Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Prikaz rezultata 71 do 72 od ukupno 72
Like Tree91Likes

tema: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

  1. #71
    Stariji član Avatar korisnika mizzy
    Član od
    6.2.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin, Srbija
    Poruke
    1.488
    Lajkovi
    9914
    Reputacioni uticaj
    103

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Baš baš lep, svaka čast
    trenutna kolekcija:
    Titoni Airmaster Ref. 93963 S-005
    Doxa Sub 300t Aquamarine Ref. 840.10.241.10
    Grand Seiko SBGA211 Snowflake
    Zenith El Primero Classic Cars Ref. 03.2046.400/25.C771

  2. #72
    Novi član
    Član od
    30.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    18
    Lajkovi
    50
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat u rangu 1.500-2.000 EUR

    Poštovani prijatelji,

    Prošlo je tri meseca od kupovine mog ljubimca i mislim da je vreme da podelim utiske.

    Sat je kupljen u Beogradu, kod jednog od ovlašćenih prodavaca. Dobijen je korektan popust i zaista nemam zamerku na taj komercijalno-finamsijski deo priče. Na kraju krajeva, cena u evro baš i nije bila toliko bitna prilikom odluke.



    U prvom postu sam rekao da ne želim Tag Heuer. Moram priznati da jednostavno iz mnogih predrasuda nikada nisam dozvolio sebi da pogledam njihove satove, kao ni da ih probam. Međutim, ovaj put sam rešio da realno sagledam stvari, batalim internet trend i modu "pljuvanja" ovog brenda, te sam se bacio u istrazivanje. Moram priznati da mi niti jedan sat iz prvog posta nije ostavio perfektan utisak po probanju... Nedostajao je WOW efekat i uzbudjenje zbog mogućnosti posedovanja istog.



    U svakom slučaju, bacio sam se na istraživanje Tag Heuera i slavbe Heuer proslosti. Pregledani su modeli i neocekivano sam postao zaintrigiran. Bacio sam oko na kasnije kupljeni aquaracer i otišao da pogledam.

    Ja se ne sećam da sa ikada stavio na ruku nešto, za šta sam bio toliko siguran da je to to. Tako valjda to ide, on je našao mene. Lepša polovina mi je rekla da je to sat koji apsolutno odgovara meni kao osobi, što je najbitnije.

    Težak, ronilački, a opet elegantan. Jednostavna mat narukvica, koja se sužava ka kopči, jednostavno i elegantno kućište, jako upečatljiv rotirajući prsten, jednostavan cifer, ukrašen diskretnim linijama... SLN jak i prijatan, mada ne toliko dugotrajan. Mozda je i do slabe izloženosti.

    Krunica se jako lepo šrafi, manuelno navijanje i podešavanje vremena ide ko podmazano, bezel se jako lepo okreće, uz prelep zvuk. To je to u svakom slučaju.



    Sat nosim tri meseca. Tu i tamo se napravi mikro ogrebotinica ali on bi trebalo da služi meni, ne ja njemu, mada svaka boli... 😊 Tešim se time da je bio u izlogu i da su ga ljudi probali, pa sam ga i kupio sa 2 mikro ogrebotinice. 😁😆😁

    Preciznost nisam merio, jer da mi je tačnost u sekund bitna, kupio bih kvarc. Merena je rezerva snage. Prilikom dobrog rucnog navijanja, premašuje kataloških 38 sati. Mislim da smo dogurali do 41.

    Sat je ozuzetno udoban za nošnju. Paše svakoj odevnoj kombinaciji, od košulje i sakoa, do majice i bermuda.

    Sada je red na ženski. 😊


    U nekoliko reči-jednostavan, pouzdan, jak, elegantan.
    Poslednja ispravka: Napapijri (31.5.2015. u 20:32)

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •