Strana 82 od 127 PrvaPrva ... 327278798081828384858692 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 811 do 820 od ukupno 1265
Like Tree825Likes

tema: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

  1. #811
    Novi član
    Član od
    29.4.2009.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat Uros GT kaže: Pregled poruke
    Ne mom G8900 se ne vidi ništa, tj. znatno je smanjena preglednost, odnosu na klasični DW6900. G-Shock ne vidim kao neki aksesoar, nego kao sat sa svrhom, pa mi ne znači ništa da "izgleda".
    Ima li neki tool na internetu gde mogu da proverim kako bi dw-6900 serija stajala na velikom zglobu?

    I meni se svidja ovaj mat crni ms ali se plasim da bi izgledao smesno na mom zglobu.

    Inace je oko 60$ u Amerikama, sto je smesno.

  2. #812
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat inginius kaže: Pregled poruke
    Ima li neki tool na internetu gde mogu da proverim kako bi dw-6900 serija stajala na velikom zglobu?

    .
    Nije mi poznato postojanje takve aplikacije.
    Inače,ovaj sat sa svojim prečnikom će svakako bolje pristajati većim nego manjim zglobovima pa ,na tvom mestu, ne bih brinuo o tome.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #813
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Postoji neki univerzalni pokazivač kako koji prečnik sata stoji na kom obimu zgloba to sam viđao po nekim sajtovima

  4. #814
    Novi član
    Član od
    9.2.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Postovani,
    Molim Vas, da li neko zna koji je mehanizam u ovom satu, i uopste neke informacije vezane za ovaj sat i brend.
    sat brenda DUGENA Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini-13479409_1235254886509091_1467589940_n.jpg
    Hvala unapred,
    sa postovanjem Mikica.

  5. #815
    Novi član
    Član od
    9.2.2014.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Da li neko ima iskustva sa kupovinom satova preko AMAZONA? hteo bih da kupim ovaj sat ali me zanima da li je sajt pouzdan i da li se radi o originalnim satovima?https://www.amazon.com/Hamilton-H644...aki+field+king

  6. #816
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Mislim da je Amazon 100% siguran, mada su oni često samo posrednici nekog drugoo prodavca i nećeš imati problema sa kopijama. Cena za ovaj sat je odlična, posebno što se radi o satu na metalnoj narukvici, mada - koliko znam - Amazon ne isporučuje satove u Srbiju.
    No time to lose

  7. #817
    Novi član
    Član od
    4.8.2016.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Casio ef305 misljenje?

    Sta mislite o ovom satu? Ako mi mozete malo vise reci o njemu?
    Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini-1328771915676.png

  8. #818
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Casio ef305 misljenje?

    Amazon i E bay ne isporucuju u Srbiju. Mislim da isporucuju samo knjige....
    Zasto je to tako zaista ne znam.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  9. #819
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Mala ispravka: Amazon direktno ne isporučuje ništa osim knjiga, diskova, ploča i sličnih predmeta niže vrednosti. Ovo je zbog toga što se Srbija još uvek visoko kotira na listama zemalja odakle dolazi veliki broj prevara sa karticama, a često je bolje ne ulaziti u rizik sa skupljom robom uopšte, nego se oslanjati na dalji postupak u slučaju prevare. Da ne idem sad u detalje poslovanja online i odnosa sa kartičarskim kućama, u suštini je to to.

    Individualni prodavci, koji Amazon koriste samo kao platformu za trgovanje, mogu ili ne moraju prihvatiti da vam robu pošalju u Srbiju. To zavisi od njih.

    Postoji i ona treća opcija, kada je prodavac neko drugi, ali Amazon za njega obavlja i pakovanje i slanje. Onda se opet primenjuje Amazon politika, dakle kao u prvom slučaju.

    Kada je Ebay u pitanju, tu sve zavisi isključivo od volje prodavca. Naravno, i oni su informisani o stanju u online trgovini, i neki prihvataju rizike a neki ne. Poenta je da je u slučaju Ebay sve zaista individualno.

    Preko Amazona sam uredno dobijao informacije da mi sat neće poslati, ali su zato recimo narukvice koje su cenom bile bliske ceni nekog Seika, uredno poslate.

    Na Ebay sam poručivao recimo adaptere za Zillu, i oni cenom prelaze kategoriju od 50$, koja je česta barijera odabrana za iznose preko kojih se ne treguje sa sumnjivim državama, pa je opet uredno sve stiglo. Ovde se prodavci dodatno vode maksimalnim oslanjanjem na PayPal, i često hoće da šalju na potvrđene adrese. Izuzetak su Nigerija i Rusija u koje uglavnom niko neće da šalje ništa, i često to u opisima aukcija/proizvoda i naglase.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #820
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    Mala ispravka: Amazon direktno ne isporučuje ništa osim knjiga, diskova, ploča i sličnih predmeta niže vrednosti. Ovo je zbog toga što se Srbija još uvek visoko kotira na listama zemalja odakle dolazi veliki broj prevara sa karticama, a često je bolje ne ulaziti u rizik sa skupljom robom uopšte, nego se oslanjati na dalji postupak u slučaju prevare. Da ne idem sad u detalje poslovanja online i odnosa sa kartičarskim kućama, u suštini je to to.
    Ovo je zastarela informacija - Amazon vec preko godinu dana isporucuje dobar deo robe u Srbiju. U principu sve sto salju u druge drzave moze i za nas. Pri tome mislim bas Amazon a ne nezavisni prodavci. Roba dolazi kurirskim sluzbama a carina se placa unapred. Pisali smo vec o tome.

Slične teme

  1. Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini
    By Zenith in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.9.2012., 17:35
  2. RESIDENCE satovi - Pomoć!
    By bezbi in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.7.2012., 21:14
  3. Pomoc pri kupovini
    By El Gnu in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.5.2012., 17:32
  4. Tissot satovi - pomoć pri izboru ?
    By div in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 3.2.2012., 17:51
  5. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •