Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22
Like Tree1Likes

tema: Predstavite vaš sat - Citizen AT0860-22E Marinaut Titanium Chrono

  1. #21
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Predstavite vaš sat - Citizen AT0860-22E Marinaut Titanium Chrono

    Uvek podrzavam "isterivanje pravde", nema nam druge. U suprotnom, nista se nece promeniti u smislu postovanja kupca!
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  2. #22
    Novi član Avatar korisnika Citizen
    Član od
    30.9.2010.
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    17
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predstavite vaš sat - Citizen AT0860-22E Marinaut Titanium Chrono

    Ljudi, lako je zalagati se za "isterivanje pravde" kada je neko drugi u pitanju, ali je tesko za to se izboriti u zemlji Srbiji. Nadam se da ste svesni sta to znaci. Kako sada stoje stvari, realno gledano sanse da nesto uradim su vrlo male...a uz to, ja nemam vremena, energije ni zivaca da se rvem sa "Bomarom" nedeljama i mesecima.

    Ja sam prosao tako kako sam i to je gotova stvar za koju sam i sam delimicno odgovoran. Medjutim, ne dozvolite da se vi nadjete u slicnoj situaciji.
    Zato vam savetujem da kad god ostavljate sat u neki servis, obavezno trazite da se prethodno pregleda i na potvrdi o njegovoj predaji naznaci postoje li ostecenja i kakva!

    Ovo je posebno vazno ako je casovnik nov i neostecen. Meni nije na pamet palo da moze da se nesto ovako desi, ali da sam procitao ovakav post ranije sigurno bih se drugacije ponasao...
    Posto ovaj forum treba da kroz razmenu iskustava clanova omoguci ljudima da sprece odredjene nezeljene situacije, mozba bi bilo dobro da admin splituje ovu temu i drugi deo nazove "Negativno iskustvo sa Bomarom", "Ostecenje sata u servisu" ili slicno, kako bi posetioci mogli lakse da znaju o cemu se radi u temi. Neka ova tema bude negativna reklama za pomenutu firmu, jer je itekako zasluzuju.

    Hvala vam na sugestijama i podrsci. Ako se nesto novo desi povodom ovoga, pisacu.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Citizen eco-drive titanium sapphire wr100
    By djordje85 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.7.2011., 16:25
  2. Citizen Perpetual Calendar Titanium Chronograph Eco-Drive Watch
    By dejan vjestica in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.5.2011., 21:15
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.11.2010., 17:32
  4. Citizen AT0860-22E, mišljenja i iskustva?!
    By Djordje Tosic in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 6.8.2010., 15:48
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.6.2010., 3:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •