Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 42
Like Tree30Likes

tema: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

  1. #31
    Banned
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Vojvodina Novi Sad
    Poruke
    41
    Lajkovi
    15
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Oba modela SKX i J i K se prave u Seiko fabrikama u Kini. Otvorite poklopac kucista J verzije i s unutrasnje strane pise China case Ne morate ni otvarati, ako na kucistu pise WP MADE IN JAPAN, Kinez je i to pise, ako pise A MADE IN JAPAN, Kinez je ali to samo ne pise. Uzivaj u extra satu, neunistiv je. Pozz
    Poslednja ispravka: Dukes (18.1.2012. u 16:42)
    sremac022 likes this.

  2. #32
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    ^
    E sad si "usrecio" nas sa J verzijom

    off
    Zanimljivo je da je ista situacija i sa Seiko satovima iz mnogo skuplje Prospex serije, na brojcaniku lepo pise "Japan", a na poklopcu kucista sa unutrasnje strane "China"
    sremac022 likes this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #33
    Banned
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Vojvodina Novi Sad
    Poruke
    41
    Lajkovi
    15
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Pa da, zato znam sta pisem, a i sta kupujem S tim da je Sumo nema J K verzije. Eee jedan je Sumo

  4. #34
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Sve je to OK dok Japanci odrzavaju kontrolu kvaliteta kod Kineza.
    Sremac022 - ne daj da te K serija pokoleba, satovi su u potpunosti isti. Ako budes imao prilike, uporedi J i K seriju i sve ce ti se samo kasti.....
    Dukes - mozemo se i menjati, dam ti maskiranog Kineza za drugog maskiranog Kineza
    sremac022 likes this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  5. #35
    Banned
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Vojvodina Novi Sad
    Poruke
    41
    Lajkovi
    15
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Hehehe pa ti zaboravljas da ja imam i SKX Najbolji mehanicki sat na svetu, neka dokazu suprotno. To J K je glupost. Potpuno isti satovi, to i sam Seiko kaze. J bi trebao da je JDM only, ali nije cak ni to. Dakle isti.
    sremac022 likes this.

  6. #36
    Novi član
    Član od
    27.12.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    22
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Citat sremac022 kaže: Pregled poruke
    Dragi prijatelji

    Smejati se ili zaplakati , pitanje je sad sedim sad na poslu i dolazi mi kurir iz Aksa , kažem momku , prijatelju stiže mi neki sat sutra pa mi donesi oko 9h ako nije problem , kaže dečkonja ma nema frke znamo se... prolazi pola sata , zvoni mob , Sens satovi Dobar dan , vi ste juče naručili sat skx007j ? Da , ja sam ! E ovako ja se stvarno izvinjavam mi taj sat nemamo, mislili smo da imamo ali kolega koji radi nije to dobro video , imamo samo skx007k


    Ostao sam bez teksta !!!

    Dali su mi predlog , tj poslaće mi skx 007k po 10% nižoj ceni zbog te njihove greške . Ja se bavim pecanjem dugo godina , varaličarenjem , ista situacija made in Japan , made in PRC , ali ima nas "bolesnika " koji jednostavno hoćemo to Japan , nema veze što su to potpuno dva ista sata ili štapa za pecanje , ali hoću japan Posle svega šta reći , reči su suvišne, sad očekujem da mi jave da nemaju ni taj K , da su opet nešto sjeb.li .. strašno ...
    Pa Sremac, ja kad sam se raspitivao za sat, seiko snzf17k1 preko sense web shopa, bila je trenutno samo varijanta sa "j" i bila je razlika u ceni mislim 3-4 hiljade mozda i pet, slagacu, ne secam se tacno. Ne zanam dali je bez veze varijanta iz Japana skuplja 40-ak evrica u odnosu na prc. . Dok su me oni ubedjivali kako je to sve isto i da nisu imali reklamacije.

  7. #37
    Novi član Avatar korisnika sremac022
    Član od
    14.1.2012.
    Lokacija
    Civitas Sancti Demetrii
    Poruke
    19
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    SKX011 J

    Da ne otvaram novu temu , zna li neko da li kod nas(Srbija) u nekoj radnji može da se kupi ovaj sat , ako neko može nešto više da kaže o dotičnom, bio bih vam zahvalan ?

    Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji-skx011j.sized.jpgSeiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji-seiko-skx011j-.jpg

  8. #38
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Pozdrav svima ! Prvo da odgovorim `sremcu`, evo ti link `Vitanov` prodavnice: Mechanical - Seiko satovi - Vitanov Beograd, Srbija .
    Samo, postoji problem SEIKO SKX007K1 kosta 26.450.00 rsd, a SEIKO SKX007J kosta 35.650.00 rsd! Karakteristike su potpuno iste .
    Moze li neko da mi objasni zasto je tolika razlika u ceni ako su oba proizvedena u Japanu ( kako pise na sajtu) i ako su identitcni po svemu ?

  9. #39
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    pozdrav, rodoljube, i dobrodosao na forum!

    o tom pitanju je bilo reci mnoooogo puta, a pogledaj npr. ovu temu:

    Razlika između Seikovih satova i mehanizama koji nose oznaku "J" i oznaku "K"!


    (u gornjem desnom uglu postoji opcija pretrage, pa savetujem da pre postavljanja pitanja probas da nadjes odgovor, buduci da se na forumu nalazi zaista obilje informacija i velike su sanse da je o temi koja te zanima vec pisano! )
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #40
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Dobrodošlica i od mene.

    Samo da dopunim kolegu jednim tehničkim detaljem. Poruka koju je napisao Sremac 022 stoji na temi još od februara ove godine, pa je odgovor dosta zakasneo. Molimo nove članove da pogledaju datum poruke na koju odgovaraju, kako bi ono što su napisali bilo aktuelno.

    Naravno, ovo nije nikakav prekršaj niti opomena, već samo sugestija data da bi se zadržala aktuelnost teme, odnosno postavljenog pitanja i odgovora.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 3.1.2016., 16:05
  2. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  3. Kupovina sata - Festina F16381 ili Seiko SNDC99P1 ?
    By Misic M. in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 26.1.2012., 17:53
  4. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •