Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 94
Like Tree213Likes

tema: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

  1. #61
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Citat Srđan kaže: Pregled poruke
    Ahaha... Mozes li, molim te, da podelis to svoje iskustvo sa nama?
    Kako je pokretac teme zamolio da temu ne pretvaramo u nesto sto se ranije desavalo, mislim da nije mesto da pisem o svojim losim iskustvima sa Seikom, mada mislim da ti je vec otprilike jasno o cemu se radi.

  2. #62
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Ni ja ne volim Braju, ne svidjaju mi se njihovi satovi ama bas ni jedan, pored svog kvaliteta koji ima. Ne svidja mi se ni cinjenica da svako danas nosi kopiju tog brenda, svi oceju da imaju na ruci bilo sta bitno je samo da pise Breitling. Sa druge strane volim Seiko i sve sto se tice Seika, nisam ljubitelj eskluzive, da neko zine kad vidi sta mi pise na satu.
    Kad me neko pita kakav to sat nosis, ja samo kazem ma neki..cak i moji ukucani ne znaju da imam neke satove-prosto takav sam i sve o satovima cuvam samo za sebe. Sa te strane gledano, pre bi uzeo Seika jer privlaci manje paznje, izgledaju i daju mi upravo ono sto ja zelim, ali konkretno ovaj mi se ne svidja jer je pretrpan detaljima. E sad sto se tice servisa/zamena delova rizikovao bih, jer ako imam para za taj sat verovatno cu imati i nekad da ga posaljem u Japan.
    vladas and 23jewels like this.

  3. #63
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Eh sad svi bas nose kopiju tog brenda ))). Nije bas..eh videh i ja kopije Seika....mala neka razlika dok se ne otvori...tako da sad posle ovog tvog posta pomišljam koliko njih nose kopije Seika a da i sami ne znaju .

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #64
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Dobro zmaje ti imas AAA.to se ne računa to je ko pravo.i Baki ima strašnu kopiju braje ne moze da provali.

  5. #65
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Ni ja ne volim Braju, ne svidjaju mi se njihovi satovi ama bas ni jedan, pored svog kvaliteta koji ima. Ne svidja mi se ni cinjenica da svako danas nosi kopiju tog brenda, svi oceju da imaju na ruci bilo sta bitno je samo da pise Breitling. Sa druge strane volim Seiko i sve sto se tice Seika, nisam ljubitelj eskluzive, da neko zine kad vidi sta mi pise na satu.
    Kad me neko pita kakav to sat nosis, ja samo kazem ma neki..cak i moji ukucani ne znaju da imam neke satove-prosto takav sam i sve o satovima cuvam samo za sebe. Sa te strane gledano, pre bi uzeo Seika jer privlaci manje paznje, izgledaju i daju mi upravo ono sto ja zelim, ali konkretno ovaj mi se ne svidja jer je pretrpan detaljima. E sad sto se tice servisa/zamena delova rizikovao bih, jer ako imam para za taj sat verovatno cu imati i nekad da ga posaljem u Japan.
    Molim te Bezbi navedi bar jedno zvucno ime iz sveta casovnicarske industrije koje se ne kopira, ako bi te to sprecilo da kupis neki sat ne bi imao nista na ruci
    milan zmaj, RUS, jagos and 1 others like this.

  6. #66
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Kazu da je najbolji dokaz uspeha nekog proizvoda kad pocnu da ga kopiraju, Sigurno Braja ima svojih promasaja ali chronomat sigurno nije jedan od njih. Pitanje sa pocetka ankete nije bilo seiko ili braja vec konkretni modeli.

  7. #67
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    I kada smo vec kod kopiranja, zar ovaj Seiko nije homage Chronomat evolution-a, koji ima malo duzu tradiciju?

  8. #68
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Homage je samo zato sto ima slicnu koronu? Nisu iste mere, nemaju isti oblik kucista, datum na razlicitoj poziciji, seiko ima power reserve komplikaciju, i daleko bolji mehanizam, sirina lugova im nije ista...

    Dajte ljudi, malo ozbiljnosti, citaju ovaj forum i clanovi koji tek treba nesto da nauce.

  9. #69
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Da, dobro napisa...i mene je ova konstatacija zbunila, pomislio sam da sam nešto propustio
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  10. #70
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Off pa isto kao i Stein isti kao onaj ali razlikan u svemu. ..
    Ovo je forum samo da nema ničeg licnog...

    next year at this time I'll be a millionaire




Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •