Strana 1 od 20 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 191
Like Tree46Likes

tema: Online prodavnice satova - Linkovi

  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.9.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Online prodavnice satova - Linkovi

    Moze li mi ko reci da li su satovi na ovom sajtu stvarno original,kakvi su i da li vredi kupovati ih.Posto sam apsolutni pocetnik nemam pojma nista o satovima a na ovom sajtu sam video neke koji su mi se jako svideli.Da li je neko imao iskustva sa ovim sajtom i kupovinom kod njih?

    http://satovishop.com/

  2. #2
    Novi član
    Član od
    30.9.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Zar niko nezna nista o ovom sajtu?Izvinjavam se na duplom postu.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Citat HellKid kaže: Pregled poruke
    Zar niko nezna nista o ovom sajtu?Izvinjavam se na duplom postu.
    Pa verovatno da je tako, moguće je da niko nije kupovao kod njih satove a moguće je i da će se neko javiti, samo treba imati malo strpljenja!
    Moje mišljenje je, ako išta vredi , da bi trebalo da ih zaobiđeš ili da se dobro raspitaš o njihovom poslovanju. Meni lično ne ulivaju poverenje.
    Samo primer da ti navedem... Cena Chevalier Royale CR-102 kod njih je ~80e dok je maloprodajna cena u nemačkoj 300e, cena putem online kupovine je 200e!
    Ako već želiš sat da kupiš, a eventualno si limitiran iznosom, baci pogled na casio satove jer zaista pružaju mnogo za svoju cenu i imaju veliki izbor ili na orient satove ako želiš automatik i spreman si da čekaš par dana/nedelja da ti stigne iz inostranstva.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    30.9.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Hvala na odgovoru,pomogao je malo.Pogledacu jos sta gde ima.Ne kupuje se sat svaki dan

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Bez analize kredibiliteta pomenutog sajta (zaista ne znam ništa o njima) definitivno bih preporučio da preskočiš kupovinu takvih satova. Bilo koji od navedenih brendova koje prodaju nije vredan pomena i satovi su na nivou replika poznatih proizvođača.
    Kućišta su im niže klase, a mehanizmi kineski upitnog kvaliteta. Kao što reče dragon pogledaj neki Casio sat umesto ovih jer u tom slučaju barem znaš šta plaćaš.

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Još samo da dodam, ako sama firma nema registrovanu prodavnicu na nekoj adresi u BGu ili nekom drugom gradu, a u slučaju da dođe do neke situacije gde ćeš ti morati da reklamiraš robu/izvršiš povraćaj novca, onda ti ne bi preporučio da uzimaš kod njih. Pored toga, servisiranje satova i garancija su diskutabilni.
    Vladan je rekao da ne želi da analizira kredibilitet sajta, poštujem to i ne bih želeo ni ja, ali nažalost živimo u takvom vremenu i zemlji gde je i to neophodno.

    [offtopic] Ja sam danas celo prepodne proveo u ganjanju sa kojekakvim firmama i inspekcijama u nameri da izvučem novce koje mi duguju, i za razliku od nekih ranijih godina, danas udruženja za zaštitu potrošača i inspekcije rade svoj posao mnogo bolje i zaista su na strani kupaca. Ali zato utrošeno vreme i živci na sve to... [/offtopic]

    Inače, što se samih satova tiče a što sam zaboravio da prokomentarišem sinoć, Vladan ti je sve rekao i ja ću samo ponoviti već rečeno... kineski mehanizmi diskutabilnog kvaliteta (imaš onih koji znaju da se nose i sa eta mehanizmima a imaš i onih koji prestanu da rade posle 2 dana), brendovi koji nisu vredni pomena a ja sam jedino uspeo da nađem cene Chevalier Royale, kako bi mogao da ih uporediš.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    30.9.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Wink Re: Satovi online kupovina

    Evo mene,danas sam otisao do Bg-a i obisao gomilu radnji.Ima mnogo prelepih satova.Nisam mogao da se nadivim kakvih sve ima.Na kraju sam ipak odlucio da uzmem model Festina F16243.Meni sasvim lepog izgleda i pristupacne cene.Posto mi je ovo prvi sat koji je originalan vise sam nego zadovoljan.A ima vremena za bolje i skuplje satove.Hvala i vama za komentare.Ovaj sajt dosta pomaze u odluci da se batale kopije satova.

  8. #8
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Bitno je da si ti zadovoljan, a taj sat zaista lepo izgleda i siguran sam da će te dugo služiti.

    Bilo bi lepo da postaviš sliku sata u ovoj ili sledećoj temi: Fotografije satova iz vase kolekcije!

    Drago nam je da smo pomogli.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    30.9.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi online kupovina

    Slike postavljene

  10. #10
    Novi član
    Član od
    7.3.2009.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Online prodavnice satova - Linkovi

    Poz drugrari,znaci moze i samo isporuka za USA,ne mora internacionalno, meni nije problem. Samo da je vidjenija kompanija kvaliteta jomashop, slobodno nabacajte linkove.Nemojte bas rezultate sa gugla..

Strana 1 od 20 1234511 ... PoslednjaPoslednja

LinkBacks (?)

  1. 24.8.2011., 11:13

Slične teme

  1. Zanimljivi linkovi i novosti iz sveta časovničarstva
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 835
    Poslednja poruka: 21.3.2024., 19:08
  2. G-Shock - Korisni linkovi
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.5.2023., 17:07
  3. Korisni linkovi
    By watchmag01 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.9.2022., 7:07
  4. Korisni linkovi i sajtovi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Svet Satova za neupućene
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 1.3.2016., 13:55

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •