Strana 28 od 45 PrvaPrva ... 1824252627282930313238 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 280 od ukupno 449
Like Tree199Likes

tema: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

  1. #271
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Moj mrmot govori dosta o tome šta mislim o napisanoj kilometarskoj poruci ne punoj, nego prepunoj nelogičnosti. Svaki iole upućeniji forumaš ili poznavalac satova će pola ovih izjava oboriti u roku od par sekundi a za prozivanje članova forumaša ću reći samo jedno, SRAMOTA!

    Svaka čast na trudu u kasnim večernjim satima ali ovom porukom neko je sam sebi napravio lepu (anti) reklamu!
    tolarbo and bojank76 like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #272
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    a jeeeeeeee, još kad bi bilo tako...

    ^
    dragon, ovo tvoje je teski off....., mrmoti uvijaju cokolade
    nikola0406 likes this.

  3. #273
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    off topic
    Simo, šta to bi?
    ne znam ni sam, ponela me emocija... nisam to ocekivao od sebe...!


    Citat SIN DRAGAN kaže: Pregled poruke
    Pozdrav ljudi, ovde novi clan Dragan,
    Dobro nam dosao, SINE! Da ti se tata kojim slucajem ne zove Georgije?

    Vladas, nikola0406 i dragon rekose vec sve ukratko, pa ne bih da trosim zivce,
    vreme i bajtove na serveru... Hvala ti na prosvetljujuci recima, ali nisi morao
    toliko da se trudis, svi znamo da racunamo (doduse, ja jos uvek duvam u papir kad
    vidim integral, ali sabiranje mi ne ide lose, posebno uz digitron), a i da koristimo internet pomalo...
    Ili nisi pazljivo pratio na casu, pa si propustio najbitnije, ili si toliko srecan
    zbog VIP kartice, na kojoj ti beskrajno zavidim , pa ti se od srece pamet
    pomutila...
    Pitam se da li bi tako srecan i veseo bio da si taj isti monster kupio pre 3
    meseca, po ceni od 35.000 din, a onda kroz nedelju dana, kada se konacno pojavila i
    konkurencija, video da je kod ovog, gorepomenutog uvazenog i casnog trgovca humanisticko-altruisticke orijentacije, cena pala za simbolicnih 15-16.000... mozda bi osetio kako ti rastu rogovi...
    I ovo mi se jako svidja, za to iznenadjenje... to je tolika tajna, da jos ni oni sami ne znaju...
    Uglavnom, ne bih te vise zadrzavao, i drago mi je sto si tako dobro prosao sa
    kupovinom!
    Pozdravi tatu!

    and stay tuned... bice jos ponesto zanimljivo u ovoj temi, nadam se...


    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Dobijem Vip karticu??? Pa za te pare dobijem jos jednog monstera na primer.....Hvala tebi na info i dobro dosao, to sto je Smrdija takva kakva je ne zaci da smo svi u njoj ludi i glupi....Pozdrav


    ...

    Ziveo mrmot!!!
    VIP kartica za mrmota!
    Kovenko likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #274
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Dobro nam dosao, SINE! Da ti se tata kojim slucajem ne zove Georgije?
    Ne zove se, Georgijev sin se zove Boris

  5. #275
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781


  6. #276
    Novi član
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Hvala na dobrodoslici, pa na tvoju zalost ne zove se tako vec Predrag, ali kao i mnogo puta do sada, pravis prepametan a ustvari si nemam reci. Taj moj trud nije upucen tebi i ako ti se ne svidje nemoj da ga citas.

    I za razliku od tebe ja sam pravi kolekcionar SEIKO satova, a ne pilicar kao ti, kupio si jedan sat i mislis da si uhvatio boga za m...!
    Imam 38 seiko satova od kojih su 13 iz elitnih kolekcija premier, velatura, sportura, ananta chronograph, itd. da ti ne nabrajam posto si i sam rekao da ti je matematika slaba tacka, tako da me molim te zaobidji sa tim jeftinim seljackim podbadanjima jer to jedino i radis na ovom forumu.

    Toliko munze-konza... simo smesni, xe,xe,xe

  7. #277
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    boooriiing

    sve imam osecaj kolekcionaru da nes dugo ovde boraviti
    Poslednja ispravka: dragon (8.4.2011. u 9:13)

  8. #278
    Banned
    Član od
    26.3.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    pa jeste ovaj lik lozana, mozda i naivcina, ali potrosio je neko vreme da napise svoj stav i podeli ga sa nama
    i koji ucestvujemo i koji citamo,
    ali kako vi na ovom forumu na noz docekujete nove korisnike sa drugacijim misljenjem od vas par najlgasnijih
    taman da me podsetite zasto sam prestala da posecujem srpske forume

    ja cu i dalje sporadicno nastaviti da pratim forum i to samo zbog oglasa i to samo zato sto ne mogu GOSTI da vide slike,
    ali nemam neku zelju da o bilo cemu polemisem jer nisam izgleda dovoljan kalibar, moze da mi se omane neka greska,
    a drzim do sebe

    kiss
    nikola0406 likes this.

  9. #279
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Poštovani gospodine Dragane, na forumu ste nepunih 24 sata i u tom kratkom periodu ste izneli neprimerene izjave na račun članova foruma kao i netačne informacije po pitanju određenih prodavaca u Srbiji. Obzirom da ste se oglušili na opomenu koju sam Vam uputio i obzirom da niste našli za shodno da ispoštujete pravila ove male zajednice koja ste mogli da pročitate prilikom pristupanja forumu, udaljeni ste sa istog na period od 2 (DVE) godine, osim ukoliko administrator foruma ne donese drugačiju odluku. Smatram da ćete imati i više nego dovoljno vremena u ovom periodu da razmislite o Vašim postupcima i greškama a u međuvremenu, kao pravi kolekcionar, uživajte u Vašim elitnim Seiko satovima.

    Srdačan pozdrav,
    moderator DRAGAN
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #280
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat Radasinka kaže: Pregled poruke
    pa jeste ovaj lik lozana, mozda i naivcina, ali potrosio je neko vreme da napise svoj stav i podeli ga sa nama
    i koji ucestvujemo i koji citamo,
    ali kako vi na ovom forumu na noz docekujete nove korisnike sa drugacijim misljenjem od vas par najlgasnijih
    taman da me podsetite zasto sam prestala da posecujem srpske forume

    ja cu i dalje sporadicno nastaviti da pratim forum i to samo zbog oglasa i to samo zato sto ne mogu GOSTI da vide slike,
    ali nemam neku zelju da o bilo cemu polemisem jer nisam izgleda dovoljan kalibar, moze da mi se omane neka greska,
    a drzim do sebe

    kiss
    Pozdrav Radasinka i dobro dosla. Vidis ti sto su najglasniji, kako ti kazes, na forumu, oni postavljaju slike koje ti i drugi gledate, i oglase i tekstove pisu koje drugi besramno kopiraju i stavljaju na svoje sajtove ne pitajuci autora teksta da li je u redu da to urade, i onda neko tako dodje i pocne da vredja, a da njega nisu vredjali ti isti najglasniji clanovi. E pa slozicete se samnom da ja doticnom gospodinu kolekcionaru nisam apsolutno nista ruzno rekao a i jedan od najglasnijih clanova sima hrabri isto. Pozdrav i nastavite i dalje da citate nase teme i oglase slobodno..
    tolarbo and sima hrabri like this.

Slične teme

  1. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  2. Seiko Monster Online kupnja
    By marvul in forum Seiko
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.2.2011., 8:31
  3. SEIKO orange monster poludeo
    By cesnakb in forum Seiko
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 22:18
  4. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16
  5. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •