Strana 10 od 92 PrvaPrva ... 678910111213142060 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 920
Like Tree2949Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #91
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    gogmajster
    Ma odrukaj ga odma'
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #92
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Haha,ma ne bi bilo fer (vec se i sad osjecam kao stalker malo,ali zacudih se svom.snalazenju po mpgucnostima foruma i ideji),a ispao bi i glup da sam masio,lol.
    Uglavnom ne sumnjam da ce se brzo pohvaliti.
    vladas likes this.

  3. #93
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16434
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat gogmajster kaže: Pregled poruke
    just my luck...Svi satovi stigli, čovjek napravio preinake (neke željene, neke 'ispod žita' i nenajavljene 8mineralno staklo umjesto akrilnoga ( ) i taman kaze krece slati, kad na WUS-u krene negodovanje oko zelene verzije....ljudima su kazaljke prevelike i prekricavo narancaste, a i lume je narancasti i u neskladu s onim na brojcaniku...Sad je status quo, bas za te, crni i krem izgleda i idu (i meni su na njima ok kazaljke, narocito na crnom), no ovaj stoji...promjena lumea bi uzela jos 3 tjedna...
    A toliko sam se nalozio da cu ga u ponedjeljak imati na ruci...
    kako se vama cini? ja sam podijeljen...bolje su mi vece, ali su i, istina, samo truncicu prevelike.
    da li da se priklonim taboru koji ce cekati promjene, ili...?
    Prilog 90707 Prilog 90708
    uuu stari bad luck...meni je ta cijela priča oko Aeviga odlična, stvarno dečko radi odličan posao. ovo oko Corvida je samo zastoj zbog dobavljača...čekaj promjene...ili uzmi originalnu verziju pa imaj unikat sat. meni i ovo izgleda ok.

  4. #94
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    a je l ti squale nije fizicki odgovarao, dizajnerski ili nije tehnicki bio na nivou cene, ili recimo konkurenata
    Odličan je Squale ali jednostavno nismo kliknuli. Najviše me smetala jako uvučena krunica.

  5. #95
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat sin.er kaže: Pregled poruke
    uuu stari bad luck...meni je ta cijela priča oko Aeviga odlična, stvarno dečko radi odličan posao. ovo oko Corvida je samo zastoj zbog dobavljača...čekaj promjene...ili uzmi originalnu verziju pa imaj unikat sat. meni i ovo izgleda ok.
    Ma šef se onda sam odlučio da će sve na relumanje,pa je prekinuo Gordijski čvor...ali i otada je prošlo ohoho vremena u kojima i on izgleda prolazi kroz porodjajne muke pri komunikaciji s Kinezima...sad bi navodno vec sve trebalo biti u zavrsnoj fazi, ali nesto mi to sporo. ne gine jos par tjedana...
    Ali da, mislim da ce biti ok sat, ova quartz verzija cisto kao grab-and go sat, to sam mu i namijenio i zato me i veseli, uprkos tome sto se i u dizajnu, a i u specifikacijama promijenilo dosta 8najvise mi krivo zbog akrilnog stakla koje je trebalo biti slightly domed, a bit ce mineralno ravno...Mislim da bi mu to dalo draž...svidja mi se taj efekt na Seagullu 1963.
    I žao mi je što mu je još Balaur na ledu...ne može ga zadovoljavajuce izvesti...a na renderu mi se odmah svidio.
    Vidjet cemo...prvo ovaj zelenko. Drzi fige!

  6. #96
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Jos samo 45 puta da spavam i stize

    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-dsc_0123-1-.jpg
    RUS, vladas, VLADAN P and 10 others like this.



  7. #97
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat Bigmag kaže: Pregled poruke
    Jos samo 45 puta da spavam i stize

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	DSC_0123 (1).jpg
Viđeno:	303
Veličina:	116,4 KB
ID:	93971
    Onda moras brzo spavati....

  8. #98
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Takav sat vredi cekati
    Bigmag and joppa like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #99
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Čekanje ubija
    Tudor
    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-uploadfromtaptalk1405702206185.jpg
    marko14, RUS, vladas and 16 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #100
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Seiko Superior Stargate, new model
    da ne prevodim evo izvorno:
    This is the new second generation of the Seiko automatic dive watch nicknamed the Stargate. It features a Seiko 24 jewel automatic (self-winding and hand wind) movement (caliber 4R36), a day and date display, highly luminous hands and markers treated with Lumibrite for low light visibility, screw down offset orange ringed crown for superior water resistance, uni-directional diving bezel with luminous PIP at 12:00, Hardlex mineral crystal and a solid etched, screw-down case back. Comes on a stainless steel bracelet with push-button deployant clasp and it includes manual and Seiko box. Features Movement: Seiko 24-Jewel Automatic 4R36 (self-winding and hand windable) Case: Stainless steel, 44mm x 13mm thick. Back: Engraved screw-in back Crystal: Hardlex mineral Band: Stainless steel bracelet, push-button deployant clasp. 22mm Water Resistant: 200 meters Warranty: 2 Years. New model available 15.May2014
    Naziv: 513bJe+QOpL.jpg, pregleda: 253, veličina: 35,3 KB

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •