Strana 12 od 69 PrvaPrva ... 289101112131415162262 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #111
    Član
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    208
    Lajkovi
    252
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Sato vi su prelepi. Ljudi uglavnom sakupljju svajcarce i ruse tu i tamo.
    Japanci su u principu pravi pogodak kada su stoperice u pitanju, najlepsi njihovi satovi su upravo ti.
    Prelepa kolekcija ovo je za svaku pohvalu... zelim ti da utrostrucis kolekciju (nadam se da ces tako sakupiti celu lepezu proizvedenih satova ovog brenda )0

  2. #112
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Hvala Leneni na informciji u svakom slucaju zasluzio si Pivo a i nesto vise ako se sretnemo nekad a nikad se nezna pa boze zdravlja pa mozda se inegde sretnemo !

  3. #113
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Posle Stowe evo jos jedan interesantan nemac radi se o satu "Junghans" navijac sa 17 rubina potpisana Junghansova masina , kuciste niklovano neobicnog oblika velika kruna koja nije originalna, kad sam ga kupio nije imao krunu ali Maestro Kire pronasao adekvatnu krunu ali zlatne boje, medjutim kako i da je osposbili smo ovaj sat, sat radi to odlicno ! Kruna je u kucistu ugradjena i na neki nacin zasticena ali se navija samo sa donje strane. Cifer je braon nesto tamnije bakarne boje ima nekih ogrebotina, ali sve u svemu je solidan. Svidio mi se na prvi pogled ali sam se malo razocaro to sto nema krunu ne radi i sto cifer ima nekih ogrebotina. Medjutim ovo je naj jevtiniji sat kojeg sam kupio u zivotu a kupio sam ga za nekih neverovatnih 30 denara a to je otprilike 50 dinara, kupio sam ga jer je cigo rekao da ako ga neuzmem za 30 denara on ce ga lupitu u asvaltu i onda je podigao ruku taman da zamahne i da ga lupi ja izvadim pare uzmem sat i on proradi valjda od Ciginog zamaha i eto sad imam i Junghansa u kolekciji, na ovo smo se kod maestro Kire smejali dok smo popravljali sat, mozda je smesno mozda tragicno ali pokraj ovog Junghansa su prosli sigurno 20 prekupca i kolekcionera satova a niko ga nije uzeo tako da je imao "srece" da zavrsi kod mene.









    RUS, vladas, sima hrabri and 10 others like this.

  4. #114
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    hehe, lepa prica i jos lepsi sat.
    Walter likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #115
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    hehe, lepa prica i jos lepsi sat.
    Ma prica je komedija, sada, a bila bi tragedija da ga je cigo zveknuo u asfalt - a sat je stvarno lep !
    anbeast likes this.

  6. #116
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Upozorenje

    Ovaj sat sam dobio od oca, Svajcarski "Lodex" on ga je dobio kad je zavrsio srednju skolu kao polovan sat poklonila mu ga tetka i to je njegov prvi i poslednji sat kojeg je nosio i dan danas nenosi satove, inace ovaj Lodex datira negde iz pedesetih godina znaci posle drugog svetskog rata,Otac trazeci nesto po kutijam slucajno ga pronasao kaze evo skupljas satove nije neki poznati brend ali mene je dosta godina dobro sluzio. Odneo sam ga na lagani servis i evo ga radi i to dobro, sta drugo reci bio je pozlacen ali vremenom je pozlata pala ima interesantan cifer za ono vreme brojevi su zelenkasti kao i veci deo cifera unutrasnji deo mlecno beo skazalke zlatne boje ali je ispala iluminacija kapak celicni masina sa 15 rubina, mali simpatican satic koji je nasao mesto u moju kolekciju.






    Djordje, RUS, vladas and 10 others like this.

  7. #117
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Upozorenje

    Walter uživanje je gledati tvoje satove i čitati priče koje idu uz njih.
    Walter likes this.

  8. #118
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Upozorenje

    Evo opet jedan rus mislim ruska "Pobeda" navijac. Interesantno niklovano kuciste okrugli oblik sa izbacenim lugovima plavi cifer srebreni brojevi zlatno obelezje na 12 i 6, ajde da ne odugovlacim mnogo evo slike











    Poslednja ispravka: Walter (19.11.2011. u 13:52)
    RUS, anbeast, VLADAN P and 5 others like this.

  9. #119
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Upozorenje

    Posle nekoliko razocarenja,u vezi kupovini nekih lepih satova - mislim na neuspehe u pregovaranju jucerasno poslepodne u moju kolekciju uletela je jedna ranjena retka zverka "Panda" tako ga nazivaju prelep model Seiko 6138 8020 chronograph automatic sutra ide odmah na servis, jeste ranjena Panda ali saniracemo povrede, za pocetak pre sredjivanja jedna fotka

    Djordje, jole777, RUS and 20 others like this.

  10. #120
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Upozorenje

    Bombonica jos kad se sredi, a joj... Gde nalazite te satove ljudi hocu i ja jedan takav Seiko????
    anbeast likes this.



Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •