Strana 5 od 10 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 94
Like Tree79Likes

tema: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Citat Dima kaže: Pregled poruke
    Da li pod ozbiljnim firmama spadaju Citizen,Seiko,Casio,Swiss military Hanowa?
    Apsolutno.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  2. #42
    Mlađi član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    127
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    E da, s obzirom da masa ljudi poseduje Nighthawk, čisto da napomenem da sa njim u morskoj vodi ronim godinama i da mu ništa ne fali. Ni traga. Čak i bez ispiranja.
    Btw. On jeste wr200, ali ronio sam bez problema do 10-ak metara sa Kasiom i sa wr100
    Serb likes this.
    "bolje čitav život biti milijunaš, nego jedan dan siromah..."

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Ja stvarno obozavam da nosim sat cak i spavam sa njim ali mi nikako ne ide u glavu zasto se neko ljeti kupa u more sa satom osim ako nije ronilac pa mu je potrebno da zna koliko je vec pod vodom i koliko mu je kiseonika ostalo. Znaci ljeti je meni sve sem kupacih i eventualno nekog sorca bespotrebno peskir nosim jedino ako idem kolima pa da ne sjedim slan u kola, i naravno naocare.

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Eh. lako je tebi kada si sa primorja, al' znam mnoge kontinentalce koji se drže pravila od 15 minuta na suncu da ne bi izgoreli

    Da ne bude zabune, ne spadam među njih - ja se kulturno uvaljam k'o prase u kremu za sunčanje i baš me briga
    Serb likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #45
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Darko to je drugo da li je on neophodan i da li ga neko nosi ili ne, ali ako nekome rikne sat koji deklarisan na 100 metara i od pouzdanog prouzvodjaca to je zato sto je imao defekt pri proizvodnji Naravno da govorim o nekim normalnim egzibicjama u vodi
    83stojan likes this.

  6. #46
    Mlađi član
    Član od
    8.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    42
    Lajkovi
    74
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    ja npr nosim sat na moru da bih znao koliko je sati i da ne zakasnim na rucak i veceru posto sam na odmoru i ne nosim mobilni na plažu...a kad se kupam na bazenu ili reci mobilni mi ostane u kolima tako da se od sata ne odvajam...

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Onda manje vise nikome ne bi trebao sat deklarisan na WR200m ako sat koji ima WR100m moze da ide do 80m dubine ako je od renomiranog proizvodjaca to je sasvim dovoljno i ako si profi ronilac jer ni oni se ne spustaju ispod 80m bez neke posebne podmornice ili kapsule.
    Neso tacno je da se ljudi sa primorija drugacije ponasaju na plazi, jer ti ljeti kad izadjes ne plazu i pogledas one ljude tacno znas ko je sa mora a ko nije ja stvarno nosim samo nephodno jer ljeti mi je rucak kad ogladnim a kuci idem kad zadje suncemada mi ni sunce nesto ne treba kad sam vazda ispod nekog drveta u hladovini i igram karte
    Neša likes this.

  8. #48
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    eh Darko ja se kupam sa satom i kad se tusiram...jednostavno nije mi bitno bilo to slatkovodna ili morska voda. Jednostavno volim.
    Zavidim tebi i jos nekima koji ste na moru... uzivanje kad pozelis...
    Serb likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #49
    Mlađi član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    127
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    @ Darko - Što reče Milan sat nosim i kad spavam i kad plivam i kad se tuširam. Naravno nije svaki sat za to. Nosim ga i na plaži i u moru, smara me da ga stalno skidam i stavljam - najverovatnije bih ga i izgubio na taj način. Osećam se kao go bez sata.
    Što se tiče iznete filozofije o nepotrebnosti wr200 naspram wr100 satova, isto može da se primeni i na one wr600 ili wr1000 omege, naspram wr200
    Pazi, da imam Omegu Planet Ocean itekako bih ronio i sa njim, jer to mu je priroda - poziranje na suvom ili stajanje u kutiji je bedak za taj sat, osim u slučaju kada se radi o kolekcionarstvu. A ako takva Omega propadne od ronjenja i slane vode, onda, uz dužno poštovanje, je..š Omegu
    Serb and SanelMNE like this.

  10. #50
    Član Avatar korisnika SanelMNE
    Član od
    18.3.2012.
    Poruke
    131
    Lajkovi
    599
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Sat za plivanje i ronjenje na dah - do 250 EUR - cena/kvalitet

    Ja sam navikao da mi je sat na ruci a narocito ljeti na moru to mi je obavezan detalj, obavlja ono za sta je prvenstveno napravljen, osim toga flertujemo po malo, gledam ja njega, gleda on mene
    Sto se tice kupovine za Dimu, sa Monsterom nema promasaja.
    Poslednja ispravka: SanelMNE (26.3.2013. u 8:51)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •