Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 42
Like Tree30Likes

tema: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

  1. #11
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Dobrodošlica i sa moje strane!


    Sky, svaka čast, veoma originalno
    Imam ja svetle trenutke . Možda od sada sve nove članove budem tako pozdravljao.

  2. #12
    Novi član Avatar korisnika sremac022
    Član od
    14.1.2012.
    Lokacija
    Civitas Sancti Demetrii
    Poruke
    19
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Dragi prijatelji

    Smejati se ili zaplakati , pitanje je sad sedim sad na poslu i dolazi mi kurir iz Aksa , kažem momku , prijatelju stiže mi neki sat sutra pa mi donesi oko 9h ako nije problem , kaže dečkonja ma nema frke znamo se... prolazi pola sata , zvoni mob , Sens satovi Dobar dan , vi ste juče naručili sat skx007j ? Da , ja sam ! E ovako ja se stvarno izvinjavam mi taj sat nemamo, mislili smo da imamo ali kolega koji radi nije to dobro video , imamo samo skx007k


    Ostao sam bez teksta !!!

    Dali su mi predlog , tj poslaće mi skx 007k po 10% nižoj ceni zbog te njihove greške . Ja se bavim pecanjem dugo godina , varaličarenjem , ista situacija made in Japan , made in PRC , ali ima nas "bolesnika " koji jednostavno hoćemo to Japan , nema veze što su to potpuno dva ista sata ili štapa za pecanje , ali hoću japan Posle svega šta reći , reči su suvišne, sad očekujem da mi jave da nemaju ni taj K , da su opet nešto sjeb.li .. strašno ...

  3. #13
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Dragi nas,

    kad pogledas oko sebe gde zivimo mislim da bi trebao cak i da budes srecan i i ako smem da kazem PRC. U svakom slucaju uzdravlje da ga nosis..kad stigne
    sremac022 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #14
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Pa,druže,Srbija je ovo.
    Gde si i ti našao da trguješ sredinom januara?
    Sačekaj malo da se ljudi vrate sa odmora, oporave od praznika,popiju kaficu...pa tamo negde ,sredinom februara,uz Božiju pomoć...
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Iako ti nije neka uteha, al ja te razumem, ja sam od tih kojima je to "made in Japan" potrebno

    A, sto se usluge tice, samo cu reci da je to krajnje drsko i bezobrazno. Necu reci da je neprofesionalno, jer je to isuvise skromna ocena. Ali, na zalost, to je nasa svakodnevnica, cesto sam nailazio na slicne probleme, ne samo za satove, vec uopste, da prodavac nema, ili cak odavno nema na lageru nesto sto ima sajtu navodi kao da ima. Jednom recju, vredja inteligenciju kupca...
    sremac022 likes this.

  6. #16
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Ja sa Sense web shopom imam 2 dijametralno suprotna iskustva:
    Prvi put sam ih kontaktirao prosle godine i narucio Casio G-Shock Mudman.
    Rekli su mi da ga imaju na stanju i da ga salju istog dana i da sutra stize...sutra su me pozvali da mi kazu da se izvinjavaju i da ga nemaju, a takodje su, kao opravdanje, koristili foru kako kolega koji je primio narudzbinu nije dobro video.
    Potom sam posle nekog vremena narucio od njih Seiko Orange Monster i sa tom kupovinom je sve proteklo super, sat je stigao sledeceg dana, odlicno upakovan, sa svim overenim garancijama, a bio je jeftiniji od konkurentske firme za skoro 100 evra.

  7. #17
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Ja sa njima imam ok iskustvo- znam da ti u ovom trenutku ništa ne znači. Znam da znaš da između J i K nema krucijalne razlike ( lično mislim da nema nikakve razlike ali dobro da ne dužim...) , mene K Monster služi odlično, verujem da će i tebe K 007 služiti odlično. Da u poslovanju naših firmi ima gomila propusta to je ne porecivo. Ja ti želim da ti taj sat stigne što pre, da budeš zadovoljan dnevnim odstupanjima, i da sa njim navaraličariš ribe i ribe.
    Uzgred s obzirom da se varaličari na planinskim rekama( najčešće ), gde je priroda najlepša, da nemaš možda neke interesantne fotke da podeliš sa nama u rubrici http://www.svetsatova.com/forum/f67/...ecio-2353.html. Znam, znam loš trenutak da ovo pitam ali reko kada se negativni utisci slegnu bilo bi lepo.
    Sremac toliko od mene, živ bio i javi kad stigne, šta god da stigne.

  8. #18
    Novi član Avatar korisnika sremac022
    Član od
    14.1.2012.
    Lokacija
    Civitas Sancti Demetrii
    Poruke
    19
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Ima slika , postavićemo nešto ... kad baš nešto želiš onda si spreman na razne budalaštine , sad J 255e, a K -170e .. pare tu ne igraju bitnu ulogu , nego što ja kad vidim malesiya i prc naježim se , može robot iz Kine da bude rodjeni brat sa onim što pravi sat u Japanu ali ne vredi ... Da sad ne kmečim , sačekaćemo , pre mi je stigao štap iz bass pro shopa iz Majamija nego sat iz Beograda koji je uzgred od Mitrovice udaljen 55km , ovo je za ubuduće škola , nikad više
    Poslednja ispravka: sremac022 (17.1.2012. u 16:10) Razlog: ispravaljanje

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Ne brini, nigde neces videti da pise Malezija, Kina, Hong Kong i sl

  10. #20
    Novi član Avatar korisnika sremac022
    Član od
    14.1.2012.
    Lokacija
    Civitas Sancti Demetrii
    Poruke
    19
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji

    Prvo sam hteo Monstera , kad sam se malo bolje zagledao , vidim MALESIYA Sve znam i sve mi je jasno , kažem imam štapove Shimano made in prc i Shimano iz Japana , svi odradjuju posao , ali nije bas isto u pogledu kvaliteta , štapovi Sportex koji su ušli u legendu bili su made in Germany ,i odličnog kvaliteta , takav jedan štap i posle 20 god košta 300e a sad kad je fabrika preseljena u Kinu ,te štapove niko ne kupuje ... za satove ne znam , nisam neki stručnjak ... čak i Canon kad sam kupovao bio je made in japan i bio je sav metalni .. da ne gnojim više , jednostavno nisam zadovoljan .. Čak ću možda da im pošaljem mail da odustajem od kupovine ... Očajni su i Vitanov i Sens ..

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 3.1.2016., 16:05
  2. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  3. Kupovina sata - Festina F16381 ili Seiko SNDC99P1 ?
    By Misic M. in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 26.1.2012., 17:53
  4. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •