Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 82
Like Tree4Likes

tema: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

  1. #61
    Časovničar Avatar korisnika ivourar1
    Član od
    31.10.2008.
    Lokacija
    tratinska 18, zagreb
    Poruke
    63
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    čestitam na dobrom izboru sata. sretno.

  2. #62
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Bolje kupi sony!

    Ma šalim se naravno, Hamilton <3

  3. #63
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Trebao si da kazes,ako ostaje garancija,i s obzirom da je sat otvaran i popravljan,ocekujem 20 posto popusta na cenu koju sam platio,i verujem da bi ti izasli u susret,i ti bi dobio ekstra sat,kome nista ne fali za fenomenalnu cenu.To bi ja uradio na tvom mestu.

  4. #64
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Citat Dalton kaže: Pregled poruke
    Hamilton ima stvarno lijepih modela, trenutni budzet mi je limitan na ovaj model, a ovaj Air Race GMT je mislim nesto iznad 600 eura kod nas. Osobno mi se svidio Navy GMT - H77615133, a u Kroni je ravno 5000 kn, sto je oko 680 eura.
    Jednom smo postavili Kuki ajkulin kaiš, sat je uhhhhhh, zaista prelep! U ostalom reći će ti Vladas!





  5. #65
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Trebao si da kazes,ako ostaje garancija,i s obzirom da je sat otvaran i popravljan,ocekujem 20 posto popusta na cenu koju sam platio,i verujem da bi ti izasli u susret,i ti bi dobio ekstra sat,kome nista ne fali za fenomenalnu cenu.To bi ja uradio na tvom mestu.
    E moj Nikle, prosla baba s kolacima.. Gdje si bio kad sam trazio savjete? Uopce mi vidis to nije palo napamet, iako, cisto sumnjam da bi mi izisli u tom kontekstu ususret. Uvjerio sam se uzivo koliko su nepomicni kod svojih stavova.

    Nemojte se ljutit, al ne volim kricave boje, volim sportsku eleganciju, i ovaj model Air Race-a mi je stvarno - ne za mene. Lijep je, ali narancasto i ja, ko krava i new york times.

  6. #66
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Daltone - Nikle ti je dao odlican savet. Mozda da ipak probas, kao naidjes u prodavnicu, pitas sta jos imaju itd?

    [off topic]
    Sto se tice Air Race-a - narandzasta nije bas za svakodnevno nosenje, ali kao drugi (ili treci, cetvrti...) sat, ovakav GMT (bilo sa narandzastim kaucukom ili pomenutim ajkulinim kukijem) predstavlja super izbor za leto i "casual" varijantu. Takodje - imam gomilu narandzastih majica i detalja (morao sam da se pripremim za Orange Monster i Air Race-a ).
    [/off topic]
    No time to lose

  7. #67
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Da ovaj savet koji je Nikle dao je sasvim ok. Ali znajuci nase prodavce, tesko bi dobio popust od 20%. Mozda bi dobio u Americi, tj tamo bi sigurno dobio, ali kod nas prodavac odmah razmislja: Ma prodacemo ovaj sat nekom drugom U svakom slucaju mozda i bolje sto nisi uzeo sat, ipak je servisiran. A i ponovo imas slatke muke, sta kupiti sada

  8. #68
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Drzite fige, pokusaj drugi! Otisao sam kod covjeka koji inace servisira satove za ove kod kojih sam uzeo prvi put. Ispricao sam mu cijelu pricu, da se nadam da s njim nece biti natezanja. Kao svaki posten trgovac naravno da se unaprijed ogradio od svega. Ako samo posumnjam da mi zeli podvaliti isti sat, poludit cu totalno. Jedina stvar koja mi se nije svidjela je to sto je spominjao da je franak otisao gore, da se nada da nece i cijena sata otici gore.. Uglavnom, osjecaj ponovno nije dobar, kao ni prvi put.. Drzite fige!

  9. #69
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Citat Dalton kaže: Pregled poruke
    Drzite fige, pokusaj drugi! Otisao sam kod covjeka koji inace servisira satove za ove kod kojih sam uzeo prvi put. Ispricao sam mu cijelu pricu, da se nadam da s njim nece biti natezanja. Kao svaki posten trgovac naravno da se unaprijed ogradio od svega. Ako samo posumnjam da mi zeli podvaliti isti sat, poludit cu totalno. Jedina stvar koja mi se nije svidjela je to sto je spominjao da je franak otisao gore, da se nada da nece i cijena sata otici gore.. Uglavnom, osjecaj ponovno nije dobar, kao ni prvi put.. Drzite fige!
    Ako si slikao prosli sat ili znas njegov serijski br.ne vidim kako ti mogu podvaliti istoga.Iako kako si napisao,na Balkanu smo lol.
    I jos nesto MEGA VAZNO!
    Pogledaj malo ljude koji su sebi od svog novca kupili sat.Vecina nas je zadovoljna i uslugom i satom.Tako bi i tebi kupovina trebala biti zadovoljstvo i uzitak odabira,usluge i konacno samog sata.Znaci kompletno iskustvo,h**es (oprostite na izrazu) kupovinu sata ako se vec pri ulasku u radnju osjecas lose ili nemaju dobar odnos prema kupcu...Bar je danas lako kupiti sat gdje god pozelis.
    Poslednja ispravka: dragon (9.12.2010. u 15:38) Razlog: mala cenzura :)

  10. #70
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Podrzao bih jole777-tov komentar. Ako imas problema od pocetka i samo se gomilaju moj savet ti je - odustani.

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. [PRODATO] Hamilton khaki aviation ETO
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2011., 20:48
  2. Hamilton Khaki King Scuba sat
    By Templar in forum Hamilton
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.11.2010., 15:48
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 12:19
  4. Hamilton KHAKI X-WIND H77676733
    By madness99 in forum Hamilton
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 12:03
  5. [PRODATO] - Hamilton Khaki king scuba automatic
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 13:23

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •