Strana 5 od 13 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 122
Like Tree341Likes

tema: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

  1. #41
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Lici, al ne vidim sat... Necu majmuna (to imam kad god pogledam u ogledalo ) da skupljam, lugere. Njegov svemirski sat hocu
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #42
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    ukoliko ti neko ponudi ovo, to nije sat iranskog kosmonauta
    (ne daj mangupima da te rade):

    anbeast - svemirci (zametak) i ostali-kakav_sat.jpg

    ... a ukoliko se pojavi neki neocekivani svemirac, vikacu ti na pp

    vladas, anbeast and VLADAN P like this.

  3. #43
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    JAAAOOOOJJJJJJJ.... Ovde treba onaj smajli sto se valja i place od smeha, sto je 23 kamencica predlagao kao novinu


    Narode satomanski, cujte i pocujte!!! Imam cast da najavim da kroz nekoliko dana, pravo sa kosmodroma stize jedan vrlo, vrlo poznati svemirac... Ne bih odavao vise detalja dok ne sleti kako ne bih ugrozio bezbednost misije Spremite se....
    vladas and Djordje Sugaris like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #44
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Najavljeni svemirac slece sutra, ali pre toga, nesto sasvim drugacije:

    Cenjeni satomani, zelim da vam ispricam jednu dogodovstinu…
    Jednog lepog zimskog dana, savrseno bezbrizno i nevino skakutah tamo-amo forumom, uzivajuci u zvucima melanholicnog dzeza, divnim satovima i sjajnim postovima...Da, jeste ovestali klise, ali moram reci da je sve bilo kao u bajci. Najiskrenije! Prava pravcata - bajka. Tako mi Peruna i Svetovida, neka me ovoga casa pregazi tramvaj ako nije tako bilo... Elem…oovajj, err… gde stadoh? Ah, da…bezbrizno sam skakutao forumom. Ukoliko ste prema bajkovitom pocetku zakljucili da iza rajskog prizora cuci neko zlo – pogodili ste! Zlo - pritajeno, neprimetno, podmuklo. Cuci i ceka neoprezne… Kasnije (kada je bilo odvec kasno) saznadoh da je evil mastermind zlocinstva bio, Skydrummer! Da prijatelji moji, niko drugi do ON! Dobrocudni i vazda mudri zelenko! Znam, odista je tesko poverovati da cenjeni Master Yoda, poput opakog pauka, neumorno razastire svoje opasne niti a potom cuci u samom centru svoga ubistvenog tkanja i pomno ocekuje kada ce koja struna zatreperiti. Kada ce se nevina bubica upecati… Pa kakvo je nepocinstvo ova zlica iz potaje priredila, pitate se? Odmah cu Vam reci dragi moji forumski sapatnici. Zli zeleni carobnjak je u jednoj temi postavio zacaranu fotografiju koja naivnog gledacha potpuno obuzme i preuzme kontrolu nad njegovim umom potpuno ga odvajajuci od realnosti. Zrtva vise ne moze skrenuti misli sa objekta na fotografiji. Jedino u cemu zacarani nesrecnik vidi smisao svog daljeg bivstvovanja je da postane vlasnikom tog predmeta. Mocan je i mudar Zeleni volsebnik! Za objekat svog caranja odabrao je naoko skroman, neupadljiv predmet, medjutim, predmet ocaravajuce lepote. Na receni predmet vecina ne bi ni obratila paznju ali on i jeste lukavo odabran da zarobi samo pojedine. Veseli skakutavac bese upleten u zlocudne niti a da, isprva, to nije ni primetio. Oka nije mogao odvojiti od NJE! Celoga dana oci malog skakutavca ostale su prikovane za monitor… Potom, sledi AGONIJA… Kao u transu, danonocno je neoprezni skakutavac veslao nepreglednim okeanom interneta ne bi li je pronasao... Na samom pocetku traganje nije izgledalo osobito tesko. Carobni predmet skakutavceve zelje se ukazivao na mnogim mestima, izgledalo je tako lako posegnuti i ostvariti ceznju. Avaj! U trenu kada bi sape dotakle predmet, on bi se rasprsio poput pramena magle...... Jedino bi zlokobni smeh strasnoga volsebnika odzvanjao prazninom dok je jadnog skakutavca, samog na pustoj pucini beskrajnog okeana jedinica i nula, obavijala tama... Dani su smenjivali noci, a noci dane....Skakutavac je neumorno jurio miraž. Evo je, tu na dohvat, samo treba pruziti sapu, samo jos korak...puf, nestade. Zlokobni smeh. Tama...
    Skakutavac bese ocajan. Na svojim traganjima bese docuo da na dalekom istoku postoji drevni vrac koji ga moze osloboditi more. Skakutavac posla gavrana išteći spas. Dani su prolazili, odgovora ne bejaše... Sedmoga dana dogodiše se neobične stvari. Sunce je bilo gotovo u zenitu, kada sa istoka zarudi nova zora i još jedno sunce se poče dizati. MIli Bože, čuda velikoga dva s istoka javiše se sunca....Drugo Sunce se približavalo ogromnom brzinom... Uskoro se skakutavacu ukaza blještavom svetlošću okupana prilika šamana na belom....ha,ha, ocekivali ste da napisem: konju, jel da? Zaboga 2013. je godina, ko još jaše konje?! J Kao što rekoh, sa istoka se obavijen oreolom sunčevog svetla pojavio mocni mag na belom Volkswagen Tiguanu. Beli mag beše samome Gandalfu sličan. Posedovaše neizrecive moći i neslućenu želju da pomaže nesrećnim skakutavcima. Čuvši jade kojih je neoprezni skakutavac dopanuo, Beli mag govoraše da je čarolija Zelenog volšebnika odveć moćna i da se mora zaputiti svome zamku, daleko na istoku, kako bi tamo u ledenim stepama iznašao čini koje ce vazda izmičući predmet skakutavčeve strasti učiniti stvarnim. Ne bi li umanjio skakutavčevu bol, Beli mag mu ponudi talisman načinjen po obličju predmeta njegovog traganja. Čudesni talisman beše prelep. Sličan ali ne i identičan začaranom predmetu. U posebnim slikama i simbolima krila se moćna zaštitna vradžbina. Skakutavac je našao mir. Ne potpuni, ali mir. I dalje skakutavac veslaše okeanom i poizdalje promatraše začaranu stvar, ali ne posezaše za njom. I beše dobro. Kada bi želja da dograbi svoj gral postajala neodoljiva, odmah bi skretao pogled na moćni talisman koji mu darovaše Beli mag i želja ga je prolazila (no, samo na kratko). Nije bilo bolnog razočaranja i opakog smeha Zelenog volšebnika. Skakutavac je posle mnogo dana uspevao da bar malo otpočine. Dani su prolazili, nikakva glasa od Belog maga ne beše, a onda, iznenada, na prozor skakutavčeve sobe sleteše ogromni beli gavran. Čudnovatog li prizora?! Varaju li to oči jadnog malog skakutavca? Nije li to još jedna ujdurma Zelene zlice?! Kako gavran moze biti beo?! (Ne, nije albino, nije imao crvene oči) Iz misli, skakutavca prenuše reči bele ptice: ‘’Skakutavče, Beli mag je pronašao čini koje će okončati tvoje patnje! Mesec dana on ne izlaziše iz svojih odaja. Danonoćno beše okružen knjigama starostavnim. U zoru cetrdesetog dana, pronadje Mag čini i predmet tvoje patnje načini stvarnim. Evo! Izvoli, jadni skakutavče!’’. Reče beli gavran i odnekud izvadi malu kutiju te je predade skakutavcu. U tom času, tlo zadrhti, potmula tutnjava se začu u daljini, a skautavcu se učini da je čuo gromki krik bola Zelenog volšebnika…. Skakutavac konačno nadje svoj mir.... Ova pripovest samo je bajci slična, ako ste pomislili da je skakutavac od tada pa nadalje ziveo srećno i zadovoljno - pogresili ste! Grdno! Priroda njegove bolesti je takva da će već za koji dan žudeti za nekim drugim čarobnim predmetom....

    Ok, za one koji se još nisu smorili, i pobegli glavom bez obzira sa ove stranice, kraća (i maaalčice realnija) verzija ide ovako:
    Skaj je u temi ‘’Slike ruskih satova‘‘ postavio ovu Raketu Arktiku sa 24h brojcanikom, belim ciferom i imenima polarnih istraživača koji su učestvovali u sovjetskoj ekspediciji na Arktik 1937. Sat fantasdticno izgleda na crveno-crnom NATO kaisu. Prevrnuo sam internet i nalazio mnogo onlajn prodavnica koje su imale sliku ali sata nije bilo na stanju, a na mejlove nisu odgovarali. Ocajan, i nevican ruskom jeziku zamolio sam clana zma da mi Arktiku potrazi na ruskom govornom podrucju. Pristao je bez oklevanja. U mejlu kojim sam ga zamolio za pomoc, izlanuo sam se da sam za rodjendan od svoje jace, lepse i bolje polovine iskamcio sat i da sam odlucio da to bude Arktika. Cuvsi da mi je rodjendan, Zma je iz topa ponudio da mi pokloni jednu prelepu nenosenu Raketu koju je imao u svom posedu. Vau! Ponuda je izazvala malu nelagodu koja je promptno potisnuta pesmicom iz crtaca Ren i Stimpi: ‘‘Sreca, sreca, radost..‘‘ Na kraju je zma uspeo da udje u trag Arktici na nekom ruskom sajtu, narucio je i posle je iz Kijeva, postom (zajedno sa svojim poklonom) dostavio u Beograd. Bradati skakutavac je,zahvaljujuci nesebicnoj pomoci druga zma, sada vlasnik dve prelepe RaketLe!!!
    Najmanje sto mogu je da ovde javno proklamujem svoju neizmernu zahvalnost!!!! VELIKO HVALA ZMA!!!
    Stalno govorim da se na ovom sajtu okuplja neuobicajeno visok procenat veoma pristojnog i dobrotom obdarenog sveta! Sta je uzrok tome – bas me briga! Vazno je da moja pomalo poljuljana vera u ljude ostaje neugasla. Hvala na slusanju. Do vidjenja!

    anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.36.05.jpg anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.38.43.jpg anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.41.03.jpg anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.41.11.jpganbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.47.08.jpg anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.42.48.jpg
    milan zmaj, RUS, vladas and 15 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  5. #45
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Stvarno svaka cast, mnogo dobre Rakete
    U zdravlju ih nosio. Za ovakve prinove mora da castis
    Poslednja ispravka: RUS (20.2.2013. u 17:56)
    anbeast likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #46
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Sjajne su. Wind Rose je fenomenalna!!! Zma mi je u mejlu to nagovestio, ali uzivo je uber cool! Arktika, em je 24h, em ima prilicno sitne brojke pa ce trebati vremena da se naviknem da je citam Samo da im pribavim odgovarajuce NATO kaiseve i bice SUPER!!!

    Evo i bezela koje je Ruja porucio za mene. I njemu ovde VELIKO HVALA!!!

    anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.49.12.jpg anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.37.49.jpg
    RUS, jagos, bt321 and 3 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Knez Mihailova ulica, Beograd, Srbija...

    Osoba X, ni kriva ni dužna, najljubaznije zaustavlja prolaznika... "Izvinite, da ne znate koliko je sati..."

    Anbeast,: "Naravno.." ponosno zadiže levu ruku, letimičan pogled na sat, i kao iz topa... 20 min do 9

    anbeast - svemirci (zametak) i ostali-2013-02-20-17.42.48.jpg

    Osoba X: "U redu",videvši "koliko je sati", reče kratko "hvala vam"

    Anbeast : NE..! Čekajte... 17 min do 18... NE... 42 min do 18h... Ustvari, ovo je 17h i 42 min...znači 20 do 6... Ustvari, ne, ne znam koliko je sati, bolje vi požurite tamo gde ste krenuli...ja ionako imam sat na mobilnom


    Čestitke na ovom zanimljivom, neobičnom satu, a i članu ZMA pohvale za gest i za nesebičnu pomoć....
    RUS, vladas, jagos and 10 others like this.

  8. #48
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Anbeast čestitam na satu fenomenalan je,ali me oduševilo pisanije pa toplo preporučujem da nastaviš u tom pravcu.Mene si asocirao na omiljenog junaka:
    anbeast - svemirci (zametak) i ostali-gollum-anbeast.jpg
    Srećno!
    vladas, jagos, anbeast and 2 others like this.

  9. #49
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Kad pišeš ovoliki tekst prošaraj ga malo sličicama.
    Kao da sam Dostojevskog otvorio na pola opisa jutarnje izmaglice.
    Ili ubaci malo dijaloga da vidimo one crtice na početku reda.

    Sat je (a i tekst)
    vladas, jagos, anbeast and 3 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #50
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: anbeast - svemirci (zametak) i ostali

    Upravo tako 23 kamencica! Da brojke nisu tako prokleto sitne jos bih i relativno brzo savladao 24h prikaz, medjutim, prvih dana nosenja skrivacu sat da me neko ne pita za vreme

    Da, bajkeru, jedna od slika u mojoj glavi je bila upravo ta

    Slazem se, vladane. ''Bajkica'' mi pala na pamet jos pre mesec dana i napisao sam je u dahu, sada sam je samo kopirao iz word-a, a zurio sam i na posao pa nisam imao vremena da potrazim fotkice i da malo ''razredim'' tekst...

    Hvala na cestitkama!!!
    jagos likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •