Strana 4 od 8 PrvaPrva 12345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 72
Like Tree91Likes

tema: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Napapijiri, hvala na odgovoru.

    Čini mi se da uz naše sugestije i nisi mnogo bliži odluci nego pre. Mislim da je najvažnije od svega da dobro odrediš karakteristike sata koji želiš da kupiš i od toga ne odustaj.

    Nisi napisao da te takav sat interesuje, niti ti predlažem samo mala digresija... Nedavno sam naleteo na Zenitovu radnju i u izlogu video model kome je cena 2900 evra. Ja sam bio ubeđen da Zenit teško može da se nađe bez 4 do 5000. Na ovu cenu idu još pregovori za keš i povraćaj PDV, tako da bi po mojoj gruboj računici on na kraju izašao 2200 do 2300. Nov Zenit za te pare nisam ni sanjao da može da se dobije.

    Nemoj da misliš da ako u katalogu stoji cena 5000 evra da je imperativ da ga toliko i platiš u radnji. Kao prvo, nedavno je većina prodavaca usled skoka franka podigla cene za minimum 10 posto. Obzirom da se polako kurs vraća, mislim da će lakše davati popust za keš plaćanje, neposrednom pogodbom u radnji. Iz iskustva ti pisem da popusti u odnosu na katalašku cenu mogu da idu i do blizu 50 posto, doduse to sam dobijao u Turskoj, oni ko zna šta muljaju sa porezima, ali sam kupio kod ovlašćenog dilera, sa međunarodnom garancijom. Uz popust od 30 do 40 posto mnoštvo satova ti dolazi u izbor, tako da ni Omega nije nedostižna.
    Nedavno sam servisirao ETU 7754 hrono u Beogradu, servis je plaćen 135 evra. ETE koje nisu hrono su još jeftinije za servisiranje, cenim da ne bi trebalo da je skuplje od 100 evra. Mnogi renomirani proizvođači ugrađuju ETU ili njene "derivate". Za servisiranje na 5 godina sata koji košta par hiljada to, po meni, nije skupo.
    Ne kupuj na brzinu, definiši precizno kakav sat hoćeš i ne odstupaj od svojih želja.
    milan zmaj and jagos like this.

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Ja da biram meni bi i ova opcija bila u opticaju, bar za početak, mislim, biće još satova.....https://www.youtube.com/watch?v=8KcM8SiUnIY

    https://www.youtube.com/watch?v=RNFWSFwg_14
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #33
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Za te pare si veoma blizu Braje, Omege SMP, Tudora. Ostalo zaboravi

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Eto upravo tako, Krle je to jasno i lijepo napisao
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Pa SMP ako može, to je uz Braju uvek dobra kupovina, mada ne znam za tu cifru. Pomenuti su neki načini ovde...taj Tudor nit smrdi niti miriše, ima neko voli i to.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Larosa,Bigmag,
    Za Seiko je primoran ići u neki od GS butika/servisa(ne obična Seiko radnja). Nije nepremostiva prepreka ali tih servisa je vrlo malo,a dijelovi dolaze samo iz Japana. Onda,kućište je monoblok- za najobičniju regulaciju moraš rastaviti čitav sat.
    Treće: gdje može probati MM300?

  7. #37
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Kupovina SMP-a u komsijskoj nam zemlji, uz povracaj pdv-a, moze da izadje malo vise od 2000e

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Hadzi za sve si upravu i svaka ti je na mestu, sem za stavku tri, uvek se nadje neko ko bi kupio polovan mm300, ja bih da imam cash odmah! Ali to sam samo ja, ja bih uzeo pre mm300 nego Submariner, da mogu da biram, a da ne smem da prodam posle

    Posto mm300 nije za svakoga, Krle je lepo napisao onda Omegu najpre, pa Braju ili Tudor.

    Sve u svemu lepe su to muke, pa nemoj da zuris da ih skratis, razmisli polako, vidi i probaj sto vise satova pa donesi odluku.

    Kada listu sa svim potrebnim informacijama i mogucnostima svedes na konkretno dva do tri sata, onda ima smisla da ti ljudi ovde pomognu sta bi bio najbolji izbor i to samo sa tehnicke strane, jer ukusi su svakako razliciti a samo ti ces nositi taj sat i svaki dan gledati u njega.

    Eto raspisah se i ja...
    vladas likes this.



  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika mizzy
    Član od
    6.2.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin, Srbija
    Poruke
    1.490
    Lajkovi
    9927
    Reputacioni uticaj
    103

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    @Bigmag

    Kolega, Hadzi je pod tri spomenuo "probati" ne "prodati"
    Mnogo je to para, za sve te opcije obavezno proba na ruku...
    trenutna kolekcija:
    Titoni Airmaster Ref. 93963 S-005
    Doxa Sub 300t Aquamarine Ref. 840.10.241.10
    Grand Seiko SBGA211 Snowflake
    Zenith El Primero Classic Cars Ref. 03.2046.400/25.C771

  10. #40
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    E to! 😁
    Obilazak i izviđanje terena,prikupljanje obavještajnih podataka(gdje radi bolja curica 😎 ),pa pritisak na šefove za popust(keš je u pitanju) i onda odluka! Sve u svemu,operacija od mjesec dana. 😓

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •