Strana 83 od 92 PrvaPrva ... 3373798081828384858687 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 821 do 830 od ukupno 917
Like Tree2934Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #821
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat Pure kaže: Pregled poruke
    Kao što sam napisao, dakle naručen je 14.08. Po praćenju pošiljke vidim da je 25.08. stigao u DHL Beograd i od tad ništa. Molim vas recite mi kakva su vaša iskustva sa isporukama, koliko se čeka? Naručio sam na jomashop-u. Pretpostavljam da sad treba da se ocarini i oporezuje...
    Treba da te zovu iz DHL-a da popunis gomilu papira i da odaberes agenciju koja ce da ti radi carinjenje. Obicno se to desi cim stigne ili cak i pre nego sto stigne u bg. Zovni ih pa vidi sta se desava. Ne bi smelo toliko da ceka bez da ti jave.
    Pure likes this.

  2. #822
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    728
    Lajkovi
    6979
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Meni vec dva dana 'awaiting shipment' ... Verov ga povlace ko zna odakle
    Citat Pure kaže: Pregled poruke
    Odmah sutra su ga poslali.

  3. #823
    Novi član Avatar korisnika Pure
    Član od
    16.10.2018.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Zvao sam danas DHL i saznao da je pošiljku u Srbiji preuzeo Post Express. Od 25.08. od kad je stigao, sat je na carinjenju.
    Čeka se carina...

  4. #824
    Član Avatar korisnika Attila
    Član od
    15.12.2019.
    Poruke
    486
    Lajkovi
    4764
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    iiiiii počinje odbrojavanje

    Sent from my SM-N770F using Tapatalk

  5. #825
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Šta ti stiže???
    Omega rules !!!

  6. #826
    Član Avatar korisnika Attila
    Član od
    15.12.2019.
    Poruke
    486
    Lajkovi
    4764
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Ček prvo da stigne pa javljam

    Sent from my SM-N770F using Tapatalk

  7. #827
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Omega rules !!!

  8. #828
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat Pure kaže: Pregled poruke
    Zvao sam danas DHL i saznao da je pošiljku u Srbiji preuzeo Post Express. Od 25.08. od kad je stigao, sat je na carinjenju.
    Čeka se carina...
    hm, zanimljivo. Izgleda su promenili proceduru. Pre neki mesec je drug kupio preko DHL i oni su mu radili carinjenje za oko 3k din. Trajalo 10ak dana.

  9. #829
    Član
    Član od
    25.2.2020.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    402
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    hm, zanimljivo. Izgleda su promenili proceduru. Pre neki mesec je drug kupio preko DHL i oni su mu radili carinjenje za oko 3k din. Trajalo 10ak dana.
    Jomashop nudi jako dobre cene za skoro kompletan asortiman (ako izuzmemo fakat da je garancija jednogodisnja i preko njih, tj. da nisu "najautorizovaniji" prodavci). Logicno da ce besplatna isporuka biti najjeftinijim kanalima.
    To sto se naplacuje nekoliko hiljada dinara je DHL express, koji se posalje danas, stize preko sveta dan-dva kasnije, traze se dokumenta i silni potpisi za carinjenje, koje se takodje RELATIVNO brzo odvija.
    Ovi verovatno salju DHL ecommerce, sto mu dodje kao da si sa Alija narucio, samo umesto ChinaPost bude DHL, ergo nema naplate usluge, ali zato cekas bato...

  10. #830
    Novi član Avatar korisnika Pure
    Član od
    16.10.2018.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Stigao danas konačno...
    Kao što sam napisao u postu ranije, u Srbiju stigao 25.08., preuzeo post express i od tad se carinio do 07.09. Carina je kako sam i očekivao bila 30% od cene.
    Slike ću postaviti uskoro. Kako je neko ovde jednom napisao, 'sat je u ilegali' (žena)...
    Inače sam oduševljen i prezadovoljan...
    chuck and Zorg like this.
    Omega Geneve Gold Automatic 1970s
    Glycine Airman Automatic GL0137

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •