Strana 18 od 270 PrvaPrva ... 81415161718192021222868118 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 171 do 180 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #171
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pomos za star Omikron sat

    да Ви посакам добредојде на нашиот форум .. и како за на часови кои ќе туку некој со поголемо знаење да се објасни .. за да бидете сигурни дека поради тоа што сакам предизвици ... и го дадов на нив

  2. #172
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: pomos za star Omikron sat

    Zdravo Rapoholic i dobrodosao!

    Nije nikakav problem, sasvim se dobro razumemo .
    Sto se tice tvog pitanja - imamo na forumu dosta poznavalaca vintage satova i nekoliko ozbiljnih sajdzija pa verovatno mogu da daju tacan odgovor i najbolje je da sacekamo njih.

    Pitanje cu preseliti u Opstu temu / Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ono sto ja mogu reci - radi se o satu verovatno starom 25-30 godina, u dosta losem stanju, koji ne vredi previse - recimo 30-40EUR (bar sam vidjao da se za toliko prodaju). Moj savet je da, ako ti znaci, t.j. ako ima sentimentalnu vrednost, vredi ga srediti, ali mi se cini da ces uloziti vise nego sto sat vredi u prodaji. Stari satovi imaju svoj smek i ja recimo imam jedan vintage Buler star ~30 godina koji za sobom ima odlicnu pricu, i koji me uvek podseca na dedu, i za mene je od neprocenjive vrednosti
    No time to lose

  3. #173
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pomos za star Omikron sat

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    да Ви посакам добредојде на нашиот форум .. и како за на часови кои ќе туку некој со поголемо знаење да се објасни .. за да бидете сигурни дека поради тоа што сакам предизвици ... и го дадов на нив
    OFF
    Ne znam kako da ti kazam ame sekoja den sve poveke me odusevuvas, so tebe covek se gordeam! OFF

    Dobro ni dojde @Rapoholic, ne e problem za Srpskiov jazik mozeme da se razberem i na Makedonoski.
    Gledam dobar sovet dobi dobi na Srpski od clenot @vladas, mojot Makedonski ne e poveke potreben.

  4. #174
    Novi član Avatar korisnika Rapoholic
    Član od
    21.12.2010.
    Lokacija
    Ohrid, Macedonia
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pomos za star Omikron sat

    najprvo, milo mi e sto se razbirame i na makedonski
    a drugo...satot e od mojot dedo, pa ima sentimentalna vrednost za mene. jas veke prasav za popravka i sreduvanje. samo obicno podmackuvanje kosta skoro 15 evra, a ako treba zamena na nekoj del(sto sigurno ke treba), toa dopolnitelno ke kosta. isto taka, treba da se smeni i stakloto, taka sto popravkata sigurno ke kosta mnogu poveke od vrednosta na satot.
    mislam deka sega zasega ke go ostavam satot nekade nastrana, pa nekogas, koga ke imam moznost, bi go sredil ako e mozno.
    vo megjuvreme ke gi gi slikam nekoi od satovite koi gi poseduvam, isto taka za procena na vrednosta. ne deka ke gi prodavam ama...cisto od ljubopitnost
    i fala za informaciite @vladas

  5. #175
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: pomos za star Omikron sat

    Rapoholic, nema na cemu . Kao sto si najavio - cekamo tvoje slike! Mozes da ih postavis na forumu Slike satova iz vase kolekcije!.

    P.S. Svakako ti savetujem da restauriras dedinog Omikrona !
    No time to lose

  6. #176
    Novi član
    Član od
    23.12.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zanima me vrednost starog bertoluci sata, rekli su mi da je dosta vredan ali me zanima misljenje strucnjaka.....Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsci0515.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsci0517.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsci0509.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsci0516.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsci0508.jpg

  7. #177
    Novi član
    Član od
    25.12.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Zenski sat Omega iz 1965.

    E ovako znaci bio sam sa caletom imamo ovaj sajt ne znam ni ja odakle i zlatar nam nudi 500 evra,kontamo da vredi MNOGO vise,prevrnuo sam net 6x tamo i nazad i nisam nasao.Pa ako bi neko mogao da mi posalje direktan link sa podacima za ovaj sat,znaci kontam da vredi vise od 500 evra sigurno.

    Tacnije ako je verovati zlataru(a ne verujem mu) vrednost zlata na satu je 520 evra.

    Evo i dve slike:



    Sat je iz 65. godine...Ako bi mogli molim vas da mi kazete koji je model,neke detaljnije informacije o njemu,kolika mu je vrednost i koliko bih mogao od prilike da dobijem za njega posto nameravamo da ga prodamo...

  8. #178
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Zenski sat Omega iz 1965.

    Sigurno će ti se javiti neko od znalaca sa foruma,ali pre toga postavi kvalitetnije fotke.
    Sa ovim,postojećim neće ti moći reći skoro ništa.
    Koristi makro mod i slikaj cifrarnik i poleđinu sata iz blizine.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #179
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zenski sat Omega iz 1965.

    vrlo verovatno da vredi vise, ali kao sto rece vladan, moraces da stavis kvalitetnije slike, a do tada pogledaj ovde, mozda ces prepoznati svoj sat.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #180
    Novi član
    Član od
    25.12.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zenski sat Omega iz 1965.

    Evo sada sam uslikao malo boljim telefonom,dakle zenski Omega iz 65. godine,od cistog zlata.Koja je vrsta,gde mogu naci detaljne informacije,vrednost i na kraju da postavim oglas kada sve saznam.

    http://www.2shared.com/file/iSK5iI9H/Omega.html

    Izvinjavam se sto je u rar-u molim vas da skinete i pogledate,svaka informacija je dobro dosla.

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •