Strana 82 od 92 PrvaPrva ... 3272787980818283848586 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 811 do 820 od ukupno 920
Like Tree2949Likes

tema: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

  1. #811
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat srdjanr kaže: Pregled poruke
    Zbog prirode mog posla koji povremeno zna da bude veoma zahtevan kada izađem iz biroa i boravim duže vreme u postrojenjima, gde je sat izložen raznim izazovima, poput neočekivanih udaraca i vibracija, uticaju magnetnog polja, agresivnih hemikalija, velikih temperaturnih oscilacija i sl., nositi sat sa automatskim mehanizmom je grehota.
    Da ne bih više skidao sat sa ruke, svaki put kada izlazim iz biroa,

    razmišljao sam duže vreme o nabavci nekog modela koji nije preterano skup, a koji bi zadovoljio kriterijume izdržljivosti i pouzdanosti.
    Potencijalni izbor je logično bio usmeren na G-Shock zbog cene koja se uklapa u budžet i karakteristika koje poseduje, ali na moju veliku radost , nakog dugog surfovanja na netu iskočila mi je ova ZVER po ekstremno povoljnoj ceni, pa sam ga odmah poručio.


    Sat je već otpremljen i željno ga očekujem.







    Isto sam hteo pre 2 meseca da kupim. Neverovatna koincidencija. Koliko te košta i na kom sajtu???
    Poslednja ispravka: VLADAN P (17.8.2020. u 15:55)
    bokanegra and srdjanr like this.
    Omega rules !!!

  2. #812
    Novi član
    Član od
    30.9.2019.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    52
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    +1 merkam ga za posao već neko vreme. Daj ako nije tajna detalje odakle ga uzimaš i koliko košta.

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
    srdjanr likes this.

  3. #813
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    244
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Fenomenalan sat, iako ga uživo nisam video. Pretpostavljam da je stvarno ZVER
    Jedna od mojih želja, pre jedno god-dve, bio je na oglasu i razmišljao sam malo, a onda je nestao-prodao se verov.

    Postavi slike obavezno. Da ga lepo upoznamo.
    srdjanr likes this.

  4. #814
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Cestitke Srdjane, Victor je super
    bokanegra and srdjanr like this.

  5. #815
    Mlađi član Avatar korisnika Volk
    Član od
    8.2.2019.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    95
    Lajkovi
    870
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Več neko duže vrijeme gledao sam kineski Corgeut homage Omeginom Seamasteru 300...

    ...posebno me zainteresirala James Bond "Spectre" verzija, ali sam na kraju ugrabio dobru priliku na eBay aukciji i uzeo si (ipak) klasičniji model za samo 30-tak $
    Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-corgeut-s-l1830-41mm-corguet-black-dial-ceramic-bezel-sapphire-glass-miyota-automatic.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-corgeut-s-l1831-41mm-corguet-black-dial-ceramic-bezel-sapphire-glass-miyota-automatic.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-corgeut-s-l1832-41mm-corguet-black-dial-ceramic-bezel-sapphire-glass-miyota-automatic.jpgDa li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?-corgeut-s-l1835-41mm-corguet-black-dial-ceramic-bezel-sapphire-glass-miyota-automatic.jpg
    taunus, mizzy, Milos G. and 2 others like this.

  6. #816
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Super su i oni...30 nov? Samo je mehanizam toliko

  7. #817
    Mlađi član Avatar korisnika Volk
    Član od
    8.2.2019.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    95
    Lajkovi
    870
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Super su i oni...30 nov? Samo je mehanizam toliko

    Da nov...na aukciji!
    bezbi likes this.

  8. #818
    Novi član Avatar korisnika Pure
    Član od
    16.10.2018.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Citat Pure kaže: Pregled poruke
    Naručen danas...

    Prilog 149299

    Kao što sam napisao, dakle naručen je 14.08. Po praćenju pošiljke vidim da je 25.08. stigao u DHL Beograd i od tad ništa. Molim vas recite mi kakva su vaša iskustva sa isporukama, koliko se čeka? Naručio sam na jomashop-u. Pretpostavljam da sad treba da se ocarini i oporezuje...

  9. #819
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    731
    Lajkovi
    7011
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Koliko si cekao da jomashop uradi shipping nakon placanja?

  10. #820
    Novi član Avatar korisnika Pure
    Član od
    16.10.2018.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    182
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Da li ste kupili neki sat i sada iščekujete da vam stigne?

    Odmah sutra su ga poslali.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •