Strana 5 od 127 PrvaPrva 1234567891555105 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 1265
Like Tree825Likes

tema: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Imao sam ga i ja, sjajan sat. Čestitam na kupovini.

  2. #42
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Lerbi
    Dobro nam se priključio.
    Vidi se da si pratio problematiku
    Lep si sat izabrao.
    Lerbi likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #43
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    bravo!!!

  4. #44
    Novi član
    Član od
    1.1.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    evo ovako ne znam da li je ovo pravo mesto gde treba da postavim ovo pitanje ali aj sad here we go ja hocu da kupim sat a tema je pomoc pri kupovini satova pocetnicima pa da krenem ja bih hteo da kupum sat ali ono sto je meni najbitnije jeste kako sat izgleda odnosno kupujem ga samo kao modni dodatak nisam ni ljubitelj satova niti kupujem sat da ga imam za narednih 125 godina odnosno da traje toliko znaci bitno mi je kako ide uz kosulju patike koje je boje narukvica i te gluposti obisao sam masu prodavnica i pregledao ogroman broj modela e sad dopao mi se jedan fosilov sat cena je 125 eura al sam ondacitao po raznim forumima sta kazu za taj brand i tu kazu da je to sat koji ima kineski mehanizam sat druge klase da ne vrede vise od 50 eura max da se da i tako pise staklo ide pod vodu 50 metara a puca na nula metara posle dva dana i tako gomila negativnih komentara pa bih ja sad hteo da mi neki ljudi koji su strucni kazu otprilike nesto o fosilu kao brendu i jos jedno pitanje da mi kazu kada bih hteo da uzmem neki sat ali koji ne bih kupio kao modni detalj nego da mi traje godinama koji bi bio najbolji izbor.

  5. #45
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Ako kupujes sat kao modni detalj, nebitno je manje vise... samo da lepo izgleda, i najjeftiniji satovi ce trajati dovoljno. Imaj u vidu da posto zelis da uklapas sa garderobom, neces ga nositi stalno. Fossil nije na dobrom glasu, sa razlogom (rdjaju, raspadaju se, da ne pricam), ali u globalu sat nije katastrofa kakvih ima. Neki drugari nose Fossil godinama bez problema, da li je u pitanju puka sreca ili sta vec, ne znam. Preporucujem ti da pogledas Q&Q asortiman ako ti je samo izgled bitan.

    Sto se tice kvalitetnijih i trajnijih satova, to su uvek bili Casio i Seiko u nizem cenovnom rangu. U visem i nema neke specificne preporuke, sve je kvalitetno. Skuplji Seiko i Casio su i tu jaki, a od 300+ evradi se nalazi Tissot recimo, Poljot, Citizen, Orient (ova zadnja dva su odlicna)... Ako budes trazio prava remek dela, tu je uvek besmrtni TAG Heuer i tako dalje... ima mnogo proizvodjaca. Nemoj da te Swatch zavede time sto je svajcarski. Jeste, ali bolje da nije
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #46
    Novi član
    Član od
    7.1.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Frédérique Constant

    Pozdrav svima, napisite mi sta znate o ovoj kuci i da li su vredni novca za koji se prodaju .
    Hvala , pozdrav
    Poslednja ispravka: RUS (7.1.2014. u 14:54) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  7. #47
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Dobro dosao na forum.

    Napisi koji te konkretno model interesuje. Skoro svaki proizvodjac satova ima po neki model koji neopravdava cenu za koju se prodaje.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #48
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom

    Evo podataka o proizvođaču: Frédérique Constant - Wikipedia, the free encyclopedia
    Frédérique Constant | The Brand

    Što se tiče vrednosti, to zavisi od toga koliko ti se sat sviđa.
    Imaš i na forumu temu o ovim satovima, pa da se ne ponavljamo: Sta mislite o Frederic Constant satovima

    Mislim da je najbolje da kreneš od teme, budući da ima više različitih mišljenja.

    Uzgred, možda tema ume malo da zbuni zbog oprečnih stavova, ali evo nečeg uopštenog - ozbiljna firma koja se bori da bude još bolja.

    Cena je najosetljiviji deo, jer tu je bitno koliko ti se sat sviđa. Ekonomski gledano, FC jeste radio na sebi i generalno gledano, mnogi modeli se mogu porediti po cenama sa sličnim modelima koje prave drugi proizvođači. Koliko mi se čini, neki modeli umeju da budu skuplji, ali ne preterano.
    Poslednja ispravka: RUS (7.1.2014. u 16:55)
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.392
    Lajkovi
    7566
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Po mom misljenju jako interesantna kompanije,veliki "luksuz" za "male" pare,kod nas su skuplji nego napolju,imaju svoje inhouse mehaizme koje stavljaju u satove od 2000 Evra,ako ti se dopadaju satovi,samo napred,u nadam se bliskoj buducnosti jedan od brendova koji cu sigurno kupiti.Posebno interesantne kolekcije Runabout i Vintage Rally.Kod nas je FC-303RV6B6 oko 1800 Evra,taj je meni zapao za oko.


  10. #50
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Bas ste me zagolicali da saznam vise o proizvodjacu... definitivno imaju volju, usvajaju nove tehnologije (silicijumski balans recimo), i cini se da imaju strogu kontrolu proizvoda... sto se dizajna tice to je subjektivno, stvarno pomalo lice na PP neki modeli...

    Vi kako hocete, ja bi ono nosio vrlo rado

    Sent from my XT530 using Tapatalk 2
    Poslednja ispravka: VLADAN P (19.1.2014. u 7:56)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini
    By Zenith in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.9.2012., 17:35
  2. RESIDENCE satovi - Pomoć!
    By bezbi in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.7.2012., 21:14
  3. Pomoc pri kupovini
    By El Gnu in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.5.2012., 17:32
  4. Tissot satovi - pomoć pri izboru ?
    By div in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 3.2.2012., 17:51
  5. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •