Strana 3 od 69 PrvaPrva 12345671353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #21
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    Walter odusevio sam se tvojom kolekcijom.mislim da je za ovo trebalo i ljubavi i strpljenja.sve lepse od lepseg.cestitam svaka cast.
    Hvala jagos i da znas da si u pravu za sve treba vreme i strplenje !

  2. #22
    Član Avatar korisnika igor bg
    Član od
    13.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    106
    Lajkovi
    273
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Da sam vlasnik Seika odmah bi te postavio za direktora. Gledajuci tvoju kolekciju Seiko me je odusevio. Svaka cast.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Walter-e, svaka cast na kolekciji! Vidim da si veliki ljubitelj seiko satova i drago mi je zbog toga, posto sam i ja isto! Ima Seiko nesto sto drugi satovi nemaju, zato ga toliko volimo,jel da?
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  4. #24
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    Clarissa ti si jedina dama koja se hvali da je seniorka.
    100 postova, to spada u kategoriju mlađih seniorki .
    Waltere, nemam reči, osim : hoćemo još !
    Walter and ANGEL II like this.
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  5. #25
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    Walter-e, svaka cast na kolekciji! Vidim da si veliki ljubitelj seiko satova i drago mi je zbog toga, posto sam i ja isto! Ima Seiko nesto sto drugi satovi nemaju, zato ga toliko volimo,jel da?
    Tacno je sve sto si napisao Seiko ima nesto sto drugi satovi nemaju- tako da mogu reci puno mi je satova proslo niz ruke od swiss proizvodnje od nizih do srednjih i skupih poznatih brendova mogu slobodno reci da su mnogi swiss proizvodjaci i to viseg ranga koji se verujte i te kako skupo prodaju neki od njih zive na staru slavu NISU NI BILZU Seiko kvalitetu kad je u pitanju izdrzljivost kvalitet i dugovecnost, ko je imao sansu ovo da uvidi sigurno je to primetio ko ne neka mi veruje na rec !

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat Walter kaže: Pregled poruke
    neka mi veruje na rec !
    Evo ja ti verujem!!
    vladas and VLADAN P like this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  7. #27
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Iz moje kolekcije mogu pretstaviti i Seiko automatic 21 rubin 6119 8430 . Seiko 6119 xxxx je serija je jedna od mojih omiljenih serija imam 3 Seika iz ove serije to je serija koja se proizvodila 70 godina proslog veka ovaj kalibar se odlicno pokazao jer i dan danas posle 40 godina ovi satovi sa kalibrom 6119 jos odlicno funcijonisu Model 6119 8430 kao sto sam napiso je masina sa 21 rubinom celicno kuciste tamno sivi cifer grafitne boje koji se preliva odnosno refleksira u donjem delu iznad 6 stoji natpis automatik a ispod njega je natpis 21 jewels indeksi su u formi trougaonika a na sam vrh je iluminacija skazaljke su niklovane natpis je niklovan sa niklovanom 5 - peticom ovo je jedan od modela koji je proslavio famoznu seiko 5 jedan od najpouzdanijih i naprodavanijih satova svih vremena, no vratimo se ovom modelu kuciste je poprolicno veliko mislim da je otprilike 37-38 kruna je na polozaju 4 i vrlo dobro je smestena u samo kuciste sata, sa nijim ide klasicna metalna celicna narukvica, mislim da je neki oyster stil na kopci je ispaknuti seiko natpis. Sve u svemu jedan kvaliteno uradjen sat koji itekako odoljeva vremenu !








    tolarbo, RUS, vladas and 17 others like this.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Cestitke i za sat i za pice Pa ziveli!

  9. #29
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Kad smo kod Seiko kalibra 6119 evo jos jedan moj omiljeni sa njim sam poceo sakupljati kolekciju. Ovo je kalibar 6119 5450 Jos jedan vrlo interesantan retro sat, radi se u Seiku iz 70 godina tacnije Seiko Diamatic automatic 21 rubin vrlo interesantan nestandardan oblik sata zato sto je sat i staklo jajastog oblika kuciste je celicno a staklo je Plexi, kruna se nevidi jer je ugradjena u samo kuciste sata ,megutim staklo je vertikalno podeljeno na tri dela, cifer je vrlo lepe srebrene boje a oznake na ciferu su velike i neobicno izdignute i koso presecene staklo kao sto sam napisao od unutrasnje strane je podeljeno na tri dela pa tako ploca pod razlicnim uglovima ima razlicnu nijansu srebrene boje a oznake na ciferu deluju jos ispaknutije, ustvari dizjaner ovog modela hteo je da dolovi neku unikatnost i neku slicnost daijamantu, u tome je uspeo jer ovaj sat kad ga nosite na ruci vrlo je upecatljiv,ali ne napadan nazalost slike nemogu doloviti to.Narukvica je celicna i izradjena specijalno za ovaj model , meni je ovo jedan od najdrazih satova iz moje kolekcije jer sa ovim satom sam poceo sakupljati satove, negova neobicnost i kvalitet izrade i prkos vremenu su me odusevili na prvi pogled


    RUS, sima hrabri, anbeast and 12 others like this.

  10. #30
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    ^ uh, ovaj diamatic je fenomenalan sat! retki su ovi satovi sa vertikalnim datumom, a daju poseban smek izgledu sata.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •