Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
Like Tree13Likes

tema: Fortis colored

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.4.2015.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Fortis colored

    Pozdrav , prijatelji video sam po radnjama (BMP ) i ostalim da se prodaju Fortis Colored satovi . To je Fortis koji se sklapa , mehanizam se ubacuje u narukvicu u boji po zelji . Interesuje me da li je neko video to i kakvo je misljenje o tim satovima , koliko je kvalitetan taj fortis , cena je oko 110e pa sam veoma zainteresovan posto je fortis ipak u pitanju.

  2. #2
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fortis colored

    ima ga jedan naš član, javiće se nadam se

    unutra nema swiss mehanizam samo da znaš, meni je bio prvo ružan, pa lep, osećanja su mi ambivalentna, mada za te pare i nemaš neki izbor, a dobro je što mu možeš menjati narukvice i imaš uvek novi sat, mada i casio G to isto može

    sa druge strane sasvim opravdano i legitimno srešćeš oznavaoce starog kova koji će ti reći da sat mora da bude od čelika, isto kao i njegov mehanizam

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Evo nekih starijih mišljenja -Fortis Flipper sat

    Ja sam ga video samo u prodavnici i nije mi ostavio preterano pozitivan utisak.
    Ipak naš član
    Markoni BG

    ga ima i kaže da je vrlo zadovoljan.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #4
    Član
    Član od
    2.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    323
    Lajkovi
    1986
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Pozz Gorane, sto se tice sata, ja sam zaista zadovoljan. Trazio sam sat za leto, sa gumenom narukvicom za svaki dan. Prvo moram da pohvalim narukvicu koja je zaista udobna, i ne oseca se kada se znoji ruka pod njom tokom leta. Iluminacija mu je korektna, moze da se nazire dosta dugo u noc. Naravno najbolja opcija mu je promena kucista u drugoj boji, jer kad to uradis, onda je to prakticno drugi sat. Ja sam uzeo dve boje, crnu za sebe i narandzastu za zence. P.s. kada sam kupovao sat, cena je bila za modul oko 7500din, a za modul oko 3500din.
    Priložene slike Priložene slike Fortis colored-uploadfromtaptalk1433147156200.jpg   Fortis colored-uploadfromtaptalk1433147187175.jpg   Fortis colored-uploadfromtaptalk1433147213121.jpg   Fortis colored-uploadfromtaptalk1433147384132.jpg  
    marko14 and nele like this.

  5. #5
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Markoni opasna ti je ova Certina, nekako mi je mnogo bolja od onih od 500evra, pogotovo od one sa mehanizmom sa puno plastike, mislim da je ds podium model

    ovaj Fortis ima mnogo dobru kopču

  6. #6
    Član
    Član od
    2.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    323
    Lajkovi
    1986
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Hvala Milane, ova Certina je sa Valjoux unutra, zato je i cena veca, a samim tim i zavrsna obrada, a izgled je bolji od DS kolekcije sa kvarcom.

    Sto se tice kopce na Fortisu, ako se i zezne narukvica nesto, kopca moze da se skine i prebaci na neku drugu narukvicu, jer je na iglice.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    8.4.2015.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Citat Markoni BG kaže: Pregled poruke
    Pozz Gorane, sto se tice sata, ja sam zaista zadovoljan. Trazio sam sat za leto, sa gumenom narukvicom za svaki dan. Prvo moram da pohvalim narukvicu koja je zaista udobna, i ne oseca se kada se znoji ruka pod njom tokom leta. Iluminacija mu je korektna, moze da se nazire dosta dugo u noc. Naravno najbolja opcija mu je promena kucista u drugoj boji, jer kad to uradis, onda je to prakticno drugi sat. Ja sam uzeo dve boje, crnu za sebe i narandzastu za zence. P.s. kada sam kupovao sat, cena je bila za modul oko 7500din, a za modul oko 3500din.

    Ok hvala vam puno, znaci i nije losa opcija za kupovinu, ipak je na nekom nivou a i procitao sam u temi o fortisu da su vec imali ovakvu kolekciju 80-tih sto samo moze da znaci da znaju sta rade po tom pitanju. U BPM-u su sada ovakvi satovi 12800 mislim .

  8. #8
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Mislim da se neces nikako prevariti za ovaj Fortis

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Ima ga i moj drug, hvali ga, uzeo je crnu, belu i plavu narukvicu, i moram priznati da sat uživo baš dobro izgleda u crno-plavoj kombinaciji...

    Fortis colored-26f106cf_fortis_colorsi050313.jpg
    Dukin likes this.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    8.4.2015.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fortis colored

    Citat KureNS kaže: Pregled poruke
    Ima ga i moj drug, hvali ga, uzeo je crnu, belu i plavu narukvicu, i moram priznati da sat uživo baš dobro izgleda u crno-plavoj kombinaciji...

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	26f106cf_fortis_colorsi050313.jpg
Viđeno:	428
Veličina:	66,5 KB
ID:	111361

    Pozdrav , posto drugar ima sat ,ja u radnji nisam obratio puno paznje na njega pa mi reci da li ima luminaciju na kazaljkama i ako mozes da ga slikas u mraku ako ima luminaciju. Hvala unapred.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •