Strana 5 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 62
Like Tree42Likes

tema: Citizen Skyhawk

  1. #41
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.911
    Lajkovi
    13196
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Mada je na WATCHSHOP web strani navedeno:
    We are official stockists for all of our brands

    We offer a PRICE MATCH service against ALL authorised UK retailers. Submit your price match request through the relevant product page on our website and a member of the price matching team will be in touch before our daily cutoff.


    Read more at Why Buy a Watch from Watch Shop?

    Na Citizenovoj listi zvaničnih retailera za UK se ne može naći Watchshop.
    Najlakše ćeš proveriti ako ih direktno kontaktiraš i postaviš precizno pitanje, da li sat prati potpisana i ožigosana međunarodna garancija.
    Watch Shop Support
    Za Dutyfreeislandshop važi jednako kao i za Amazon, Jomashop i Long Island Watches. Garanicja da - ali neoverena i nepodpisana.
    Oba dodatna modela, koje si navela su ok. Više-manje stavar ukusa. U jučerašnjem postu sam napisao prednosti nekih modela. Ja bih imao malo zadržke kod Citizen CA0295-58E Promaster Eco-Drive Nighthawk Chrono Stealth Black Watch | Dutyfreeislandshop.com. Kućište i narukvica su matirani odnosno prekriveni pvd premazom, što nekima ulepšava sat ali prilikom svakodnevnog nošenja posle određenog vremena i usled fizičkih jačih kontakta sa ostalim predmetima, može doći do ljuštenja prevlake i onda to stvarno ne izgleda baš najlepše.
    Pošto si navela, da ti se ne žuri i da imaš još 1,5 mesec na razpolaganju, postoji još jedna i po meni najsigurnija opcija.
    Modele satova, koji su ti se najviše svideli pošalješ na slowatch@slowatch.si,
    Oni će kod dobavljača Citizen Europe proveriti, da li su još dostupni (za BJ7010 nisam optimist) i onda ih uz 30 % avans mogu poručiti. Tu bi se maksimalno zaštitila, što se tiče garancije. Osim toga, Slowatch svakog 13. u mesecu, daje 13 % popusta na svu ponudu ako ime se donese bilo kakav stari sat, bez obzira, da li radi ili ne. Pravilo je, da se popust daje na modele, koje imaju na zalihama i obično ne važi za specijalne naručbe ali mislim, da bi se dalo dogovoriti. Predlažem, da ako uzmeš u obzir opciju preko Slowatcha, to uradiš što pre, jer čekanje na poručeni sat može potrjati i do dva meseca.

    Da, ovaj Casio je sasvim ok sat za razred u koji spada ali to je jako daleko od modela, koji te zanimaju. Ovde problema sa baterijom neće biti, posle dugog niza godina (preko 7 godina) može doći do potrebe, da se zameni akumulator, koje se puni putem prirodne ili umetne svetlosti. Cena tog akumulatore je nešto oko 30 € i taj trošak ne predstavlja neko preveliko opterećenje.
    piksi and Ivi like this.

  2. #42
    Ivi
    Ivi je offline
    Novi član
    Član od
    19.8.2017.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    I meni je malo čudna ta stranica, zato sam pitala. Poslala sam jim poruku, nadam se da odgovore pošto sam pročitala puno slabih reviewa.
    Šteta, ako je tako osetljivo, inače je dosta ugodna i cena. Još uvek mi se najviše dopadaju satovi, koje si jučer poslao, šteta što su stariji modeli. Uz to možda jedino Red Arrows ili Blue Angels modeli.
    Hvala za predlog, nisam se setila na Slowatch pošto mi se satovi iz njihove ponude ne sviđaju, probat ću i to. Hvala za informaciju o popustima, dobro bi mi došlo ako uzmem kod njih. Poslala sam upit i jednom urarstvu u Žalcu, čini mi se Ročne ure nadam se da odgovore.
    A ovaj Casio je sasvim običan sat i mislim da je vreme da dobije jedan odličan sat.
    Haifisch23 likes this.

  3. #43
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.911
    Lajkovi
    13196
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Ako se budeš setiila....javi, kako napreduješ ili ako imaš nedoumica...tu smo.

  4. #44
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    ..samo jedna opaska novoj kolegici, vecina pilota na komercijalnim letovima koristi CitizenJY0080-62E ili G-shock Gravitymaster aviation...
    e sad, znam da oba prelaze budget, mada se moze naci polovnih po dobroj ceni.
    83stojan and Haifisch23 like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #45
    Ivi
    Ivi je offline
    Novi član
    Član od
    19.8.2017.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Citat MMario kaže: Pregled poruke
    ..samo jedna opaska novoj kolegici, vecina pilota na komercijalnim letovima koristi CitizenJY0080-62E ili G-shock Gravitymaster aviation...
    e sad, znam da oba prelaze budget, mada se moze naci polovnih po dobroj ceni.
    I meni je taj Citizen najlepši, ali je puno preskup. Tako da za sad tražim najbolje što mogu dobiti za te pare. A jednog dana ima da mu kupim Breitlinga.

    Hvala svima za poruke, javit ću se, kad dobijem odgovore i izaberem favorite.

  6. #46
    Ivi
    Ivi je offline
    Novi član
    Član od
    19.8.2017.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Evo, upravo sam dobila mailove od Slowatcha i Urarstva Polajžar. Polajžar kaže, da ne može nabaviti ni jedan od izabranih modela, kaže čak da nisu za ovo tržište. Kod Slowatcha mogu dobaviti koji god sat, ali je rok 90 dana, što je ipak predugo pa sam opet na početku. Čekam još odgovor od Watchshopa, ako imaju garanciju sa pečatom možda uzmem kod njih. Ima li još kakvih predloga, gde da još pogledam, ili da uzmem preko onih američkih stranica bez garancije?

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    ..ma pogledaj kolegice u Bomar Novi Sad, oni su ovlasteni za Citizen....i garancija na vecinu je 5 god...

    https://bomar.rs/citizen-satovi
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  8. #48
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    ..evo malo ulja na vatru

    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #49
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.911
    Lajkovi
    13196
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Šteta ovo za Slowatch.
    Ako imaš neku vezu, koja bi mogla sat, da ti donese iz Novog Sada ili Beograda, onda je predlog od kolege MMaria odličan.
    Ako nemaš ništa od toga...ja bih posle odgovora od Watchshopa, za koji slutim, kakav će biti a nadam se, da grešim, sat poručio iz Amerike.
    Kao što sam napisao, vrlo su male šanse, da nešto u dve godine pođe naopako. U zavisnosti od modela (npr. BJ 7xxxx), troškovi eventualnog popravka ne mogu biti visoki.

  10. #50
    Ivi
    Ivi je offline
    Novi član
    Član od
    19.8.2017.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Skyhawk

    Citat MMario kaže: Pregled poruke
    ..ma pogledaj kolegice u Bomar Novi Sad, oni su ovlasteni za Citizen....i garancija na vecinu je 5 god...

    https://bomar.rs/citizen-satovi
    Na žalost sam predaleko i nemam nikoga tamo da mi kupi. A sat izgleda fenomenalno!

    Onda je sasvim svejedno gde uzmem sat, jer ionako ne važi garancija. Pogledat ću, ako ima kakva evropska stranica BJ 7.... zbog carine, ako ne uzimam iz Amerike. Hvala vam, puno ste mi pomogli!
    MMario and Haifisch23 like this.

Slične teme

  1. Citizen Skyhawk satovi kod nas
    By KLL in forum Citizen
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.12.2016., 15:57
  2. Citizen Skyhawk sat ili slican
    By KLL in forum Kupovina satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.1.2011., 18:20
  3. Narukvica za Citizen Skyhawk JR3125-55E
    By dragon in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.1.2011., 11:13
  4. Citizen Skyhawk
    By RUS in forum Citizen
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.7.2010., 4:01
  5. Citizen Skyhawk JY0000-53E
    By Djordje in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.5.2010., 12:33

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •