Prikaz rezultata 1 do 1 od ukupno 1
  1. #1
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Citizen Skyhawk JY0000-53E

    Nakon dugo vremena provedenog u premisljanju koji sat uzeti i neke nenadane love koja je "kanula" danas je stigao novi sat.
    Citizen skyhawk u celicnoj varijanti.
    Necu da davim sa utiscima i opisom sata jer toga ima na netu u ogromnim kolicinama ( i sam sam dugo vremena proveo citajuci i gledajuci razlicite review-e),samo cu reci da uzivo izgleda mnogo lepse nego na slikama (normalno).

    Sto se tice prikaza Skyhawk-a i njegovih mogucnosti o tome ima vise na netu,tako da sa tim ne bih zamarao.Dacu link,pa koga zanima moze na youtub-u da pogleda:

    Deo I


    Deo II


    Review je stvarno dobar i detaljan.

    Sat izgleda stvarno fenomalno i skroz je po mom ukusu.Izrada,zavrsna obrada,osecaj na ruci (tezak) su ono sto ce sve one koji vole ovakve satove oduseviti,ukljucujuci i mene,naravno.Posebno lepo izgleda crni prsten na satu koji se super uklapa sa samom podlogom sata i koji razbijaju "monotoniju" celika od kog je sat napravljen.Narukvica je kvalitetna,a jedino sto mi "smeta" je sto nema duplo zakopcavanje (na skupljim modelima ima),ali i bez toga ga sigurno necete izgubiti ili vam ga neko skinuti sa ruke,a da ne osetite. Staklo je mineralno i to je jedna od zamerki na ovaj sat.Sigurno je da bi bilo daleko bolje da ima safirno staklo,ali...sta je tu je.Meni licno ne smeta,a moze se doplatiti za safirno (99$). Cajger sata je pun svakojajih "kruzica" i koje cega (nekome se to i ne svidja),ali svi su tu sa razlogom,kao i dva digitalna displeja.Sve deluje kao da gledas u deo instrument table aviona,ali i samo ime sata kaze sve.
    Od funkcija sat ima:
    world time
    stopericu
    timer dva alarma
    kalendar
    Kao i da je radio kontrolisan i ima eco drive mehanizam,sto je za moje potrebe ok,jer ne moram da razmisljam da li ce i koliko bat, da traje.Na samom dipleju se nalazi indikator napunjenosti baterije.
    Sto se tice komplikovanosti upotrebe svih funkcija na satu,moram priznati da je u startu sve izgledako kao da je potrebno duze vreme da se pohvataju konci,ali u sustini je sve vrlo jednostavno,pogotovo sto se uz sat dobija obimno uputstvo u stampanom obliku,kao i cd gde je sve vrlo 'plasticno" objasnjeno,tako da vam predstiji da samo gledate upustvo na svom PC-ju odmah cete u uci u fazon.

    Coveka koji mi je poslao sat sam nasao ovde,na ovom sajtu.Samo ukucaj u pretragu skyhawk i videces medju odgovorima i njegov oglas.Elem,covek je narucio sat,dao mi tracking no i ja sam preko US post-a sve vreme pratio gde se sat nalazi.Moram da kazem da je sat stigao u rekordno kratkom roku,za 7 dana,sto mislim da je extra brzo,ali se desavalo da put traje i znatno duze.Cena je 380 evra.
    Ja sam stvarno odusevljen satom i bez obzira sto mi je obim ruke 18 cm i sto izgleda malo glomazno,mene bas briga,sat je fenomenalan.
    Burazer je vec poceo da se lozi,da ga i on uzme.

    Da rezimiram:mislim da se za cenu ulozeno-dobijeno,kupovina sata isplati.Razmisljao sam o kupovini titanijumske verzije (480 e),ali volim kada na ruci osecam tezinu sata i zato sam se ipak odlucio za celicnu varijantu.Ovaj sat je kod nas dosta skuplji, a u USA je jos jeftiniji od cene koju sam platio,tako da na kraju po mom skromnom misljenu,sat vredi svaku paru.
    Nadam se da sam ovi kratkim prikazom sata iz perspektive novopecenog vlasnika istog,mozda pomogao nekom,ko voli ovakve satove,da se odluci na kupovinu.

    Pozdrav.
    Priložene slike Priložene slike Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0007..jpg   Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0001..jpg   Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0006..jpg   Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0008..jpg   Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0002..jpg   Citizen Skyhawk JY0000-53E-img_0003..jpg  
    Poslednja ispravka: dragon (7.9.2010. u 23:55)

Slične teme

  1. Citizen Skyhawk satovi kod nas
    By KLL in forum Citizen
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.12.2016., 15:57
  2. Pitanje poznavaocima...Citizen Skyhawk
    By MilanBgd in forum Citizen
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.5.2014., 10:58
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 2.9.2010., 0:17
  4. Citizen Skyhawk
    By RUS in forum Citizen
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 25.7.2010., 4:01
  5. Prodajem nov sat - Citizen Eco-Drive Skyhawk JY0000-53E
    By Bandera in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.2.2010., 16:19

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •