Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
Like Tree11Likes

tema: Preporuka za sat do 300 eur ?

  1. #21
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Da se nadovezem na moj post o narucivanju Steinhart satova...posto sam se bas nameracio da narucim Nav. B-Uhr vintage Titanium, cena sata za Srbiju bi bila 353 evra + postarina 30 evra.
    Pitao sam ih ponovo za isporuku i odgovorili su mi da mogu da posalju i obicnom postom ali da tada posiljka ne bi imala tracking pa za koju god opciju se ja odlucim tako ce i oni da urade.
    Tako da bi onda racunica bila 353 e sat + 30 e postarina + pdv & carina.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Iskreno, ja ne bih preporučio da se vredniji paketi šalju običnom poštom a da pritom nemaju i broj za praćenje pošiljke, pogotovo kada je na paketu naznačeno da se radi o ručnom satu. Iako bi ti paket verovatno bio poslat DHL-om (nemačka pošta = DHL), rizik da nestane pošiljka koja nema broj za praćenje je daleko veći nego što je to slučaj sa pošiljkama koje imaju broj za praćenje.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Novi član
    Član od
    10.11.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Pozdrav članovima foruma i veliko hvala za sve korisne informacije.

    Želeo bih da kupim sat i budžet mi je do 300 EUR. Izbor sam manje više sveo na sledeća 3 sata.

    1. SEIKO SNDC47P1 SEIKO SNDC47P1 Chronograph - Satovi - Vitanov Beograd. SEIKO SNDA33P3 SEIKO SNDA33P3 Motor Sports - Satovi - Vitanov Beograd Citizen WR 200, o kome se već diskutovalo posebno na forumu.

    Interesuje me da li postoji bitna razlika između njih u kvalitetu izrade i koji biste mi preporučili. Takođe, ako imate neki drugi predlog u okviru tih cena, recite. Gledao bih da sat dolazi na metalnoj narukvici, nije mi bitno da li je automatik ili kvarcni.

    Hvala unapred.
    Poslednja ispravka: vladas (24.11.2011. u 13:53)

  4. #24
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Zdravo bogg81 i dobro nam dosao!

    Pretpostavljam da si kada si pomenuo Citizen WR200 mislio na Citizen Nighthawk npr. BJ7010-59E (koji mozes naci recimo ovde). Usput WR200 nije oznaka modela vec samo oznaka da je sat Water Resistant na 200m .
    Da bi ti vise pomogli - bilo bi dobro da nam kazes i da li planiras da sat kupis kod nas ili preko interneta? Vitanov je zvanican zastupnik Seiko-a u Srbiji ali ima jos prodavnica koje prodaju Seiko, po nesto nizim cenama. Recimo - Sense shop (pogledaj link za Nighthawk), kojij ima radnju u novom Merkatoru, dok prilicno jeftino prodaju satove online, sa placanjem pouzecem.

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  5. #25
    Novi član
    Član od
    10.11.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Vlado, hvala na odgovoru.

    Moja greška, pod Citizen WR200 mislio sam na Nighthawk.
    Ne bih poručivao sat preko interneta, jer do sada nisam to nikad radio. Takođe, moje poznavanje satova nije na zavidnom nivou, tako da bih radije da ga uzmem u radnji. Pregledaću i Sense shop, njega nisam imao u vidu.

    Hvala još jednom.

  6. #26
    Član
    Član od
    27.4.2011.
    Poruke
    151
    Lajkovi
    225
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Uh kako bih ja volio da mi nije bitno jel kvarcni ili mehanicki :-), meni je to najbitnije!

  7. #27
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    bogg81 - moja preporuka, malo subjektivna, posto sam isti sat imao , bi bio bas Nighthawk. Poseduje Eco Drive mehanizam, GMT kazaljku za drugu vremensku zonu i uopste - u pitanju je legendaran sat!

    Naravno - mozes i razmisliti o nekom modelu sa automatskim mehanizmom jer se obicno smatra da satovi sa mehanickim mehanizmom (navijaci i automatici), iako manje precizni od kvarcnih, poseduju "dusu". No ovo je sasvim subjektivna stvar i pozdravljam i tvoj izbor satova kao zaista solidan!
    ANGEL II likes this.
    No time to lose

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR
    By kunja in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1045
    Poslednja poruka: 11.11.2018., 20:18
  2. Preporuka o satovima
    By ZIVAISTINA in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.7.2011., 20:49
  3. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  4. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •