Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
Like Tree19Likes

tema: Pomoc pri odabiru sata

  1. #11
    Novi član
    Član od
    10.9.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Najvise mi se svidja prw 5000T-7 titanium pathfinder solar. Ima ga samo 1 lik na kp Daca/bg. Sta mislite o ovom modelu?

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Citat Zoranz kaže: Pregled poruke
    Ne treba mi za nikakve sastanke sat, ja sam vatrogasac
    Vazno mi je da ima alarm, termometar i mozda bi bilo pozeljno alti. Ali nema modela koji je solar, a ima sve te funkcije tj ja ga bar nisam nasao do 200e. Razmisljam se između gsg 100-1a8 ili ecb 900db-1aer. Da li neko zna iz koje godine su ova 2 modela. Sto se tice ovog 900db ima i bluetooth koji mi u sustini ne treba, tako da razmisljam i o eqs 500db mada nzm ni on kada je izasao.
    Hvala
    Pa na reklamnim sprotovima za Mudmastera su vatrogasci

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  3. #13
    Novi član
    Član od
    10.9.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    [QUOTE=Baron;249011]Pa na reklamnim sprotovima za Mudmastera su vatrogasci

    To nisam znao 😄
    Mislim da cu uzeti GG-1000-1A8 ili GWG-100-1A8. Ne znam zasto je ovaj GSG-100-1A8 jeftiniji 40e od GWG, skoro da su identicni po izgledu i funkcijama.

  4. #14
    Član Avatar korisnika Pimpi
    Član od
    5.9.2017.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    1127
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Pomoc pri odabiru sata

    Fala Engine .
    Kako nema Zoranz, Rangeman ima i termometar i altimetar i barometar i kompas, multiband je i solarac. Jedino mu fali jos depth meter da bude kompletan.
    E sad, jedino ne znam kako bi se ti senzori ponasali u dimu, ako se nadjes u zapaljenoj zgradi, izvlacis van zgodnu ribu, kasnije se zaljubite, odete na planinarenje popnete se na planinu kad ono na altimetru pise 2 metra .
    Izgledom meni osobno je najljepsi G. osim kockica. Da bar mogu ugurati to sve u kockicu kljucaj bravu odo doma gasim profil .



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslednja ispravka: Pimpi (13.9.2019. u 22:08)
    Baron and Neša like this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    [QUOTE=Zoranz;249035]
    Citat Baron kaže: Pregled poruke
    Pa na reklamnim sprotovima za Mudmastera su vatrogasci

    To nisam znao
    Mislim da cu uzeti GG-1000-1A8 ili GWG-100-1A8. Ne znam zasto je ovaj GSG-100-1A8 jeftiniji 40e od GWG, skoro da su identicni po izgledu i funkcijama.
    Razlika je velika, Gwg100 ima solarnu bateriju a GG1000 nema al ima kompas i termometar. Oba su iz Mudmaster serije. Imaš i Pimpijevog Rangemana, GW9400 koji ima još i almetar, ali nema analogni sat, odnosno kazaljke, što je meni bio veliki minus, pa sam se odlučio za GG1000. Na ruci odlično leže jer imaju nastavak na narukvicu, tako da 55mm baš čuči dobro.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    [QUOTE=Baron;249063]
    Citat Zoranz kaže: Pregled poruke
    Razlika je velika, Gwg100 ima solarnu bateriju a GG1000 nema al ima kompas i termometar. Oba su iz Mudmaster serije. Imaš i Pimpijevog Rangemana, GW9400 koji ima još i almetar, ali nema analogni sat, odnosno kazaljke, što je meni bio veliki minus, pa sam se odlučio za GG1000. Na ruci odlično leže jer imaju nastavak na narukvicu, tako da 55mm baš čuči dobro.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    I kupuj u radnji, kod ovlašćenog, kopije su na svakom koraku, da te ne boli glava radi 10 ili 20€ razlike. A i možeš se cjenkati da dobiješ cijenu kao na KP.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Engine likes this.

  7. #17
    Novi član
    Član od
    10.9.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Ni meni se ne svidjaju digitalci, odnosno svidja mi se npr nesto poput PRW-3100YB-1. Inace cena za GG-1000-1A8 po radnjama je oko 40.000din, a kod ovog lika iz Panceva je oko 27.000. Tako da razlika nije 20e, pitanje je samo da li su kod Pancevca zaista originali. Po ocenama korisnika rekao bih da jesu... Dovoumim se izmedju sata GG-1000 i
    ECB-800DB-1A koji je 265e. Sta mislite da li vredi dati taj novac za casio sat, ako npr imate nov seiko 5 snzh19k1 za 30.000 ili neki citizen...

  8. #18
    Član Avatar korisnika Pimpi
    Član od
    5.9.2017.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    1127
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    A gle frendu. Ako sam ista naucio onda je to da su ukusi razliciti i nema smisla nekoga odgovarati i nagovarati na nesto ako si je taj zacrtao bas to.
    Ali moram reci da u svakom slucaju bi isao na G shock a ne protrek.
    Za provjeriti dali je G shock origigi ili ne, pogotovo za rangemane, mudmastere, gulfmastere, gravitymastere i slicne mastere imas jedan trik. Stisnes zajedno gornji i donji lijevi i donji desni gumb i tamo gdje bi trebali biti brojevi su ti osmice a gdje su slova su ti crte crne.
    Ovako

    Pogledaj si i neke web trgovine tima creationwatches, watchshop i jomashop
    Creationwatches

    Watchshop

    Baci oko i na ga1000

    I zlu netrebalo Rangeman na Jomashopu


    E sad, jedino vasa carina i porez, to ne znam kako ide kod vas.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    eee likes this.

  9. #19
    Novi član
    Član od
    15.8.2019.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    28
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    Citat Zoranz kaže: Pregled poruke
    Dovoumim se izmedju sata GG-1000 i
    ECB-800DB-1A koji je 265e. Sta mislite da li vredi dati taj novac za casio sat, ako npr imate nov seiko 5 snzh19k1 za 30.000 ili neki citizen...
    Potpuno se slažem sa Pimpijem, i ja bih prije GShock. Ja sam ga kupio kao sat za outdoor da ne uništavam svoj dosta skuplji diver. Međutim, od kad sam ga kupio, drugi drugi sat nisam stavio na ruku.
    E sad idealno bi bilo da imaš oba, i jedan automatik diver (neki Saiko npr) i Gshok.
    U suštini, kupi sat koji ti se baš sviđa, ovo što ti mi pišemo su samo iskustva sa tim satovima.
    PS
    Na watchshopu je baš snižen Mudmaster, u ovoj je pustinjskoj boji i sa negativnim displejom, i on izgleda dobro.
    Poslednja ispravka: Engine (15.9.2019. u 8:59)

  10. #20
    Novi član
    Član od
    10.9.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru sata

    [QUOTE=Pimpi;249085]A gle frendu. Ako sam ista naucio onda je to da su ukusi razliciti i nema smisla nekoga odgovarati i nagovarati na nesto ako si je taj zacrtao bas to.
    Ali moram reci da u svakom slucaju bi isao na G shock a ne protrek.
    Za provjeriti dali je G shock origigi ili ne, pogotovo za rangemane, mudmastere, gulfmastere, gravitymastere i slicne mastere imas jedan trik. Stisnes zajedno gornji i donji lijevi i donji desni gumb i tamo gdje bi trebali biti brojevi su ti osmice a gdje su slova su ti crte crne.
    Ovako

    Pogledaj si i neke web trgovine tima creationwatches, watchshop i jomashop
    Creationwatches

    Watchshop

    Baci oko i na ga1000

    I zlu netrebalo Rangeman na Jomashopu


    E sad, jedino vasa carina i porez, to ne znam kako ide kod vas.




    Model koji cu ja uzeti je verovatno GG-1000-1A8, iskljucivo ova boja. Sto se tice online nzm da li bih rizikovao,drug je porucio neki G-shock od 100e i nije dobio sat nikada. Mudmaster sa
    creationwatches bi izasao oko 30% na tu cenu, znaci gotovo identicno kao sto ih prodaje ovaj lik iz Panceva. Ako bih uzimao neki npr Seiko/Citizen mozda bih i rizikovao online, jer ima nekih modela jeftinijih do 40% nego kod nas. Inace, zanimljiv ti onaj tekst za spasavanje devojke/vatrogasce,haha

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •