Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 37
Like Tree123Likes

tema: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    ... dok se interesujem za brend, za mehanizme, za pojedine modele... i tada tudja misljenja upijam, vagam i premeravam a naravno forum je na prvom mestu (a tu su jos i neki izvori). Druga faza je kada sam stvio svoju sliku o satu koji mi se svidja i kada niko vise ne moze da me ubedi u suprotno.
    .
    bravo Vlado, upravo u ovom citatu se pronalazim Dok se premisljam, mogu da uzmem u obzir tudja misljana, stavove. Ako sam se za neki zalepio bas, da dan/noc o njemu mislim, niko me ne moze odgovoriti...

    Inace, 80% svojih satova sam kupio na nevidjeno uživo, pa su tudji saveti uveki dobrodosli...
    vladas likes this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Ovako:

    Stavim na ruku BFK i mislim da sam sasvim ozbiljan ronilac ili tajni agent na tajnoj misiji koji ispod ronilackog odjela nosi smoking itd...
    Stavim na ruku Citizen i mislim da sam pilot F-22 u taktickoj misiji iznad Sjeverne Koreje...
    Stavim na ruku ProTrek i mislim da sam na samom prevoju Hillary step-a...
    Stavim na ruku Seiko (onaj cetvrtasti) i mislim da sam Gene Hackman u Francuskoj vezi i jurcam po Bostonskim ulicama u Mustangu...
    Stavim na ruku Raketu i mislim da sam Ruski kosmonaut kojeg uvezanog na vrhu rakete pune kerozina ispaljuju u kosmos (nesiguran sta se tacno desava i gdje tacno idem ali napaljen do bola)...
    Stavim na ruku G Shock i mislim da sam na talasima Australije i daskom bjezim od velikih bijelih...

    itd...

    I think You get the point...

    Cijena? Brend? Ma, dajte ljudi... trip je u pitanju. Na to se svodi, ako cemo iskreno
    Poslednja ispravka: Jovan HN II (12.11.2012. u 19:36)
    RUS, vladas, sima hrabri and 6 others like this.
    Roberto: Enzo, really, 10,000 dollars, whatcha going to do with that money?
    Enzo: Buy a rosary for mama, a new dress for Angelica and you... you get yourself a suit that fits. But most important...
    Roberto: Yes?
    Enzo: We find the Frenchman. We find Jacques Mayol.

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Jovan HN
    Pa,dobro...
    Ima malo i toga
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #24
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Bitno mi je tuđe mišljenje (ali opet ne svačije) jer se time rukovodim i oko nekih poslovnih ideja i smernica, 2 mozga i četvoro očiju bolje vide, zapažaju i znaju nego jedan mozak. Recimo prvi sat sam kupio jer se meni svideo, međutim za sledeće kupovine i ideje oko istih pitam, i ovde na forumu, i devojku, pa i društvo, pitam ljude čije mišljenje cenim i poštujem. Naravno, moja reč je poslednja jer sve i da imam novac npr. za Patek, ako se meni na kraju ne dopadne, kupovina se neće desiti-pored ostalih stvari (tehničke karakteristike, materijali, mehanizmi, sam brend itd.) jako volim estetiku tj. da MENI lepo stoji. Evo priznajem: ovde na forumu sam se zaljubio u one tzv. penzionerske satove, među njima i u Rolex iako nisam imao neko posebno mišljenje o istom proizvođaču. Međutim, iako je forum uticao da zavolim "penzionerke" satove, ja recimo i dalje preferiram mehaničke satove jer volim da čujem mehanizam kako "štrika" i ne bih nosio kvarcni, sem možda G-Shocka.
    Poslednja ispravka: PedjaSD (12.11.2012. u 19:50)
    vladas, sima hrabri and backarelli like this.

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Meni je bitno tuđe mišljenje, pa ne bih bio na forumu da je suprotno.....Inače, nakon foruma, nekako sam se otuđio od kvarcnih satova, a zavoleo pilotske i ronilačke. Naravno, različita mišljenja, različita težina, na kraju uvek poslušam sebe...malo i instikt.
    vladas and 23jewels like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #26
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Kao što reče backarelly, volim da čujem da se drugima svideo moj sat. A negativno mišljenje me nikad nije sprečilo da kupim ono za šta sam se zagrejao.
    vladas and backarelli like this.

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Tudja misljenja su mi uvek bila nebitna u zivotu.
    Ali naravno da prija kad hvale neki moj sat,a dobijao sam prilicno komplimenata,da budem iskren.
    Strasno prija kada neka cura za moj Tissot kaze ''Sto ti mocan sat"...Desavalo se mnogo puta.Strasno prija.
    Ali mi isto neprijatno kada da ga mesaju sa Breitlingom Queen of the Seas.
    Ali ipak to da su mi tudja nebitna nije potpuno tacno jer nijedan sat ne bih uzeo a da prethodno ne pitam za misljenje vladasa,Milana Zmaja i Hadzi Dalibora.
    Ali naravno kada govorim konkretno o ovom forumu koji mi je jako drag i na kome je,kao pokvarena ploca se ponavljam,mnogo dobrih ljudi,izvrsio je uticaj na mene sto me sada mnogo vise zanimaju automatici nego pre.
    Recimo,bio sam na korak da uzmem ovog solidnog kvarcasa Seiko SSB003P1
    ali sam odustao od njega i resio da uzmem Seiko satovi - Muski Seiko sat- SNKE61- Muski satovi
    Zelim da sa njim udjem u svet automatika.A ako se on pokaze kako valja,sasvim sigurno je Orient Mako sledeci.
    Uglavnom,uvek poslusam tudja misljenja.Pogotovo od starijih ljudi,ali retko kad izvrse neki uticaj na mene jer uvek radije poslusam srce.
    vladas likes this.

  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    paaaa...meni se svidja moj sat, a iskreno-bas me briga da li ce se nekom drugom svidjeti....
    vladas likes this.

  9. #29
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Što se tiče tuđeg mišljenja, svakako da ću ga uvažiti kada su u pitanju mehanizmi, mane/vrline nekog modela ili primerka, tehničke karakteristike i slično. Inače, tako sam i došao na forum - kada mi se svideo jedan model, pitao sam da li je tehnički OK i kupio sam ga.

    Što se tiče estetskog dela, tu je glavni sudija moja malenkost. Znate da imam dosta ruskih satova i da ih rado nosim, ali eto, meni su lepi. Imam i skupljih, ali to nema veze kada odlučujem koji ću staviti na ruku. Bitno je da se meni u tom trenutku sviđa kako se sat uklapa uz odeću, ako želim da nosim baš njega ili ako jednostavno smatram da odgovara mom trenutnom raspoloženju.

    Konačno, što se tiče ukusa, forum je na mene uticao, jer sam zavoleo dosta različitih modela koje ranije nisam primećivao i naučio sam da cenim mnoge vrste satova.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Koliko vam je (ne)bitno tudje misljenje...

    Uvek saslušam tuđe mišljenje, a mnogo puta i poslušam. Po gotovo kad nešto ne znam, naravno da ću slušati. I ja sam na ovaj forum došao pitajući vas šta da uzmem između dva modela, a na kraju sam izabrao treći za koji nisam ni znao dok nisam došao na forum. Naravno treba imati svoj stav, ali ne i biti do te mere tvrdoglav da ga je nemoguće promeniti!
    Što se tiče samog izgleda, lepote...tu već malo teže ide, iskreno, kad ga moje oko "snimi" to je to. Naravno o ukusima ne treba raspravljati. Poz. i hvala.
    Neša likes this.
    Mišić M.

Slične teme

  1. Koliko je tačan vaš sat?
    By Baron in forum Opšti forum
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 25.1.2021., 14:13
  2. Koliko satova imate?
    By VLADAN P in forum Opšti forum
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 1.4.2019., 18:22
  3. Koliko satova posedujete?
    By Vladan Stevanovic in forum Ankete
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.3.2013., 10:16
  4. Koliko plaćamo ime?
    By bozicko in forum Opšti forum
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 27.10.2012., 15:12
  5. Koliko satova posedujete?
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.8.2010., 21:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •