Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789
Prikaz rezultata 81 do 82 od ukupno 82
Like Tree4Likes

tema: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

  1. #81
    Novi član
    Član od
    27.6.2010.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Evo da i ja prenesem utiske. Imam Hamiltona khaki automatic x-wind. kod mene je skoro dve godine i moram reci da sam prezadovoljan. Za razliku od vas imam koznu narukvicu koja je malo osetljivija na vodu ali generalno sat kao sat nema ni jednu jedinu manu. cak su narukvica i sat preziveli pad sa motora bez ogrebotine

  2. #82
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Citat Codelen kaže: Pregled poruke
    Boldovani mi je definitivno prvi izbor kada dodje red na kupovinu valjoux 7750. Tacnije ovaj:

    Hamilton Jazzmaster Auto Chrono Mens Watch H32616533

    Imas li ga i dalje i kako si zadovoljan generalno?
    Sat na zalost vise nemam. Mogu ti reci da je bio prelep, vrlo upecatljiv sat! Interesantno je da je bas privlacio paznju ljudi i ili su pitali o njemu ili izvijali vrat kako bi ga bolje osmotrili. Prelepo je izgledao i na metalnoj narukvici i na koznoj koju sam dodatno kupio (mozes videti ovde slike koje sam preuzeo sa neta: Koji sat nosite danas?).

    Meni je smetalo sto verzija sa srebrnim ciferom nije bas pregledna (kazaljke se lako utope) i sto je bio nesto visi . Automatik satovi sa Valjoux 7750 inace imaju nesto vecu visinu (cesto 15-16mm) ali je Jazz tako oblikovan da ta visina dolazi do izrazaja. Da je moj Jazzmaster bio milimetar ili dva nizi - ne bih ga nikada prodao. Metalna narukvica je neobicna ali jako lepo lezi i odlicno se uklapa uz dizajn sata. Jednako efektno izgleda i na crnoj i na braon kozi (mislim da je to zajednicko i verziji sa crnim ciferom)!

    Inace - bio je vrlo precizan (oko +3 sekudni dnevno ako se dobro secam) a brundanje (engleski woble ) tega za navijanje Valjoux 7750 je bilo nenadmasno.

    Sve u svemu, neces pogresiti ako ga uzmes! Jomashop je solidno mesto za kupovinu (mada povremeno bude problematicno) a mogu ti savetovati da pogledas na eBay-u. Prodavac Timeparadise je provereno odlican a cesto ima Hamilton bas koji se tebi svidja, pa jos sa metalnom narukvicom (sto ja uvek pre savetujem) i obicno se proda za 850 - 900$.

    Pozdrav,
    Vlada
    Codelen likes this.
    No time to lose

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 56789

Slične teme

  1. [PRODATO] Hamilton khaki aviation ETO
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2011., 20:48
  2. Hamilton Khaki King Scuba sat
    By Templar in forum Hamilton
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.11.2010., 15:48
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 12:19
  4. Hamilton KHAKI X-WIND H77676733
    By madness99 in forum Hamilton
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 12:03
  5. [PRODATO] - Hamilton Khaki king scuba automatic
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 13:23

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •