Strana 29 od 123 PrvaPrva ... 192526272829303132333979 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 281 do 290 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #281
    Novi član
    Član od
    25.10.2013.
    Lokacija
    Sabac,Srbia
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Postovani,molim vas za autenticnost ovog Longines Conquest sata,kvalitet interesuje me mehanizam u njemu,nemate nijednog od casovnicara servisera u Sapcu pa se i ne usudjujem ovde da ga odnesem na pregled?Srdacan pozdrav i ako moze odgovor!
    Priložene slike Priložene slike Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-fotografija-1312.jpg   Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-fotografija-1313.jpg   Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-fotografija-1314.jpg   Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-fotografija-1315.jpg  

  2. #282
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Na prvi pogled ne deluje kao lažnjak, ali su za to potrebne veće slike u makro-modu. Što se tiče mehanizma, najbolje je da otvoriš sat ukoliko možeš, jer samo tako se lepo vidi šta je unutra.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #283
    Novi član
    Član od
    25.10.2013.
    Lokacija
    Sabac,Srbia
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala na odgovoru,nema sanse da ga otvorim,pitao sam casovnicara za servis na njemu,pogledao ga je dobro sa onom lupom i rekao 5.000din.servis.Sat radi kad se navije.Kupljen je krajem 70-tih.inace nosio ga je moj otac.Znate li mozda njegovu vrednost?

  4. #284
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ako je tada kupljen i potiče iz porodice, sigurno je original. Što se tiče cena, ovoje šareno tržište i cene variraju, pa se može naći po ceni 100-150€, a časovničar ti je preterao sa cenom. Pogledaj Ovu temu: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Mislim da je najbolje da sat pošalješ na čišćenje u BG ili NS, jer ovaj tvoj časovničar će te odrati. U BG preporučujem servis Kostić-Dojčinović, na osnovu svog iskustva, ali ima i drugih koji su veoma dobri. Mislim da bi on naplatio oko pola cene od navedene, ako ne i manje.
    memoas likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #285
    Novi član
    Član od
    25.10.2013.
    Lokacija
    Sabac,Srbia
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ok,ucinicu tako,

    Pozdrav

  6. #286
    Novi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Pozdrav!

    Da li mi možete reći je li ovo original Sector 450? Kupljen otprilike u drugoj polovini 90-tih.
    Priložene slike Priložene slike Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-secback.jpg   Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-secfr.jpg   Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-seclog.jpg  

  7. #287
    Novi član Avatar korisnika rossi
    Član od
    23.11.2013.
    Lokacija
    Zemun - Beograd
    Poruke
    14
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Dobar dan iliti vece

    Interesuje me par stvari vezano za ove satove

    1. Dugena Festa goldaufl 20mik edelstahl securing

    2. Breil Botticelli

    Naime interesuje me originalnost a zatim me interesuju i vrednosti .

    Pozajmih prijatelju odredjeni iznos i u zalog dobih ova dva sata . Prijatelja sam izgubio vec odavno jer su satovi kod mene 10-ak godina.

    Muski navijac - Navijen i radi tacno evo vec 11sati , a zenski pretpostavljam kvarc - verovatno je baterija davno crkla

    Nikad otvarano ili servisirano , niti promenjena baterija

    Rado bi ih i prodao ali ne znam ni pribliznu vrednost .

    Molio bih za sto iskrenije odgovore

    Samnom je svaki dogovor moguc

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dsc_0012.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dsc_0015.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dsc_0017.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dsc_0019.jpg

  8. #288
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Tek nakon deset godina si isprobao satove i pitaš za njihovu vrednost? Ti satovi nemaju preteranu vrednost, bolje da ti čuvaju sećanje na prijatelja, to nema cena...
    jagos likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  9. #289
    Novi član Avatar korisnika rossi
    Član od
    23.11.2013.
    Lokacija
    Zemun - Beograd
    Poruke
    14
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    Tek nakon deset godina si isprobao satove i pitaš za njihovu vrednost? Ti satovi nemaju preteranu vrednost, bolje da ti čuvaju sećanje na prijatelja, to nema cena...
    Niste me razumeli

    Satovi su manje vise noseni ( ja i supruga ) . Zadnjih godinu dana se ne koriste , deci se ne svidjaju . Prijatelj se niti pise niti javlja . Znam da ne vrede milione , ali bi nekom verovatno upotpunilo kolekciju . To je kao neka sustina .

  10. #290
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    rossi, kaze narodna, ako zelis da izgubis prijatelja, pozajmi mu novac, elem da ne budem indiskretan, satovi zaista ne vrede mnogo, ako imas srece uopste da ih prodas, najvise 3.000dinara, cifra je pomalo i pretenciozna



    Citat nenopu kaže: Pregled poruke
    Pozdrav!

    Da li mi možete reći je li ovo original Sector 450? Kupljen otprilike u drugoj polovini 90-tih.
    jako losa kopija rekao bih
    Poslednja ispravka: VLADAN P (23.11.2013. u 21:19)
    jagos and rossi like this.

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •