Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 94
Like Tree79Likes

tema: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

  1. #81
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Ma daleko bilo ne shvataj sve ozbljno Tu smo da pomognemo Sve sto te zanima pitaj slobodno , pa dok ne nadjes sat pomazemo

    Sad da se vratimo na tvoj problem Ukoliko imas finasija nema razloga da ne kupis 200 wr, a ako ti premasuje budzet za tvoje potrebe je dovoljan i 100 wr , u svakom slucaju neces pogresiti bilo sta da uzmes Evo moj predlog je Monster novi, lep sat, dobar novi mehanizam, nema da brines
    Poslednja ispravka: Serb (26.3.2013. u 23:51)

  2. #82
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Ako i dalje imas priblizan budzet kao iz naslova nece ti biti problem nabaviti sat deklarisan na WR200m ako dolazi u obzir kupovina sa net-a

  3. #83
    Mlađi član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    127
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    @Dima - Ma ne zavitlavaš, to sam napisao u šaljivom tonu. Zar ne vidiš smajlije
    Serb likes this.
    "bolje čitav život biti milijunaš, nego jedan dan siromah..."

  4. #84
    Banned
    Član od
    1.3.2012.
    Poruke
    100
    Lajkovi
    50
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Bio je skoro na akciji Orient Men's CEM65002D 'Blue Mako' Automatic za 99$. Šteta što sam video kasno. Za te pare mislim da nema bolji.

    Quality Japanese Automatic movement; functions without a battery; powers automatically with the movement of your arm
    Solid stainless-Steel Bracelet
    Screwed-Down Crown
    Show more

    • Rotating bezel
    • Water-resistant to 660 feet (200 M)



    Za novu akciju biću spreman
    83stojan and Serb like this.

  5. #85
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    @Dima - Ovaj sat sto je postavio vlada.t1 se vise nego uklapa u tvoj budzet i kada nije na nekoj akciji to je svakako moj predlog

    EDIT: A i deklarisan je na WR200m

  6. #86
    Banned
    Član od
    1.3.2012.
    Poruke
    100
    Lajkovi
    50
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Citat Dragojlovic Darko kaže: Pregled poruke
    @Dima - Ovaj sat sto je postavio vlada.t1 se vise nego uklapa u tvoj budzet i kada nije na nekoj akciji to je svakako moj predlog

    EDIT: A i deklarisan je na WR200m
    Sat je genijalan. Za te pare nema bolje. Ja budala kasno video da je na akciji , a nisam imao 100 $ na kartici

    Pisao sam watchhubs - u. Obećali da će da probaju u toku godine da ga nabave. Grantovano bi samo našima sa foruma prodali 5-6 komada

  7. #87
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    To je bila dobra ponuda na Creationu je oko 100e

  8. #88
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Ja sam ga kupio odavde www.orientuhren.de orient automatic watch diver automatikuhren taucheruhren deep

    Ja nisam imao losa iskustva sa ovim sajtom, mada jedan nas clan nije imao tako lepa iskustva, tako da ne znam sta da vam kazem

  9. #89
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Serb na tom sajtu je i nekih 20-ak eura skuplji plus postarina ali mislim da prije stigne, ako je to nekome bitno i na creation-u ima brza posta

  10. #90
    Banned
    Član od
    1.3.2012.
    Poruke
    100
    Lajkovi
    50
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Taj sat

    Orient Mako Automatic EM65002D Men's Watch Watch

    na Creationu sa codom BSW25 je oko 120 $

    Poštarina je besplatna. Da li je neko kupovao preko Creationa ? Koja su iskusva ? Kako ide sa carinom (smanjena cena + gift )

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •