Strana 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 92
Like Tree42Likes

tema: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

  1. #31
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Jako lep sat, jako dobar mehanizam ETA Valgranges. (Na osnovi cuvenog Valjoux 7750), ali jedno dva do tri puta skuplji od tvog budzeta.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #32
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Ona Certina je definitivno br 1 sto se tize mene, pogledacu sta mogu da uradim po tom pitanju, mozda nadjem i neki kanal kako doci do njega!
    I automatik cu da kupim definitivno, neka kosta koliko kosta, sat za sva vremena!

  3. #33
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    ^ Fenomenalan sat! Nesto vecih dimenzija (44mm bez krunica) sa odlicnim ETA Valgranges A07.231 mehanizmom. Doduse - verovatno mu je cena preko 1000EUR!

    Mozda bi bilo dobro kontaktirati Malbasica, u Banja Luci za ovakvu kupovinu. U Spaniji takodje postoji sajt horademoda koji ih prodaje za 1250€.

    Sta Banja Luka, Malbasica? Nije mi bas jasno?
    Hvala za link prelep je sat ali prelep!

  4. #34
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Malbasic u Banja Luci prodaje/zastupa dosta jakih marki pa i Certinu. To je prilika za kupovinu sa povratom poreza a pri tom je dosta clanova imalo lepa iskustva sa njima.
    No time to lose

  5. #35
    Član Avatar korisnika umbra
    Član od
    18.10.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    297
    Lajkovi
    899
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Pozdrav za srkisa!Drugari su ti dali mnoštvo dobrih predloga i materijala za razmišljanje. Ja ovo pišem, oduševljen tvojim neverovatno BRZIM "sazrevanjem" po pitanju satova. Došao si na pravo mesto neuk, kao i ja onomad, i sa pitanjem oko izbora dva odlična kvarcna modela, i bukvalno u jednom danu, uz pomoć dobrih komentara, shvatio si da je mnogo bolje dati velike novce za dugovečan mehanički sat, nego za kvarcni, ma koliko on dobar bio. Želim ti da odabereš ono što ti se najviše sviđa, i čisto da ti malo produžim "muke", evo i mojih predloga. Ovde svi znaju da SEIKO pruža visok kvalitet u svim cenovnim rangovima u odnosu na konkurenciju. Prosto stoga što su Japanci svojim brzim razvojem u svim oblastima, za manje od jednog veka dostigli ono za šta je evropljanima trebalo par stotina godina. Razumljivo je i to da se vreme laganog razvoja, nastanak brendova i njihov prestiž, mora na neki način zaštititi većom cenom. Elem, razmisli i o ova dva tri modela...meni od njih cure sline jer nikada nisam mogao kao sir Oliver da kažem...halo Bing, imam par satića na ponudi...cena...prava sitnica...

    SEIKO XSKZ231K1 Mechanical - Satovi - Vitanov Beograd
    SEIKO XSKZ229K1 Mechanical - Satovi - Vitanov Beograd

    I dva linka prema ovom skupom lepotanu...prvi je kod nas u Beogradu, a drugi da bolje vidiš o kakvoj mašini je reč:
    SEIKO SPB001J1 Premier - Satovi - Vitanov Beograd
    http://blog.breitlingsource.com/2011...atic-spb001j1/
    ...požuri polako...

  6. #36
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    Ljudi verovali ili ne ali ja nocas nisam mogao da spavam zbog one Certine ono je sat mojih snova!
    Posto za Omegu nemam para i TAG, Certina ce da bude moj izbor verlo verovatno!
    --------------------------------------
    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    Malbasic u Banja Luci prodaje/zastupa dosta jakih marki pa i Certinu. To je prilika za kupovinu sa povratom poreza a pri tom je dosta clanova imalo lepa iskustva sa njima.

    Izvini da li bi mogao da mi malo pojasnis sa tom carinom i povracajem novca?
    Hvala na predlogu
    Poslednja ispravka: vladas (5.3.2012. u 10:28)

  7. #37
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Citat umbra kaže: Pregled poruke
    Pozdrav za srkisa!Drugari su ti dali mnoštvo dobrih predloga i materijala za razmišljanje. Ja ovo pišem, oduševljen tvojim neverovatno BRZIM "sazrevanjem" po pitanju satova. Došao si na pravo mesto neuk, kao i ja onomad, i sa pitanjem oko izbora dva odlična kvarcna modela, i bukvalno u jednom danu, uz pomoć dobrih komentara, shvatio si da je mnogo bolje dati velike novce za dugovečan mehanički sat, nego za kvarcni, ma koliko on dobar bio. Želim ti da odabereš ono što ti se najviše sviđa, i čisto da ti malo produžim "muke", evo i mojih predloga. Ovde svi znaju da SEIKO pruža visok kvalitet u svim cenovnim rangovima u odnosu na konkurenciju. Prosto stoga što su Japanci svojim brzim razvojem u svim oblastima, za manje od jednog veka dostigli ono za šta je evropljanima trebalo par stotina godina. Razumljivo je i to da se vreme laganog razvoja, nastanak brendova i njihov prestiž, mora na neki način zaštititi većom cenom. Elem, razmisli i o ova dva tri modela...meni od njih cure sline jer nikada nisam mogao kao sir Oliver da kažem...halo Bing, imam par satića na ponudi...cena...prava sitnica...

    SEIKO XSKZ231K1 Mechanical - Satovi - Vitanov Beograd
    SEIKO XSKZ229K1 Mechanical - Satovi - Vitanov Beograd

    I dva linka prema ovom skupom lepotanu...prvi je kod nas u Beogradu, a drugi da bolje vidiš o kakvoj mašini je reč:
    SEIKO SPB001J1 Premier - Satovi - Vitanov Beograd
    http://blog.breitlingsource.com/2011...atic-spb001j1/





    Hvala na predlozima ali cini mi se da cu ipak da kupim Swiss, onu cetrinu koju sam okacio je moj favorit broj 1!

  8. #38
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Kada kupis nesto u inostranstvu u okviru cene platis i njihov pdv (16 - 19%), ako si stranac, pokazes pasos i oni ti daju papire kojima na granici povratis tih 16 - 19% jer kao stranac nemas obavezu da finansiras njihovu drzavu Tako prodjes jeftinije za taj procenat.

    Certina jeste prelepa ali moje misljenje je da se za 1500e otvara veeeliki broj mogucnosti. Ne zaleci se. U principu, ne mozes da bas pogresis kupivsi tu Certinu, ali ipak pronjuskaj po ovom sajtu, po internetu, zatrazi misljenje o jos nekom modelu... I to traganje i ucenje usput ima svojih drazi
    Poslednja ispravka: anbeast (5.3.2012. u 12:16)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #39
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Upravu ste ne treba se zaletati nikako, veliki je izbor!
    Moze te li da mi pomognete?!
    Prvo znam da ce da bude automacki, sportsko-elegantan, vodo otporonost min 100m, safirno staklo, i Made Swiss!

  10. #40
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata: Citizen - Sector

    Kod mojih želja u tom cenovnom rangu se ništa ne menja... ja i dalje ostajem pri istom. Medjutim, za ovaj brend se mora ići preko neta, jer i da ga ima kod nas, cena je prevelika (kod našeg zastupnika). Victorinox je vrlo sličan Certini, tako da bi i meni ,kao i tebi , Certina bila na prvom mestu.
    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Mene u zadnje vreme (pola meseca) ubi razmišljanje o Victorinox-u i Wenger-u. Što se zakačih za njih nemam pojma, jer uglavnom bleim u Ruse. Javljaju mi se pred spavanje sami... recimo...Naziv: 1.jpeg, pregleda: 226, veličina: 4,6 KB Naziv: 2.jpeg, pregleda: 232, veličina: 4,7 KB PRODUCT DETAILS: • Large - 44mm • Made in Switzerland with precision Swiss mechanical movement ETA 7750 Automatic• Power reserve - 46 hours • Anti-reflective sapphire crystal • Water resistant to 10 ATM (100 meters/330 feet) • Luminous hands and hour markers • Stainless steel case with see-through caseback (glassback)• Chronograph • Tachymeter • Leather strapNaziv: 2007052925.jpg, pregleda: 247, veličina: 3,8 KB Naziv: 2007052926.jpg, pregleda: 235, veličina: 4,5 KB Naziv: 2007052929.jpg, pregleda: 234, veličina: 4,0 KB Naziv: 2007052930.jpg, pregleda: 223, veličina: 4,5 KB Naziv: 2007052931.jpg, pregleda: 221, veličina: 4,3 KB Naziv: 2007052932.jpg, pregleda: 221, veličina: 4,2 KB Naziv: img53617137.jpg, pregleda: 225, veličina: 4,2 KB
    Victorinox AirBoss Mach 6 Power Gauge pilot’s watch released | World Watch Review
    Poslednja ispravka: backarelli (5.3.2012. u 16:03)

Slične teme

  1. Pomoc pri izboru Seiko sata
    By Walter in forum Ankete
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 22.11.2011., 14:18
  2. Pomoc pri izboru rucnog sata
    By Roleks in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 2.10.2011., 14:29
  3. Pomoc pri izboru sata do 200e
    By Radovan in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.3.2011., 8:04
  4. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •