Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By RUS

tema: Odabir Casio sata (pomoc)

  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.7.2012.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    18
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Odabir Casio sata (pomoc)

    Pozz, zelio bi da mi neko pomogne oko odabira sata. Naime, pronasao sam 2 sata marke "Casio"-Edifice jedan je ovakav: Casio Edifice EF 328D 1AVEF

    Odabir Casio sata (pomoc)-sat1.jpg

    i drugi: Casio Edifice EF 562D 7AVEF

    Odabir Casio sata (pomoc)-sat2.jpg
    Da li se uopce isplati kupovati, tj. da li su neke kvalitete. Cijena im je oko 90 eura.

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom re: Odabir Casio sata (pomoc)

    Casio Edifice je sasvim pristojna serija, a proizvođač je poznat po tome što ima odličan odnos cene i kvaliteta.

    Ne znam odakle si, ali ukoliko ti znači podatak, ovi modeli koštaju oko 100€ u Srbiji:
    Casio EF-328D-1A
    Casio EF-562D-7A

    Ukoliko za taj novac dobijaš nov sat sa garancijom, onda je to dobra kupovina. Obrati pažnju ukoliko ga kupuješ od privatnog prodavca, jer postoje i replike ovih satova. Replike se obično prepoznaju po tome što im je neki detalj loše urađen (npr. kriva slova ili markeri), ima lošu završnu obradu i tome slično, ali se ne može ništa reći bez slike u velikoj rezoluciji. Ukoliko je prodavac pouzdan i pošten, obično nema potrebe za brigu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Odabir Casio sata (pomoc)

    Isplati se naravno.
    To su dosta dobri satovi. Takodje mislim da se vise isplati dati malo vise para i kupiti ovaj sat u proverenoj radnji, razlika u ceni nije toliko velika, a opet sa druge strane znas sta si kupio.
    Dragojlovic Darko likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #4
    Novi član
    Član od
    23.7.2012.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    18
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Odabir Casio sata (pomoc)

    Prvo vam se zahvaljujem na jako brzom odgovoru i tacnosti. Evo vam 2 linka od oba sata pa vidite da li je sta sumljivo, naravno ako nije problem. https://skydrive.live.com/?cid=353f6...DZm9aAdw_McjVk i drugi: Casio Edifice EF 562D 7AVEF - Muski rucni Sat - Muški satovi - Visoko - PIK.ba
    Covjek prodaje mozda 10-tak satova na (pik-u). Inace zivim u BiH i ove satove mogu dobiti za 170-175KM (8750 RSD), medjutim primjetio sam ovu izvrsnu stranicu pa sam zelio da me neko malo uputi oko ovih satova, sto ste vi i uradili.

  5. #5
    Član Avatar korisnika srkis13
    Član od
    4.3.2012.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    203
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom re: Odabir Casio sata (pomoc)

    Koji god sat da izaberes neces pogresiti, stvar ukusa!

  6. #6
    Novi član
    Član od
    15.5.2012.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Odabir Casio sata (pomoc)

    Ja bih iskoristio ovu, vec otvorenu, temu da se raspitam za model Casio Edifice EFA-121D-1A.
    Racunam da i za ovaj model vazi sve ono sto sam vec procitao za Edifice seriju, al posto ovaj sat ima i malo te elektronike (Auto-Illuminator, merenje temperature, automatski kalendar, alarm...) reko bolje da proverim.
    Odabir Casio sata (pomoc)-efa-121d-1a.jpg

    Inace cena mu je 10800din kod ovlascenog distributera (bar su mi tako danas javili mail-om).

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •