Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 27
Like Tree11Likes

tema: Preporuka za sat do 300 eur ?

  1. #11
    Novi član
    Član od
    4.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Ne treba ti paypal za Steinhart. Placa se transferom iz banke u banku. U mojoj su mi naplatili 1000 dinara za tu uslugu.
    Koliko te je izasao Steinhart na kraju, ukljucujuci carinu i porez i sve troskove???

  2. #12
    Novi član
    Član od
    14.8.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Koliko sam ja pročitao u oglasu - sat je nov. Da ne ispadne da reklamiram nekog - čoveka ne poznajem. Idi u "Forum", zatim "prodaja satova" (pri dnu strane), u pretraživač u gornjem desnom uglu ukucaj "SEIKO" i izaći će ti rezultati. Dragon, moderator foruma prodaje SKX007 za 230 eura (najjeftinije na šta sam ja do sad naišao kod nas je oko 360). Mislim da je to extra cena, da imam novca da doplatim ja bih svoj 033 prodao i uzeo 007. Doduše, Seiko je moj mezimac a ti izgleda tek treba da odlučiš kojoj ćeš se filozofiji prikloniti.

  3. #13
    eee
    eee je sada online
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Mene je izasao 358e i 1000 dinara, ali tada sam imao druga u Nemackoj pa je isporuka bila tamo, ja sam ga samo pokupio kad sam mu otisao u posetu.

    Inace, cena da dodje u Srbiju bi bila 295e sat (bez njihovog poreza) + 30e shipping. Onda ovi nasi naplate porez 10% i carinu 18%, Steinhart salje obicnom postom tako da troskove spedicije ne bi imao. Znaci - oko 420e bi me izasao da je stigao u Srbiju.

    Ovde su moji utisci o satu
    Steinhart Nav B-Uhr II 44mm automatic - utisci
    Poslednja ispravka: eee (2.9.2011. u 15:35)

  4. #14
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    I meni se svidjaju Steinhart satovi, neko vreme se vec odlucujem da kupim jedan, i jutros sam im poslao mejl u kome ih pitam kako salju sat za Srbiju, ali su mi odgovorili da salju FedEx-om, tako da treba uracunati i troskove spedicije sto onda dosta poskupljuje sat...

  5. #15
    eee
    eee je sada online
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    E j**a, ako sad samo salju FedEx-om, racunaj jos 30-50e troskova spedicije.

  6. #16
    Novi član
    Član od
    4.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Citat Blue Max kaže: Pregled poruke
    Doduše, Seiko je moj mezimac a ti izgleda tek treba da odlučiš kojoj ćeš se filozofiji prikloniti.
    Moja je filozofija jednostavna , sto pouzdanija masina za te pare... A opet sto se tice izgleda malo mi je privlacniji ovaj evropski dizajn, ali to su nijanse, pogotovo sto japanci imaju mnogo privlacniju cenu...

    Hvala na predlozima, razmotricu sve jos jednom

  7. #17
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Tako je. Dakle cena da se sat dostavi u Srbiju je oko 480e. Ovo kazem jer me je jedan clan danima maltretirao porukama kako je dostava sata 1500din plus 10e Odakle mu ta cifra nemam pojma, kaze informisao se A valjda je mislio da sam neki teletabis Ne mozes nekim ljudima objasniti kada pokusavas lepo. Rekao sam mu da proba da naruci pa da vidi,mislim ne kosta ga nista. Al covek tera po svom, sta ces....

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Ukoliko su ti interesantni mali proizvođači i ne insistiraš na Rolex look-a-like satovima, pogledaj i Artego 300m ronilački sat. Miyota 8215, safirno staklo sa ar premazom, čelična narukvica i cena od 300 dolara sa uračunatim troškovima slanja. Ostalo ih je još svega par komada a satovi su navodno odlične izrade.



    Ili možda Prometheus Jellyfish sa Seiko 6r15 automatskim mehanizmom. Prometheus takođe šalje FedEx-om a cena za kupce van EU je 250e. Inače, Carlos je zaista odličan lik, CS mu je na izuzetno visokom nivou a do sada nisam imao prilike da pročitam nešto loše o ovoj kompaniji a da to nije odmah i rešeno od strane vlasnika.




    Razmisli i o Citizen PMX56-2811 iz Promaster serije. Jeste da mehanizam nije automatik ali sat je zaista odličan i cenom se uklapa u tvoj budžet.



    link




    Citat eee kaže: Pregled poruke
    E j**a, ako sad samo salju FedEx-om, racunaj jos 30-50e troskova spedicije.
    Koji dinar ispod 60e su troškovi špedicije Fedexom.
    nikola0406 likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Citat Milanche78 kaže: Pregled poruke
    Ne znam, ja sam malo umoran od ovih Seiko preporuka.
    Dobro Milance,ali bilo bi lepo da onda vidimo i tvoje preporuke... Imas neki bolji predlog za diver model do 300e, ili do 200e? Ili recimo za sat "za svaki dan" do 150e,a da bude automatik? itd... Uglavnom,za zahteve "prosecnog" kupca,koji trazi kvalitetan,pouzdan,a ne retko i jedini koji ce imati...
    Seiko u (skoro) svakoj klasi ima najbolji odnos ulozeno/dobijeno i voleli ga ili ne,uvek predstavlja dobru i sigurnu kupovinu.
    dragon, vladas, nikola0406 and 2 others like this.

  10. #20
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Preporuka za sat do 300 eur ?

    Citat Blue Max kaže: Pregled poruke
    Koliko sam ja pročitao u oglasu - sat je nov. Da ne ispadne da reklamiram nekog - čoveka ne poznajem. Idi u "Forum", zatim "prodaja satova" (pri dnu strane), u pretraživač u gornjem desnom uglu ukucaj "SEIKO" i izaći će ti rezultati. Dragon, moderator foruma prodaje SKX007 za 230 eura (najjeftinije na šta sam ja do sad naišao kod nas je oko 360). Mislim da je to extra cena, da imam novca da doplatim ja bih svoj 033 prodao i uzeo 007. Doduše, Seiko je moj mezimac a ti izgleda tek treba da odlučiš kojoj ćeš se filozofiji prikloniti.
    Necu da sabotiram niciji oglas, ali ova cena za SKX007 mi se cini malo "jaca", posebno kad imamo u vidu jubilie narukvicu, ili je mozda i realna, ali mi se opet cini puno $ za taj sat.


    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Dobro Milance,ali bilo bi lepo da onda vidimo i tvoje preporuke... Imas neki bolji predlog za diver model do 300e, ili do 200e? Ili recimo za sat "za svaki dan" do 150e,a da bude automatik? itd... Uglavnom,za zahteve "prosecnog" kupca,koji trazi kvalitetan,pouzdan,a ne retko i jedini koji ce imati...
    Seiko u (skoro) svakoj klasi ima najbolji odnos ulozeno/dobijeno i voleli ga ili ne,uvek predstavlja dobru i sigurnu kupovinu.
    Imas u drugom delu posta, ne znam zasto odustaje od Steinharta, jeste nesto skuplji, ali ako moze da izdvoji koji € vise, ja bih isao na njega. I nije trazio sat za 150-200€, vec 300, a tu se izbor ne zavrsava na dalekom istoku.

    Nekako mi je vise egzotika od Seika ( o Christopher Wardu da i ne govorimo-sumnjam da se nose kod nas, ne zato sto su skupi, vec nepoznati sirem auditorijumu).
    Mozda sam to samo ja, ali nikad se nisam vodio za misljenjem mase, ako svi imaju skx ili monstera, onda ih i ja moram imati, upravo suprotno, ja bih ih zaobisao!
    Poslednja ispravka: Milanche78 (2.9.2011. u 23:38)

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR
    By kunja in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1045
    Poslednja poruka: 11.11.2018., 20:18
  2. Preporuka o satovima
    By ZIVAISTINA in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.7.2011., 20:49
  3. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  4. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •