Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Banned
    Član od
    25.1.2013.
    Poruke
    25
    Lajkovi
    70
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom IWC 89 sat - Savet

    Naisao sam na jedan prelep vintage IWC na rucno navijanje,ne razumem se bas u te stare satove pa me zanima koliko ga vredi platiti koliko mu se krece cena,u odlicnom je stanju i potpuno je ispravan ?IWC 89 sat - Savet-67_iwc_schaffhausen_acel.jpg

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: IWC 89 sat - Savet

    postavi slike batice

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: IWC 89 sat - Savet

    Primerci u odličnom stanju se prodaju za oko 500 evra, oni sa zlatnim kućištem 200-300 evra više... Naravno na oglasima ćeš videti i mnogo veće cene ali one nisu realne... A da li vredi na to pitanje moraš sam odgovoriti, u svakom slučaju ako se odlučiš da ga kupiš obavezna provera kod časaovničara jer svaki originalni deo za IWC-a je papreno skup. Samo krunica i šnala za kožnu narukvicu su blizu 100 evra novi...

  4. #4
    Banned
    Član od
    25.1.2013.
    Poruke
    25
    Lajkovi
    70
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: IWC 89 sat - Savet

    Hvala puno na odgovoru Don Krstic. Sat ne izgleda nista posebno lici na stare Doxe I Omege,ali koliko sam gledao na netu ima veoma cenjen I trazen mehanizam bar u inostranstvu ne znam kako ovde stoje stvari I iskljucivo ga kupuju zbog mehanizma. Trenutno ne mogu slikati sat jer nije kod mene,ali evo jos slika sa neta. Mehanizam je stvarno prelep ! IWC 89 sat - Savet-dsc_1257a.jpgIWC 89 sat - Savet-iwc4.jpgIWC 89 sat - Savet-newsjune_01.jpgIWC 89 sat - Savet-newsjune_02.jpgIWC 89 sat - Savet-iwc3.jpg

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: IWC 89 sat - Savet

    Nema na čemu... Slažem se za mehanizam... Jednostavan, kvalitetan, pouzdan, jedan od njihovih najboljih mehanizama. Isti mehanizam ide i u Mark XI čija cena za dobre primerke ide preko 5000 evra... Mehanizam koji zaslužuje da bude deo svake malo ozbiljnije kolekcije satova...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •