Strana 11 od 22 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 218
Like Tree192Likes

tema: Apple pametni sat

  1. #101
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Odlican potez Tag-a. Obicne satove ce prodavati podjednako dobro kao i dosad, s tim sto ce ovako uzeti delic kolaca smart satova
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #102
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ili odbiti puriste koji vec malko zaobilaze ovaj brend. Ocekujem da ce swatch grupa uraditi iato ali sa swatchom i tissotom ali ne i luksuznim brendovima.

    @hadzi dalibor:
    Percepcija vrednosti kod luksuzne robe je veoma pipava stvar. A apple ako bude ciljao na nasu istocnu bracu i vlasnike nafte vise ce ostetiti finansije ch firmi nego da juri kupce satova koji ni ne kupuju satove u oficijelnim buticima ali su ljubitelji. Na kraju dana nije zenit dzaba pravio rainbow verziju u vec tri generacije nego bas zato sto ima kupaca koji vole sarenis
    Poslednja ispravka: Wildboar (23.3.2015. u 14:22)

  3. #103
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Iskreno, Tag je dobar proizvodjac, i ima dobre i inovativne proizvode. Ko ga malko zaobilazi moze i potpuno da ga zaobidjem, nisam lud za njim ali ih cenim. Ne vidim razlog zasto bi iko normalan ovo uzeo kao razlog za izbegavanje brenda... Jok, i porodicno stablo majstora u Pateku da proveravaju
    vlajo likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #104
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    ^uze' mi misao i rec iz usta
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #105
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Mislim da Tag može da podcenjuje samo onaj ko nije nosio njihove satove. Ima razloga za kritiku tog brenda sa horološke tačke ali ih nipodaštavati je smešno i pogrešno. Ovde vidim da je Intel umešao prste, bez giganta se u ovakav boj ne ulazi, svi časovničarski brendovi su boranija za gigante kao što su Apple i Intel.
    milan zmaj likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #106
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    ^ To je Vlajo druze glavni problem kod nas, isto tako i Rolu pljuju uglavnom ljudi koji je nikad nisu stavili na ruku, a kamoli imali.
    HADzI DALIBOR, vlajo and Dzidzi like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #107
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Evo ja se prvi javljam kao neko ko Rolex ni Tag nije ni video, a Rolex kao brend ne volim. I imam pravo da neki brend ne gotivim, ali ne i da po njemu pljujem ili ga nipodastavam, posto je svima jasno da su u pitanju vrhunski satovi. Tag jeste imao aferu sa "kradjom" Seikovog mehanizma, ali to i dalje ne znaci da Carrera ili Aquaracer (Mikrogirder necu ni da pominjem) nisu vrhunski satovi.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #108
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    OFF

    Nije uvek nuzno videti odredjeni sat da bi znao da li ti se svidja ili ne, ali neretko se desava da kad su u pitanju neki vrhunski satovi presudi upravo taj subjektivni osecaj, za koji je neophodno staviti sat na ruku.

    Evo recimo primer za Daytonu. Ja se secem na taj sat i kad sednem sa Piksijem na kafu jedva se odvojim od sata, i stalno ga davim da mi je proda, dok je tu jedan drugi clan, koji je pritom veliki poznavalac satova i koji je imao tu istu Daytonu, na kog taj isti sat ne ostavlja neki narociti utisak.
    Onda slucaj Omege AT, znam mnoge kojima je taj sat gral, meni se svidjao dok ga nisam probao, i posto sam ga probao jednostavno sam shvatio da to nije to. Dobar je to sat, vrhunski, ali na mene nije ostavio onaj wow efekat.
    Poslednja ispravka: RUS (23.3.2015. u 15:43)
    BANDIDO likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #109
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ako sad ovde krenemo o ukusima tek ce biti zanimljivo jer kod sata taj licni osecaj i jeste najbitniji. Mada licni primer- hteo sam dssd kameron verziju, nameracio se, nisam izbijao iz bucherera i na kraju odustao i uzeo omegu po iako nisam prvo ni planirao. Valjda kod satova i nema mnogo logike i matematike-ili se neki.model zeli ili ne.
    eee and HADzI DALIBOR like this.

  10. #110
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Poenta cele price je bilo tvoje misljenje da ce Tag izgubiti potrosace zbog kolaboracije sa kompanijama koje planiraju da prave smartwatch
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •