Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22
Like Tree10Likes

tema: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Sticem utisak da je Tiso prilicno lenj u poslednje vreme. Prodaju tek adekvatne satove za vise para od konkurencije, unovcavajuci poznato ime....
    Apsolutno se slažem sa kolegom
    "Fantoma" sam već dvaputa zamalo kupio i samo sticajem nesretnih okolnosti (akumulator, naočari) nemam ga u posedu.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    2.7.2010.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Ok, definitivno je da je većina za Seika, slažem se da ima razloga za to
    Još ću da razmislim, moguće da neću kupovati Tossot, mada još se ništa ne zna.
    Svakako uzeću Vašа mišljenja u obzir, i postavljam fotografije čim(ako) se ponovim.

    I još samo da Vas pitam:
    Koliko se kreću cene servisiranja satova poput Seika (okvirno).

    Srdačno!

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom

    Seiko definitvno ma ja Tissota ne bi kupio namerno! Salim se naravno, dobri su to satovi mada su skupi po meni. Kolega uzeo prs516(mislim) a mogao je da uzme Certinu Ds Podium koja je rameUZrame sa Tisotom i da mu ostane 100-150e u dzepu. Okaci slike kad kupis!

  4. #14
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Citat Danijel kaže: Pregled poruke
    Ok, definitivno je da je većina za Seika, slažem se da ima razloga za to
    Još ću da razmislim, moguće da neću kupovati Tossot, mada još se ništa ne zna.
    Svakako uzeću Vašа mišljenja u obzir, i postavljam fotografije čim(ako) se ponovim.

    I još samo da Vas pitam:
    Koliko se kreću cene servisiranja satova poput Seika (okvirno).

    Srdačno!
    Servis tog mehanizma je oko 2000 din, zavisi od časovničara ali to je otprilike ta cena.

  5. #15
    Član Avatar korisnika bozicko
    Član od
    19.11.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    110
    Lajkovi
    144
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Kao ponosni vlasnik SNZH55K mogu da izjavim sledece.

    Slike su jedno, a kad ga stavis na ruku to je nesto sasvim drugo. Ukoliko nisi ovaj sat video uživo, preporucujem ti da ga negde pogledas sense/vitanov jer tada ti neće pasti na pamet onaj drugi.
    Pre nekoliko meseci sam imao sličnu dilemu, ali kad je seiko stavljen prvi put na ruku, veruj mi ostali satovi su zapostavljeni (ali ne i zaboravljeni)...
    vladas and Serb like this.
    Si fueris Romae, romano vivito mori, si fueris alibi vivito sicut ibi!

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    ^ Ovo sto rece drug Bozicko, mogu i ja da potvrdim. Naime, sve dok je u kutiji, dok ga ne nosim, neprimetan mi bude, stavim ga cak i na oglas, a u trenutku kada ga stavim na ruku, pozelim da zauvek ostane tu. Imao sam nekoliko 5-a, ali SNZH55 je nekako poseban. To "debelo" staklo , ili sta vec, mu daje neki neopisiv smek...

  7. #17
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Ma ja bih kupio u toj radnji koja se zatvara, 50% snizenje, mada je stara cena sigurno bila previsoka.

  8. #18
    Novi član
    Član od
    2.7.2010.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Danas sam ponovo išao da probam Tissot, i jako mi se sviđa kako mi stoji, dopada mi se!
    Ali, video sam da mu se baterija ispraznila i odmah mi na pamet palo koliko samo dugo tako stoji u izlogu, takođe daju mu garanciju od samo godinu dana.
    Ipak sam se odlučio da propustim ovu priliku, pametnije da razmišljam o Seiku

    Hteo bih da se zahvalim članovima što su u tolikom broju ispratili ovu temu i davali svoje sugestije, stvarno ste mi pomogli.
    Takođe mi je drago što su vlasnici Seika dodatno potvrdili stavove većine!

    Još bih da Vas pitam, kako Vam izgleda Seiko(snzf55-k1) na kožnoj narukvici, da li je neko probao da je stavi na ovaj sat.
    Kao što kažu bozicko i 23jewels jedno je kako sat izgleda na slikama, a drugo kako izgleda uživo.
    Meni na slikama deluje lepše sa kožnom narukvicom, da li je tako i u uživo ?

    Pozdrav!

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.015
    Lajkovi
    5049
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Danijele što se tiče izgleda to već moraš odlučiti sam, jer ukusi su različiti, ja na primer ne volim "kockast" oblik, i kod ovakvog tipa sata biram metalnu narukvicu.
    Seiko 5 serija se proslavila kvalitetom i izdržljivošću, mnogo njih te satove nose i po dve decenije... Moj glas Seiku! Javi šta si odlučio. Pozdrav.
    Mišić M.

  10. #20
    Novi član
    Član od
    2.7.2010.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Seiko SNZH55-K1 ili Tissot Quadrato - Pitanje za clanove :)

    Da, u pravu ste kad kažete da je odluka na meni, mada verujem da ste se svi nalazili u situaciji kada niste sigurni koji je pravi izbor za Vas.
    Ipak, odlučio sam da kupim Seikov model, mislim da je to bolja kupovina za mene.Pregledao sam mnoge forume i nisam video da mu je iko našao zamerku...
    Položio sam kaparu u prodavnici, sad samo još treba da ga dobave.
    Svakako slede slike i utisci kad se ponovim.

    Hvala svima na učestvovanju u temi.
    Srdačno!
    marko789 and Misic M. like this.

Slične teme

  1. Potrebna pomoc - Seiko SNZG13 ili Seiko SNZH55
    By backarelli in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 24.4.2012., 17:21
  2. tissot quadrato
    By Okac in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.11.2011., 14:12
  3. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  4. Seiko Sports 150 sat - Pitanje ?
    By tolarbo in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.8.2010., 16:39
  5. Pitanje u vezi Tissot-a V8
    By vladast in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.2.2009., 17:36

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •