Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree7Likes

tema: Najskuplji sat ili satovi

  1. #11
    Novi član
    Član od
    23.8.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Najskuplji sat ili satovi

    Evo, recimo, na ovako nešto sam mislio. Koliko su ovo satovi, a koliko nešto drugo.
    Lično meni ovo je preskupi užas.

    Floyd Mayweather Jr. Luxury Watch Collection

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Najskuplji sat ili satovi

    imas satove koji su skupi zato sto su nakit a imas satove koji su skupi zato sto imaju komlikovane mehanizme. a imas i kombinacije jednog i dugog ali to je retko. dragon je rekao da se tesko moze reci koji je to sat najskuolji zbog mehanizma jer su svi ti +10 000e satovi neretko od zlata, ali ajde da zlato ne smatramo ukrasavanjem vec samo dijamante.

    npr imas rolex gmt II od 95 000e ali takodje i rolex gmt II od 6000e. 70%-80% cene prvog su dijamanti a ne zlato a jos manje mehanizam, jer isti takav u celiku imas za 6000e.

    onda imas satove koji su skupi zbog mehanizma kao npr jaeger le-coultre hibris mechanica, patek phillipe sky moon torbillon, franck muller aeternitas mega 4, vacheron constantin tour de l'ile svi su oni u zlatnom kucistu ali to zlatno kuciste kosta mozda 20 000e plafon a mhanizam ostalih 1 800 000e (grubo, recimo da svi kostaju prosecno 2 miliona evra).

    onda, imas satove koji kostaju skupo zato sto su antikviteti, kao npr (to na zalost ne mogu da nadjem tacno koji mu je ref. numb) patek philippe koji je kupio muzej patek philippe za neverovatnih 6 miliona eura! onda imas onaj breguet marie antonette pocket koji je isto tako nesto slicno procenjen...

    a u beogradu najskuplji sat je verovatno onaj royal oak offshore kod jokica u uscu, mada ne znam tacno koliko kosta (verovatno preko 3 miliona dinara)

  3. #13
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Najskuplji sat ili satovi


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Najskuplji satovi na svetu
    By Shmizla in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.4.2008., 14:24

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •