Strana 216 od 270 PrvaPrva ... 116166206212213214215216217218219220226266 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.151 do 2.160 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #2151
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Ivan Stojanović kaže: Pregled poruke
    Jel moguce da ne vredi ni 5000 din :-)

    Hocu sebi da kupim neki sat koji nije samo baterija i kazaljke, ali da moderno izgleda...

    Nasao sam i ovaj

    Marc O´Polo automatik
    40th Anniversary
    Sat je ispravan
    Precnik mereno bez kljuca 40mm

    Prilog 113511
    Prilog 113510

    Interesuje me do koliko novca da ih licitiram, a ne da li su bolji od Casio, znam da su krševi ali mora da imaju neku cenu...
    Imaju neku cenu, naravno. Materijal 500 din, kradja ideje 200 i proces proizvodnje 300. Ovo su, naravno, cene u najboljem slucaju.

    Podrazumeva se, ako ti se svidja, uzmi ga i nosi u zdravlju i veselju. S druge strane, ovo je forum koji se sastoji od poznavalaca satova, i kao takvi svi imaju izvesnu reputaciju. Upravo zbog toga niko nece da ti preporuci kupovinu neproverene, diskutabilno kvalitetne i originalne robe, pa ni ja. Jos jedna zvrcka je u tome sto svi mi ovde gajimo neke kulture brenda, i ostajemo uz proverene proizvodjace. Sve ovo smo razvili upravo iz dokazanog kvaliteta i konstantnosti modela iz te firme.

    U tvom cenovnom rangu, Casio je apsolutni, neprikosnoveni lider. Vec od 5 hiljada pa navise mogu se naci stvarno raznovrsni i dobri satovi. Eventualno mozes da pogledas polovnu ponudu, ali je obicno slaba za satove koje ti volis (ili je skupa, zbog novog modela).

    Pozdrav, i srecno sa izborom
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #2152
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7448
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom

    I moja preporuka Casio. Casio modele slicne to marku polu imas da nadjes do 5000. Nove. Sa racunom i garancijom.

    Ako te zanima samo izgled i trenutna moda onda uzmi koji ti se najvise svidi. Potrazi na aliexpress (kod brace kineza) koliko kosta onaj mocni. Nisam trazio al mislim da nije vise od 15e. Sa sve postarinom za Srbiju.

    Inace, cast veoma, veoma retkim izuzecima, ali dobar sat od kompanije koja pravi parfeme, zenske gace ili nesto trece - tesko.

    Nije bas kao onaj, al' ajd

    http://m.aliexpress.com/item/32303479084.html

    Ispod 400 dinara ( ne 4000 ) sa postarinom. Mislim da postize isti efekat kao i onaj limitirani "nemac"

    Nemoj pogresno da me shvatis, ne pokusavam da se narugam ili nesto slicno. Vecini clanova ovog foruma satovi koje si naveo ne vrede ni 100 dinara. I daleko vise cene Casio ili neku drugu marku koja proizvodi satove kao primarni proizvod iz, uslovno receno, jeftinije kategorije.

    Jasno mi je da Casio od 5-6000 dinara vecini ljudi ne ostavlja isti utisak kao burgmeister nemac iz kine, ali na ovom forumu je drugacije. Ovde taj Casio ima mnoooogo vecu vrednost jer, ako nista drugo, nadzivece burgmeister-a nekoliko puta.

    Ako zelis sat koji ima bling-bling efekat uzmi sta ti se svidi. Ako zelis sat koji ce sluziti kao sat - nemoj gledati kineze i wannabe casovnicarske firme.
    Poslednja ispravka: RUS (1.8.2015. u 15:53)
    DrAgod and KureNS like this.

  3. #2153
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    moze li mi neko reci koliko vredi ovakav vintage sat u mint fabrickom stanju ,unapred hvala na odgovoruhttps://www.google.rs/search?q=wittn...e93DvLEPF4M%3A

  4. #2154
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ako je zaista u lepom i ispravnom stanju tada po meni vredi izmedju 500 i 1000 evra. Sve zavisi od stepena lepote i naravno od volje prodavca i zelje kupca
    A cisto sumnjam da je bas u tako perfektnom stanju. Mada, ko zna ...

  5. #2155
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    slikacu ga cim ga kupim,sat je prelep samo nema metalnu narukvicu kao ovaj sa slike vec braon koznu sto je meni mnogo lepse,slikam ga cim ga budem uzeo

  6. #2156
    Novi član
    Član od
    14.1.2010.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom pomoc oko utvrdjivanja vrednosti starog i kupovine novog/polovnog sata

    pozdrav! Imama vec dugo vremena ovaj satic nekih 15 godina zelio bi ako mozete da mi pomognete da nadjem odgovarajucu zamjenu za ovaj sat, a ujedno i da mi pomognete odrediti trenutnu cenu ovoga sata.



    sat je seiko 5 automatic, na poledjini pise water resistant ky, stainless steel, 7S26-8760 (F), 843339

    na vasem sajtu sam saznao dosta stvari, ali ne mogu da znam sta znaci ovo (F) i KY?
    Mehanizma radi zadnji remont mu je bio 2004 godine, prije par dana sam ga nosio u servis i cova je rekao da sam treba odraditi remont. Na kucistu je zamenjeno safirno staklo sa akrilnim staklom iste godine kada i zadnji servis. Marker na poziciji 12h je otpao, ali se orginal nalazi u kucistu.
    Prilozit cu slike da imate bolju prestavu o cemu se radi.

    evo banana
    http://s3.postimg.org/6x4p3kb4j/image.jpg
    http://s1.postimg.org/kp6mgq90v/image.jpg
    http://s9.postimg.org/wgo807q5r/image.jpg
    http://s10.postimg.org/7903p5ejd/image.jpg


    pomoc u izboru sata koju trazim od vas je sa sledecim karakteristikama:
    metalno kuciste (preferiram manja kucista mada moze i vece samo da je kuciste unutar ruke)
    metalna narukvica
    analaogni pokazivac vremena
    kazaljke da svijetle u mraku
    datum, mada moze i dodatno koji je dan u sedmici
    safirno ili mineralno staklo,(mada na vasem sajtu vidim da je to dodatno skuplje kada se trazi)
    da se ladno snjim mogu tusirati, a ponekad i zaplivati
    da sat mogu nositi stalno ono da je za sve prilike (mada vise diskretand a ne bude upadljiv)
    brojcanik preferiram crni, sivi, bijeli i sve nijanse plave (mada nsiam nesto izbiriv)
    nisam ljubitelj kvarcnih satova,
    ne bolujem od marke, niti dali je nesto novo ili polovno bitno da mi se svidi
    sat bi uglavnom kupio preko neta, jer zivim u BIH i ne znam za casovnicarske radnje

    hvala na pomoci

  7. #2157
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Seiko petica vredi do par desetina evra, a preporuka za to sto si naveo - Seiko Skx007

  8. #2158
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    ^ Ili monster
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #2159
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: pomoc oko utvrdjivanja vrednosti starog i kupovine novog/polovnog sata

    Citat Mirotvorac kaže: Pregled poruke
    sat je seiko 5 automatic, na poledjini pise water resistant ky, stainless steel, 7S26-8760 (F), 843339

    na vasem sajtu sam saznao dosta stvari, ali ne mogu da znam sta znaci ovo (F) i KY?
    [F] oznacava koji alat se koristi za otvaranje kucista (znaci samo Seiko serviserima) a KY bi trebalo da je oznaka fabrike.

  10. #2160
    Novi član
    Član od
    14.1.2010.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pomoc oko utvrdjivanja vrednosti starog i kupovine novog/polovnog sata

    hvala na pomoci

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •