Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree9Likes

tema: Mondaine i(li) Rodina-dress satovi?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Mondaine i(li) Rodina-dress satovi?

    Eto bezbijev prijedlog sa Seiko linijom je odlican da demonstriram svoje stavove. Meni je SARB 065 Cocktail time OLICENJE dress sata, elegancije, i najvaznije- necega sto je prelijepo, ali ga ne bih mogao nositi svaki dan, jer je jednostavn TOO MUCH, odnosno po meni i preposeban za bilo kakav stajling. Ostali modeli su mi...preobicni, ne uzbudjuje me nijedan onako posebno.Niti su predress, niti preobicni, ali na običan način.
    Medjutim, upravo sam ovoga Riki Watanabea zaboravio dodati u konkurenciju. To je UPRAVO sat na koji ciljam svojim pitanjem i gornjim kriterijima, i u istoj mi je kategoriji kao Mondaine u tom smisli. dakle, ima ono nesto 'nesvakidasnje i dizajnerski posebnije (te kazaljke i izdignute markere, a i dovoljno je jednostavan. I on dolazi u obzir, naravno. Kako stojite sada s ljestvicom ?
    P.S. kod rikija je i sto se tice velicine ista situacija kao s Mondaineom. Iako je u biti vrlo mali, meni bi odgovarao, uzevsi u obzir koliki mi je zglob, i vjerujem da bi odlicno stajao.Osobito u dress svrhe.
    Poslednja ispravka: gogmajster (29.1.2014. u 13:17)

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Mondaine i(li) Rodina-dress satovi?

    Upravo zato sam te i pitao ovo sa Seikom, da bih video sta tacno zelis, a sada sam i shvatio. Ako mi padne jos nesto na pamet, dacu predlog. pozz
    gogmajster likes this.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika gogmajster
    Član od
    4.3.2013.
    Poruke
    1.075
    Lajkovi
    9773
    Reputacioni uticaj
    100

    Određen forumom Re: Mondaine i(li) Rodina-dress satovi?

    kakva šteta što je 'ženski', odnosno ipak premali s 33mm...Da je ovo iole veća varijanta, tj. kao ona standardna, 36mm, mislim da bi potraga bila rijesena, i da ne bi bilo dileme...Jako mi se svidja ta crvena sekundara koja ipak malo daje živosti...I još sasvim pristojna cijena.
    Mondaine i(li) Rodina-dress satovi?-akqa002-.jpg

    Ali ovo i ovakvo nešto
    Hvala na trudu!
    bezbi and Markoni BG like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •