Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 23 od ukupno 23
Like Tree13Likes

tema: Pomoc pri izboru proizvodjaca i modela

  1. #21
    Novi član
    Član od
    30.9.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru proizvodjaca i modela

    Vec par dana ili tacnije od kako sam odlucio da kupim sat hocu da pitam ali sve zaboravim

    Znaci vec kad sam donio odluku da uzmem Moon watch malo me je kopkalo to sto je taj famozni Hesalit tako osjetljiv na ogrebotine (a meni podjednako toliko smetaju takodjer).
    Ali eto ipak sam se odlucio, uzeti pravi "Moon watch" jer mi se svidja ta prica koja ide uz njega... A toj odluci je doprinjelo i to sto sam cuo tj. procitao da je eventualne ogrebotine relativno jednostavno odstraniti.

    Pa me sada interesuje da li je to stvarno tako? Procitao sam dosta nacina za poliranje (neki su poprilcino cudni) ali najednostavniji mi se cini onaj sa vec pripremljenim pastama za poliranje. Ovo me cisto informativno zanima jer uvijek se desavaju nezgode pa mi je lakse ako znam da nesto mogu popraviti ako se i desi koja ogrebotina

  2. #22
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru proizvodjaca i modela

    Da,to je stvarno tako.Uobičajene ogrebotine ćeš, relativno, lako otkloniti.
    Uživaj u satu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #23
    Novi član
    Član od
    30.9.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru proizvodjaca i modela

    Evo mene ljudi opet sa jednim problemom
    Jucer sam slucajno gledajuci neke detalje po svom ljubimcu ucio nesto sto me je sokiralo i sada me kopka do ludila

    Pitanje sam postavio na nekoliko mjesta kako bi sto prije dobio odgovor pa ako nadjete isto pitanje to sam ja...

    Uglavnom, jucer sam ucio ispod rijeci "SWISS MADE" izmedju slova A i D neku liniju (da li je neka dlacica, puknuta plastika, ili ostecenje ili mozda cak normalna pojava... nemam pojma).
    Posto je to sada tesko objasniti rijecima evo ja stavljam slike (Paznja: nisu resizeane) pa da vidite gdje i sta je
    problem
    http://tinyurl.com/cssg7z3
    http://tinyurl.com/ckvlmy5
    http://tinyurl.com/ctpnowv
    http://tinyurl.com/cqgde7o


    E sada mene interesuje sta bi ovo moglo biti? Takodjer, da li da se povodom ovog obratim Omegi odnosno

    ovlastenom servisu ili da to ignorisem (sto cu jako tesko uspjeti hehe)

    Meni samo nije jasno kako se ovo pojavilo na prvom mjestu jer ma sta god da je nalazi se iznutra ili ispod
    podrucija koje se moze ostetiti udarcem ili grebanjem vec po meni jedino moze biti ili fabricka greska (ako
    je rijec o greski) ili da je nastala nekim jacim udarcem sto mi opet nije vjerovatno jer u tom slucaju bi
    bilo ostecenja i na kucistu...

    Uglavnom ne znam sta bi moglo biti ovo i trebam vasu pomoc tj. Savjet. Najvise od svega me cudi to sto sam tek sada primjetio ovo pojavu a kada gledam jednu sliku sa pocetka ove teme (tj. 2 dana nakon kupovine) vidim da je izgleda vec tada bila ista pojava i na toj slici, sto bi znacilo da je sat dosao sa tim „ostecenjem“.
    To bih i prihvatio tako da se ovdje ne radi o meni koji je sat pregledao 999 puta sa svih strana i uglova a
    tek sad to primjetio...

    Pomagajte ljudi....

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sat do 200 evra - POMOC u izboru
    By vitez koja in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 9.10.2011., 14:36
  2. Pomoc pri izboru sata do 200e
    By Radovan in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.3.2011., 8:04
  3. Pomoc pri pronalazenju odredjenog modela/dizajna..
    By Boris Lozac in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 27.7.2010., 20:04
  4. Pomoc pri izboru
    By sergio_bg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.3.2009., 9:12
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •