Strana 21 od 45 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 449
Like Tree199Likes

tema: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

  1. #201
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Ali kad te molim ne znam koliko si pratio pisanja ovog clana na forumu,pa pogledaj sve njegove postove koji nisu obrisani,pa ces vrlo lako zakljuciti da se niko nov ovde nije ponasao kao on. Toliko samohvalisanja nekim stvarima koja nemaju veze sa satovima,toliko neargumentovane price, toliko cinizma za ovo kratko vreme....

  2. #202
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Mislim da zvati OM "plastikanerom" predstavlja malo uvredu za SKX seriju i u opste Seiko,
    a pogotovo i za dokazano dobar sat , kada neko dodje na ovaj renomirani forum i procita takve izjave ko zna sta moze da pomisli ( da ne zalazim dalje.. ). Takodje smatram da svaki covek ima pravo na licno misljenje i ukus tako da verujem da se kolegi sa foruma zaista i nije svideo OM, ni meni se nije svideo kad sam ga prvi put video a evo sad sam zaljubljen u njega. Tako da ne duzim dalje mislim da je besmislena svaka dalja rasprava o kvalitetu doticnog ,za sta pruza i koliko kosta nema mu ravnog .


  3. #203
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Sećam se priče o Omegi i IWC-u... Posle toga sam prestao i da obraćam pažnju na njegove poruke... Nemam nameru da ga branim jer se ja prvi ne slažem sa njegovim konstatacijama, i Sima je to već lepo obrazložio, ali sam samo hteo da iskritikujem Dragona, jer taj njegov ton ponekad ostavlja loš utisak i na neke druge nove članove, admini ne bi trebalo tim tonom da se obraćaju, pogotovu ne kad neko nikoga direktno ne vređa... Sama Rosoova poruka govor dovoljno o njemu i svi ćemo ga ili bar većina na osnovu toga proceniti i postepeno ignorišući njegove poruke staviti mu do znanja da priča praznu priču i njemu će dosaditi da kuca u prazno kad vidi da ga niko ne uzima za ozbiljno...

    Uvek može da ga banuje ako krene da spamuje preterano i da bude bezobrazana, ali u ovim slučajevima, kad sporadično iznese neko svoje mišljenje ili poređenje koliko god ono bilo nama bzv, to spuštanje i donekle vređanje od strane admina je bespotrebno...

  4. #204
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    mda, atmosfera se pregrejala bez prevelike potrebe, ali verujem da ce se mir vratiti u malo galsko selo...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #205
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    off topic
    ^ Samo da nam nebo ne padne na glavu

    Sami postovi ljudi koji dodju na forum pa uce uz sve vas koji ste vec u materiji (a i mi sami sve vreme ucimo i nesto novo) ce verovatno vremenom i sa novim znanjima postati kvalitetniji.

    on topic
    Hajde da se vratimo na temu!
    Da ne bismo isli dalje u off topic - svi dalji postovi koji nisu direktno na temi bice brisani.
    No time to lose

  6. #206
    Mlađi član Avatar korisnika rose101
    Član od
    13.2.2011.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat Templar kaže: Pregled poruke
    ... tako da verujem da se kolegi sa foruma zaista i nije svideo OM, ni meni se nije svideo kad sam ga prvi put video a evo sad sam zaljubljen u njega. Tako da ne duzim dalje mislim da je besmislena svaka dalja rasprava o kvalitetu doticnog ,za sta pruza i koliko kosta nema mu ravnog .
    Tako je kolega, jednostavno sat mi se nije svideo, na osnovu prica, pomislio sam da je WOW na kvadrat i onda PLJAS razocarenje. Posebno jer mi sat ne treba za ronjenje, pa sto rece neko da ima fantasticnu i jasnu iluminaciju. Nikad o tome nisam razmisljao tako, i stvarno to jeste prednost, nije mi ni na kraj pameti bilo.

    Mozda mi se i dopadne posle vise gledanja, bas cu iskoristiti sledecu priliku da ga pogledam ponovo.

  7. #207
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Eto ja sam hteo da kupim monstera ali sada vise nisam siguran...
    Bolje da dodam malo para i kupim UN black i onda me Milan lepo ubije...

  8. #208
    Mlađi član
    Član od
    17.1.2009.
    Poruke
    98
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Iako mi se ovakva diskusija na forumu nikako ne sviđa ja moram da podržim rosea101 ,jer je čovjek samo izrazio svoje ''razočarenje'' satom. Svrha foruma i jeste da čanovi iznesu konstruktivno mišljenje o nekoje temi bilo da su poznavaoci ili ''početnici''. Smatram da ova diskusija ne vodi ničemu,te da su moeratori odavno trebavi zaključati temu.

  9. #209
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    E moj simo toliko je gluposti i nelogicnosti ovde izreceno da ja stvarno nemam zivaca ni pokusam da objasnim nekome ko menja misljenje od posta do posta. Porediti Monstera od 200e i sat od 4000e je stvarno ne verovatno... Kao da poredis Monstera i onaj silikonski sat sto dobijes ako kupis 10x Donkafe 3 u 1 Monster je brutalan ali brutalan sat za 200e, kao i cela SKX serija...
    Nikola znam da cu opet uci u neku polemiku sa tobom...a stvarno ne zelim niti imam nameru ali morao sam jednostavno sam morao..
    Mislis li da si toliko kompetentan da obajsnjavas nekome da li je nsto dobro ili ne...azumem modelatore,razumem pojedine prave poznavaoce satova i mehanizama medju kojima nisam ja...ali mislim ni ti...i |Plus nemas zivaca kao Sima car koji na sve nacine hoce da pokaze coveku da nije u pravu ili mu daje prave argumente..Sad je stvarno za te pare ocekivao sva ocekivanja.....grubo je to napisao da mu se ne svidja ali...
    Cudno mi je samo kako imas zivaca da se prepires toliko sa pojedinim clanovima )))


    The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one. Have you noticed something odd about Rolexes? Especially the modern ones that wind automatically when you move your wrist about? A great many owners wear them on their right hand. I jump to no conclusions here but you can feel free.
    "" Jeremy Clarkson

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #210
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Seiko Monster - SKX779 / SKX781

    Par video opisa za koje mislim da nisu postavljeni na forumu.

    link



    link



    link
    nikola0406 and BedMadaFaker like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Seiko SKX781 - ORANGE MONSTER
    By sima hrabri in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.5.2011., 16:07
  2. Seiko Monster Online kupnja
    By marvul in forum Seiko
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.2.2011., 8:31
  3. SEIKO orange monster poludeo
    By cesnakb in forum Seiko
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 22:18
  4. Seiko Orange monster
    By Templar in forum Seiko
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:16
  5. Seiko Black monster...stigao
    By Amikica in forum Seiko
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 16:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •