Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 54
Like Tree15Likes

tema: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    prijatelji, treba mi pomoc. kolega napusta firmu nakon deset godina rada i resili smo da mu kupimo sat, budzet je oko dvadeset hiljada a plafon dvadeset tri hiljade. kolege se toliko razumeju u ssatove da su bili u fazonu da mu za te pare kupe neki "nad.kani" Fosil, i tu ja stupam na scenu i nekako ubedjujem da prepuste izbor meni. momak ima oko trideset pet godina, visi je [preko sto devedeset cm], stil oblacenja mu casual [farmerke, majce, patike]... ja forsiram da se kupi ovaj model: Seiko SNZG83K1
    pa mi kazite da li mi je izbor dobar ili mi predlozite nesto po vasem izboru pa da uzmem u razmatranje. bilo bi lepo kada bi ostali pri automaticima. hvala unapred.

  2. #22
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Ako mu odgovara takav izgled, što da ne, mada bih se ja radije odlučio za ovaj:

    Seiko SNZG13K1

    Dizajn je prikladniji za razne prilike.

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Te pare i automatik = Seiko.
    Izaberi bilo koji.I sam znaš da da tu nema velike greške.
    Sviđa mi se ovaj koji si predložio.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    i meni se svidja tvoj predlog ali sa seiko automatic nema greske.za te pare ne postoji bolje.

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    i ja bi izbroa taj

  6. #26
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Mada ... Ovaj ne može nikada da bude loš izbor, iako nije automatik:

    Citizen BJ7010-09E NIGHTHAWK


  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Mislim da ste napravili dobar izbor, mada bih se ja pre odlučio za SNZG81K1 jer mi kod ovog modela nekako korona u potpuno crnoj izvedbi ne leži baš najbolje. Pritom, SNZG81K1 je jeftiniji pa je i to još jedan veliki plus. Odličan je i predlog koji je postavio Misko81, možda bi mogli da razmislite i o SNZF17K1 (Sea Urchin) modelu a mislim da je i Citizen NJ0011-01E koji je postavljen na prethodnoj strani sasvim lep izbor.
    Sve u svemu, koji god sat da odaberete nećete pogrešiti a mislim da će kolega biti i više nego zadovoljan.

    Što se Nighthawk-a tiče, mogu reći da je zaista kvalitetno odrađen ali jedna od njegovih boljih strana i ono šta ga izdvaja od ostalih satova jeste upravo izuzetno dobra čelična narukvica i smatram da ne bi trebalo da se štedi na tome prilikom kupovine ovog sata, pogotovo ako se uzme u obzir koliko košta nabavka nove.
    Inače, sat je odličan.

    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Novi član Avatar korisnika Damir
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Pozdrav svim forumašima!
    Prvi put post-ujem na nekom forumu. Povod je naravno ručni časovnik. Dosta sam čitao Vaš forum kao i neke strane. Pratim i internet stranice nekih proizvođača... Što više čitam, učim sve sam zbunjeniji i neodlučniji. Želeo bih da kupim sat koji bih mogao da nosim svaki dan neovisno od situacije/prilike (nemam mogućnosti da posedujem više satova - svečane prilike ili sportske aktivnosti), nije mi važno da bude chronograph, načičkan opcijama kojekakvim, bitno mi je da znam koliko je sati i datum, da što je moguće manje vodim računa o satu (da me ne opterećuje da li ću ga ogrebati, kvrcnuti pa će se pokvariti) znači izdržljiv, robusan, da nije veći od 43/44mm (imam tanke ruke), da mogu da plivam sa satom na ruci. Pročitao sam i slažem se da su mehanički satovi, časovnici sa dušom i voleo bih da sat bude automatik (mehanički), ali bojim se da mojih 180€ neće moći da se rastegne do takvog automatika. Želja mi je da sat bude nešto kao porodično nasleđe. Da zaista traje... Takođe sam pročitao da je važno da sat dobro “leži” na ruci, da mi se dopada... I sa tim se slažem međutim u Subotici, gde živim, izbor je prilično slab, te nisam u prilici da “osetim” sat. Žao mi je da potrošim novac na put do Beograda samo da bih razgledao satove, radije bi taj novac uložio u sam sat. Neka preporuka, savet... Da li su cene na internet stranici Vitanov OK, realne? Može li da se kupi jeftinije ali da je pouzdano, valjano? Gde? Po Vašim savetima voleo bih da to bude Seiko ili Casio, ali nije nužno. Dopada mi se Seiko SKX779K ali nisam imao prilike da ga vidim uživo te se plašim da je prevelik za mene, a i cena po Vitanovu je 28.050,00. Takođe mi je lep i SNZH55 (možda bih mogao da se istegnem i skupim za ovaj model). Koliko je manji od SKX779K? Mislim, ako je neko imao prilike da vidi oba modela. Ako bih zbog finansija bio prinuđen da kupujem quartz-ni sat tada ne bih trošio sav novac namenjen kupovini sata (pomenutih 180€). Gledao sam i CASIO EF-562. Da li možda neko zna cenu kod nas CASIO modela EQW-M1000? Mnogo pitanja... I to sam pročitao da se ne treba ovako opterećivati već obići par prodavnica satova i kupiti sat koji se najviše dopada, najbolje “leži” na ruci, sat koji možemo da platimo... U Subotici ima jedna ozbiljna radnja i to je to...
    Unapred hvala na savetima, predlozima...

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    sto se tice Seiko i Casio satova pogledaj ovaj sajt: Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - www.satovi-online.com cene su najpovoljnije i vrse dostavu!
    ja bih ti preporucio da pogledas i Orient satove, jedino je problem sto nema gde da se vide uzivo, ne prodaju se u Srbiji vec bi morao da porucis sa neta a za to ti je najbolji sajt: www.orientuhren.de orient automatic watch diver automatikuhren taucheruhren deep
    ja imam: Orient Automatic "Deep" CEM65001B - Divers - www.orientuhren.de i prezadovoljan sam!

  10. #30
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Sat do 200 evra - POMOC u izboru

    Citat Damir kaže: Pregled poruke
    Želeo bih da kupim sat koji bih mogao da nosim svaki dan neovisno od situacije/prilike /.../ bitno mi je da znam koliko je sati i datum, da što je moguće manje vodim računa o satu (da me ne opterećuje da li ću ga ogrebati, kvrcnuti pa će se pokvariti) znači izdržljiv, robusan, da nije veći od 43/44mm (imam tanke ruke), da mogu da plivam sa satom na ruci. /.../ Želja mi je da sat bude nešto kao porodično nasleđe. Da zaista traje...
    Dopada mi se Seiko SKX779K ... Takođe mi je lep i SNZH55
    pozdrav, damire!
    imajuci u vidu sve ovo sto si nabrojao, preporucio bih ti svakako mehanicki sat (mozda da se strpis jos koju nedelju, da jos malo ustedis, pa da zaista uzmes nesto cime ces biti zadovoljan), a verujem da ces kod nas najlakse uspeti da dodjes do jednog od navedenih seiko satova. mozda da pogledas i skx007, takodje je odlican.
    pogledaj i oglase na forumu, verujem da ces naci nesto od pomenutih sto se uklapa u budzet.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Slične teme

  1. Pomoc pri izboru Seiko sata
    By Walter in forum Ankete
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 22.11.2011., 14:18
  2. Pomoc pri izboru sata do 200e
    By Radovan in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.3.2011., 8:04
  3. Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?
    By filip in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 21:41
  4. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •