko 90e ukupno, pouslovom da je sve ispravno, najvise krunica i gumica tj dihtung.. Pozz

  7. #47
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala na trudu. Moj sat je radio do 2002 god. kada mu se polomio ključ (krunica) za navijanje i od tada ne mogu da ga popravim. Evo baš danas sam ga poslao u Vrnjačku Banju kod nekog časovničara.
    Nadam se najboljem.

  8. #48
    Član Avatar korisnika Martin
    Član od
    25.2.2009.
    Poruke
    106
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da li neko zna koliko bih novaca mogao dobiti za jedan ovakav sat?
    Radi se o WITTNAUER-u iz 1957 godine. Kuciste bi trebalo da je od zlata, na unutrasnjosti poklopca pise:
    Wittnauer, New York, Geneva Montreal, 10 k gold filled, 508-146, 530190. Urezan je i datum, verovatno kada je servisiran. Ima posvetu na poledjini poklopca namenjena vlasniku i sat naravno radi kao da je nov! Samo nazalost nema staklo. Kuciste je pod uglom pa je problem jer staklo nije standardno, a i ne znam da li uopste moze i da se nadje takvo.


    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-30052009818.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-30052009817.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-30052009816.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-15122009072.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-15122009076.jpg

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Don_Krstic kaže: Pregled poruke
    E sad si ga malo preterao...
    ti druze jesi platio taj alvarex 13 eura al po meni nevredi te pare al kao i svaka roba vredi onoliko koliko neko hoce da plati.sto se tice omega cvrsto stojim iza toga da za one tri omege na gomili da ih zajedno proda nemoze da dobije 200 eura.pojedinacno mozda dva navijaca po max 60 eura i automatic 80-100.ja bi vise nego vi voleo da su satovi skuplji jer ih imam mnogo ali situacija vam je bas takva.ne zanosite se da u inostranstvu mozete uzeti neke silne pare.jedno je juvelirnica a drugo privatan prodavac jos kad vide odakle teska posla.

  10. #50
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Kolika je realna cena ove omege na koznom kaisu u odlicnom stanju?Omega je zlatna,ne pozlacena,stara je nekih 40 godina.
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-4326210356_9e7b99f3cc_z.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •