Strana 100 od 123 PrvaPrva ... 509096979899100101102103104110 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 991 do 1.000 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #991
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Pošto je Sky već objasnio, evo i teksta o satovima CJIABA koji nisu isto što i Slava:
    Ruska SLAVA i kineska CJIABA Sozvezdie

    Iako sam već osam godina na forumu, pitanja o originalnosti luksuznih satova uglavnom dobijaju negativan odgovor. Razlog za to je jednostavan - ukoliko sat ne potiče od nekoga ko je ekstremno bogat, onda nema ni govora o tome da su luksuzni satovi originali.
    skydrummer and stanis like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #992
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Uhhh druzeeeeee

    Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #993
    Novi član
    Član od
    1.1.2019.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala svima na pomoci. Da znam na cemu sam... verovatno cu ih pokloniti prijateljima,meni ne trebaju. Iako sam se ponadao malo
    A definitivno ste u pravu za SLAVU tj CJIABU , sad sam nasao isti model online za 35$

  4. #994
    Novi član
    Član od
    8.1.2019.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Pozdrav svima, dobar dan, zanima me da li je ovaj sat original, ima hiljadu nekih opcija, mogu da namestam pet alarma, ima 48 gradova na koji mogu da namestim vremensku zonu,neke tajmere stoperice i milion drugih stvari, ali sam arhiduduk za satove tako da ne znam da li to mogu i originali i kopije. Hvala unapred.Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-image1.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-image4.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-image2.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-image3.jpg

  5. #995
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    923
    Lajkovi
    7663
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Deluje kao da jeste.

  6. #996
    Novi član Avatar korisnika Stepa
    Član od
    8.1.2019.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    125
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Pozdrav svima. Vec dugo se 'motam' po forumu i skupljam informacije.
    Nesto me je uhvatilo poslednje vreme pa sam krenuo da gledam Seiko mehanicke hronografe - 6139.
    Zapao mi je za oko jedan od 'povoljnijih' komada (cene su fantazija). Mozda ne bi bilo korektno da postavljam slike sata kojeg ne posedujem, pa bih zamolio nekoga ko se razume u pomenutu seriju, a rad je da pomogne, da mi se javi na pp.

  7. #997
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ovde se o tim stvarima razgovara javno, a ne vidim razloga da se ne postavi sat. Slobodno postavi sliku na forum.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #998
    Novi član Avatar korisnika Stepa
    Član od
    8.1.2019.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    125
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Zapravo nisam tako detaljno proucio ovu temu, vidim da se lupaju i direkt linkovi, pa evo i ja cu:

    https://www.kupujemprodajem.com/Naki...8635-oglas.htm

    Ne razumem se dovoljno da bih mogao sa sigurnoscu da kazem da jeste. A opet i da jeste mozda neko vidi nesto sto ja ne vidim.
    Nisamo bas blizu, inace bih lako resio proveru.

  9. #999
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Nezahvalno je ocenjivati na osnovu fotki i problem je što se sat ne može videti uživo pre kupovine. Ovako, na prvu loptu mi je čudno što sekundara ima različite položaje, ali s druge strane, fotoaparat ili telefon mogu da daju lažnu slku, pa da ne ispadne da optužujem čoveka koga ne poznajem. Kaiš svakako nije original, što je i normalno za relativno star sat, a oštećenja su minamalna i prihvatljiva.

    Predlažem da pitaš prodavca da li dolazi u BG (ako si iz BG) jer kod ovakvih kupovina je ipak najbezbednije proveriti kod časovničara. Što se tiče cene - uvek treba pitati da li postoji mogućnost za korekciju. Ako se to pita ljubazno i kulturno prodavac može izaći u susret.

    Žao mi je što ne mogu bolje da pomognem, ali ne volim da se zalećem kod ovakvih stvari. Čak i ako ti sat promakne, budi strpljiv i pojaveće se kad-tad neki primerak koji ti odgovara.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #1000
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Najgore je kada vidiš skupe satove od 1000+ eura na ovim sajtovima, mene spuca paranoja. Skupljam već nekoliko meseci za Longines Master Moonphase, i sada vidim na KP , jedan polovan za 1300 eura koji jako dobro izgleda. Gledam oglas već mesec dana, zumiram do kraja, proučavam, raspitujem se, nikako da stisnem obarač i pitam čoveka da se nađemo.

    Prosto da se zapita čovek šta da radi. Da se prekrstiš i pomoliš Bogu da je sve kako treba, ili da skupiš još para za nov.

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •