Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree4Likes
  • 1 Post By Neša
  • 3 Post By skydrummer

tema: Kupovina Poljot-a

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    10.10.2012.
    Poruke
    62
    Lajkovi
    154
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Kupovina Poljot-a

    Imam mogucnost da kupim model sa slike, vlasnik kaze da je u pitanju limitirana serija od 200 komada, njegov je broj 192. Ne znam tacno o kom modelu se radi jer ne pise na oglasu. Zanima me ako neko zna neku okvirnu vrednost tog sata posto mi se svideo pa bih da licitiram, posto se radi o licitaciji. Evo slika.
    Kupovina Poljot-a-%24t2ec16rhjgsffmueywtibrwdbvcr5w%7E%7E60_12.jpgKupovina Poljot-a-%24-kgrhqyokpmfg6z-qn85brwdbjhedg%7E%7E60_12.jpg

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kupovina Poljot-a

    Bliski rođaci tvog sata koštaju oko 400€ kada su novi i sa garancijom: Chronographen | Poljot 24

    To što piše da je serija ograničena slobodno uzmi sa rezervom. Iako na satu zaista piše ono što si naveo, ruski proizvođači imaju naviku da zaista naprave ograničenu seriju od nekoliko stotina komada, a zatim stave jednu tačku na isti model ili mu ofarbaju vrh kazaljke , pa onda opet ograničena serija.

    Što se tiče cene, to je najklizaviji teren. Cenu novog sata sada okvirno znaš, a koliko ćeš dati za polovan, zavisi od toga koliko ga želš. Jedina realna cena je ona oko koje se dogovore kupac i prodavac.
    Poslednja ispravka: Neša (30.6.2013. u 16:21)
    lemi likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina Poljot-a

    To što je limitirana serija ne znači kod ruskih satova praktično ništa a posebno ne znači kod Juri Levenberg satova. Ne znam koji je meh. unutra, rekao bih Maktajm ( Poljot ) 3133.
    Ne znam da li znaš ( s obzirom na naslov teme ) ali ovo nije Poljot, liči ali nije. Da jeste cena bi bila ,krajnje okvirno, oko 300 evra.

    Ps- Eto Neša odgovori.
    23jewels, Neša and 83stojan like this.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Kupovina Poljot-a

    slažem se sa nešom,takav model nov može da se nadje do 350 eura,ako imaš da ti ga neko poruči,mislim da nebi vredelo dati za njega više od 250e....za te pare ja sam prodavao šturmanski i aviator....
    ​LEMI

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    10.10.2012.
    Poruke
    62
    Lajkovi
    154
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina Poljot-a

    Citat lemi kaže: Pregled poruke
    slažem se sa nešom,takav model nov može da se nadje do 350 eura,ako imaš da ti ga neko poruči,mislim da nebi vredelo dati za njega više od 250e....za te pare ja sam prodavao šturmanski i aviator....
    Trenutno je cena 120 evra. A transport do srbije mi nije problem. Praticu cenu pa cu videti. Hvala svima na pomoci.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •