Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
Like Tree12Likes

tema: Samsung S3 Frontier

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.259
    Lajkovi
    7635
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Samsung S3 Frontier

    Za provjeru senzora na svom satu idite na ovaj sajt i slijedite upute.....uglavnom na kraju zelenim slovima-ako je sve u redu sa senzorima treba pisati "PASS"

    https://help.kogan.com/hc/en-us/arti...Altimeter-GPS-
    eee likes this.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.259
    Lajkovi
    7635
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Samsung S3 Frontier

    U zadnje vrijeme pogotovo kad je vlažno vrijeme-prsten (bezel) na Samsung Gear S3 Frontier se teže okretao....da ne bih doživio da mi se raspadnu opruge i male kuglice ispod (gledao sam na you tube kako to sve izgleda https://www.youtube.com/watch?v=ud9DksvJq3M ) podmazao sam sat mašinskim uljem (taj bezel, izmedju bezela i kućišta sata), kao i 2 dugmeta sa strane sata (jedno dugme je za vraćenje, a drugo za uključivanje i isključivanje sata, kao i u ulazak u aplikacije). Mnogo bolje se sada okreće bezel, ima već 7 dana kako vrlo lagano se okreće prsten, kao i bolje funkcionisanje ovih dugmića. Inače, to ne bih radio da sat nije vodootporan, ali pošto jeste, to sam uradio, meni lično je mnogo bolje okretanje prstena, što ne kažem da bi svako ko ima ovaj sat to trebao uraditi.....
    Poslednja ispravka: Dzoni (22.12.2020. u 21:24)

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.259
    Lajkovi
    7635
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Samsung S3 Frontier

    Podešavanje visinomjera
    Dakle, do sada sam imao na svom Samsungu podešavanje visine "automatsko ažuriranje", koje i nije uvijek precizno, pogotovo u gradu, nekad su bile oscilacije +-50m (možda to nekome i nije mnogo, meni je baš to smetalo!), dok nisam pokušao sa "Ručnom kalibracijom", dakle.....kad udjete u aplikaciju Visinomjer/Barometar, idite desno (ko ima taj sat znat će......), i tu postavite na "Ručno kalibrisanje", pojavit će vam se brojka koju želite, prije toga na Google Earth provjerite svoju nadmorsku visinu ispred ulaz ovo naglašavam ispred ulaza, a ne na svom spratu, i kad podesite tačnu visinu pokazat će vam i tačnu visinu na vašem spratu, a i na razna mjesta koja odete u toku dana, bilo to planina, ili nižem/višem dijelu grada.....znači-samo ručna kalibracija, i no sikiriki.....eh da, zaboravio sam napisati da precizno mjerenje visine radi bez uključenog GPS-a....
    Poslednja ispravka: Dzoni (19.1.2021. u 18:21)
    VLADAN P likes this.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.259
    Lajkovi
    7635
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Samsung S3 Frontier

    Zaštita kućišta
    Naravno, na ebay-u svega kupiti, pa i silikonsku zaštitu kućišta sata, kineske proizvodnje naravno, nije možda nešto sad lijepa, ali efikasno štiti sat da se ne ogrebe, naročito je korisno ko dalje misli prodavati svoj sat, da izgleda kao nov, evo slika....znači, nije lijepo, ali jeste funkcionalno.....






    eee, don Alberto and mizzy like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •