Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Seiko Orange monster

    Postovani Forumasi

    Seiko Orange monster-orangewrist..jpg

    Sat mi je prelep zaista sta reci, na prvi pogled sam pomislio "Boze ali je ruzan" ali posmatrajuci ga duze vremena kao da zraci sa nekom energijom sve vise mi se svidja

    Sad na poentu post-a

    Drugarica mi ide u USA i mogao bih da je zamolim da mi donese na ruci ( zamisli taj prizor xD )

    vidim da moze na Amazonu da se nabavi vec od 185 dolara ( dostize i do 400 na nekim sajtovima sto mi i nije bas najasnije ali ajde )

    Sta mislite s obzirom na sansu da mi neko ode u ameriku i donese da li je ovo logican izbor sa ovolikim budzetom naravno, i jos jedno pitajne ako ko ima iskustvo za online kupovinom posavejtujte me preko cega je najbolje kupiti ili da trazi seiko prodavnice


    Pozdrav svima
    Poslednja ispravka: Templar (6.6.2010. u 21:06)

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko Orange monster

    Kod nas nema ovog modela,a pogledaj na http://www.chronograph.com
    Najjeftinije te izađe da ti drugarica donese sat,jer ako naručuješ preko neta moraš platiti PDV i carinu(ako naručiš sa ovog sajta,slanje je uračunato u cijenu,a uglavnom nije)!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Orange monster

    Zavisi, dal želiš sat sa mehaničkim mehanizmom ili kvarcnim i dal si se opredelio isključivo za sat japanskog proizvođača (Seiko) ili može i neki drugi proizvođač?
    Pogledaj Bernhardt Sea Shark, Miyota 8215, 200m, safir, narukvica ekstra kvaliteta i sve to za 199 dolara.

    Drugarici je najbolje da kupi sat online jer cene satova u radnjama, bez obzira što nije u pitanju Srbija već SAD, su daleko veće nego li u online prodavnicama. Pogledaj temu "Online prodavnice satova - Linkovi", tu imaš dosta radnji koje se nalaze u SAD pa prokrstari njihovim cenovnicima i vidi gde su satovi najpovoljniji. Ne znam koliko će drugarica ostati u SAD, ali može da prati i DOD (Deal of the Day) sajtove i prođe prilično jeftinije ukoliko se desi da bude i monster u ponudi.
    Obzirom da ima devojaka koje zaista nose muške satove nema potrebe da se zamišlja, verujem da će joj dobro stajati a ja bih se zabrinuo... lako može da se desi da na kraju prisvoji sat.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Seiko Orange monster

    Zahvaljujem na brzim odgovorima javljam sta sam uradio naravno

    sto se tice interesovanja video sam da ovaj sat mehanicki to mi ni malo ne smeta cak sta vise

    a ima i proveren mehanizam od matorog seika 5 cini mi se tako da ovaj narucujem najverovatnije

    ona ostaje oko mesec u US tako da imace vremena da ga nadje online.

    Poz svima

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Seiko Orange monster

    Templare, kroz slicne faze sam prosao i ja dok nisam dosao do svog OM-a

    Kao sto je Dalibor lepo pomenuo - Chronograph je odlicna online prodavnica! Najbolje ces proci sa donosenjem sata, inace ce dosta skupo izaci i sto je jos vaznije - retko ko ce pristati da salje u Evropu, naprosto zato sto "ne smeju".
    Takodje, citajuci po netu iskustva sa Amazonom - tu si vrlo siguran i sa jako brzom dostavom. Kao detalj - proveri koja prodavnica je u pitanju preko Amazona.

    Kao sto dragon rece, vise devojaka je probalo OM-a, i iznenadjujuce - nije im lose stajao!
    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    ...Obzirom da ima devojaka koje zaista nose muške satove nema potrebe da se zamišlja, verujem da će joj dobro stajati a ja bih se zabrinuo... lako može da se desi da na kraju prisvoji sat.

  6. #6
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2009.
    Lokacija
    Kulpin
    Poruke
    50
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Seiko Orange monster

    Imam ovaj sat, kupila mi je koleginica kad je bila u SAD. kad je bila tamo brat koji tamo živi ga je nrucio preko Amazona i sveukupno sat me je izašao 213 $. Nijma je stigao za 3 dana a meni su ga doneli za 10. Sat je odličan. Za mesec dana odstupi manje od minute. kupam se sa njim redovno i ništa mu ne fali. malo je težak, ali takav sam i hteo. PREPORUKA.

Slične teme

  1. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •