Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
Like Tree6Likes

tema: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Gdin Branko, koliko kosta Slimline ?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #32
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Trenutno ima snizenje na jomashop-u za Frederique Constant i kvarcni model košta 395$. Kod pomenute zlatare je,naravno,preskup ali ne sećam se tačno koliko je. Ako se ne varam, mehanički model je veći 2mm u prečniku,a cena mu nije ispod 1000$. Ja,iskreno,ne verujem da bih ikada dao te pare za pomenuti sat iako mi se baš,baš dopada sam dizajn.
    Brzopleto sam čitao,ali kada su u pitanju jeftiniji satovi-moj predlog bi bio ovaj:


  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    More, za Slimline bih dao 3.500$, koliko kosta Moonphase automatic verzija. Stvarno kompanija za respekt, vrhunski dress sat koji nosi Geneva Seal i rucno je radjen u potpunosti. Ko zna kad i da li cu ga ikad kupiti ili cak i videti, ali mi u zadnje vreme sve vise stil vuce na eleganciju - oblacenje kao i ukus za satove...
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •