Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 678910
Prikaz rezultata 91 do 94 od ukupno 94
Like Tree213Likes

tema: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

  1. #91
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    bilo bi lepo i kad bi neko napravio krofne pa kad se vidimo da procenimo cije su bolje

  2. #92
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Tema je skinuta sa wus a tako da ako se potrudite mozete i tamo da vidite diskusije o oba sata..kao i o ljudima koji imaju ove satove. U samom startu nisam shvatio poentu ovog duela jer ako zelite ili seiko ili braju ok. Ali ako neko zeli seiko on je za japansko trziste.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #93
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Moram jos samo ovaj post, i vise necu...

    Tema nije autorsko pravo, pa da je skinuta. Da, postoji identicna tema na wusu, koja mi je dala ideju da istu postavim na ovaj forum. Uz to sam, u prvim postovima, naveo i liknove ka kracim opisima satova, da bi oni koje zanima, mogli nesto da procitaju o njima. Posto pojedini nisu shvatili poentu, pokusacu da im priblizim najbitnije razloge.

    Prvi je taj sto veci deo foruma ne posecuje wus.
    Drugi je taj sto takodje solidan deo clanova ne koristi engleski jezik, pa da to ne bude cisto copy/paste tudjih testova, mislio sam da ce se na ovaj nacin nekom bolje pribliziti prednosti i mane ova dva sata.

    Mislim da su satovi ravnopravni, a kako je ovo deo foruma namenjen za duele, mislio sam da ce imati vise pametnih, argumentovanih komentara. Manje iskusni clanovi su, recimo mogli da nauce i vide da seiko ne pravi samo 5-ce, da ima i satove koji mogu ravnopravno da stanu uz rame skupljim svajcarcima. Pritom ne mislim skupljim od njega, vec od nama prosecno dostupnih satova. Mogli su da procitaju da seiko ima odlican mehanizam, svoj mehanizam, da je seiko "kopija" breitlinga, da je losa servisna mreza... Nesto tipa, ne bih kupio Ferari jer nema servis u Cacku...itd.

    Svrha ove, i njoj slicnih, tema je iznosenje misljenja, ako vec niko nema iskustva sa njima. I ja ne vidim nista lose u tome. Niko se ovde nije dvoumio oko kupovine pa da mu mi sada sa papira savetujemo.

    Mogao bih jos da pisem ,ali zaista zurim. Kratim post maksimalno moguce. Samo da se vratim na pocetak posta, ono nije bilo pitanje, vec cisto moje "naglas" razmisljanje, tako da nema potrebe da mi se bilo ko obraca PP u vezi toga. Ako oni vide poentu, meni je to onda ok.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (31.12.2013. u 11:36)
    milan zmaj, jagos and skydrummer like this.

  4. #94
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seiko flightmaster SBDS001 ili Breitling Chronomat Evo

    Seiko, Breitling, Rolex, Citizen, Doxa, Certina, Poljot, Tissot... da ne nabrajamo dalje.

    Ne bi valjalo da ova tema ode u nezgodnom smeru i da se u novoj godini stvara gorčina. Neka svako nosi ono šta voli, a mi treba da lepo uživamo. Ostavljamo ovu temu pod ključem, nadam se privremeno, a sada je vreme da se spremamo za proslavu.

    Volite šta god želite, ali volite i jedni druge. To je ipak najvažnije. Neka je svima sa srećom
    Shmizla, RUS, jagos and 6 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 678910

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •