Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 25
Like Tree15Likes

tema: Kupovina Tissot PRC 200

  1. #1
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina Tissot PRC 200

    Pozdrav svima! Nov sam bukvalno u svetu satova ne samo na forumu.
    Hocu da kupim prvi sat i zelim samo i samo Tissot PRC 200 plavi.
    Nasao sam nekoliko ponude na kupujemprodajem gde prodaju taj sat nov po ceni od 200-240e kao bez kutije, svercuju uvoze sta vec rade. Ali citao sam puno o tome i na ovom forumu da taj sat se najvise kopira da cak ni casovnicari ne mogu da utvrde orginalnost sata. Moze neki savet u vezi toga kako mogu da budem 100% siguran da to nije kopija pre kupovine? Hvala!

  2. #2
    Član Avatar korisnika Misfit
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    131
    Lajkovi
    746
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Kupi ga u radnji ili na nekom proverenom stranom sajtu.
    eee and Milos G. like this.

  3. #3
    eee
    eee je sada online
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Samo u radnji

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Ivke1
    Član od
    24.6.2018.
    Poruke
    777
    Lajkovi
    3128
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Samo u radnji kupuj, ja sam nasjeo i kupio Tissot skeleton sa svim papirima i na kraju se pokazalo da je kopija. Od tad ni paradajz ne kupujem na pijaci.
    eee likes this.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Taj model je bas rizican. Po meni odlicno dizajniran sat, ali sam sat je cista klasika- vredi koliko kosta. Nije onda ni cudo sto je jako tesko prepoznati kopiju, jer, ako neka nepoznata Kineska firma uspe da napravi tako dobru kopiju nekog Roleksa od skoro 10.000e, da mora sat da se otvori da bi se proverila autenticnost, i to sve za 150e, onda ti je jasno da nije tesko iskopirati sat od nekoliko stotina eura. Nije iskljuceno da u nekim slucajevima kopija bude i bolja od originala, jos ako se uzme u obzir da je u original Tissotu najlosija fashionline Eta. Sve ovo ti govori da lako mozes da se prevaris. Ili si mozda mislio na Automatic verziju?

  6. #6
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Nisam mislio na automatik verziju mislio sam na kvarcnu koja kosta u radnji oko 500e a na oglasima prodaju upola cene.
    Kupio bih ga ja u radnji ali ne daje mi se za tog tissota 500e zato sto znam da ne vredi tolike pare

  7. #7
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Ovaj prodavac sa KP ima samo kvarcne satove u prodaji i posto ajde taj mehanizam orginalni od tissota ksota 40evra kontam da moze se lako staviti u kopiju i posle ni bog da ne provali.
    Pa sam sad pitao tog prodavca sa KP da li moze da naruci jedan od modela tissota seastar automatic. Rekao je da ne moze da naruci satove sa tim mehanizmom

    I da od automatik tissota moze da nabavi samo Visodate i LeLocle.
    Zbog cega bas te modele? Jel su oni specificni sa nekim prostijim mehanizmom da mogu lakse da se kopiraju ili?

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.700
    Lajkovi
    11982
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Prije svega da ti pozelim dobrodošlicu na forumu. Posalji link oglasa, mozda je neko od nas saradjivao sa tim prodavcem. A slozio bih se sa kolegama, mada i ti to vec znas, taj model Tissota je bas dosta kopiran.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Daredevil86, dobro došao na forum.

    Kao što su ti kolege već napomenule, Tissot, naročito ovaj model koji se tebi sviđa, kupovati samo kod ovlašćenih prodavaca.
    Znam da je cena previsoka u poređenju sa onim preko KP-a, ali ti ništa ne znači ta razlika ako naletiš na kopiju, a za to je verovatnoća 99%.
    Na forumu Watchuseek možeš takođe pročitati komentare na ovu temu u sledećem linku
    www.watchuseek.com/threads/how-to-spot-a-fake-tissot-prc-200.339622/page-27.


    Ako putuješ recimo do Beča ili imaš nekog ko živi u blizini, pogledajte u Outlet centru Parndorf, tu ima jedna radnja koja se zove "Hour Passion".
    Radnja je diskontna i vlasništvo je Swatch grupacije. Prodaju sve njihove brendove, spisak pogledaj na njihovoj internet stranici.
    https://www.hourpassion.com/

    Osim ove lokacije, imaju radnje i u Nemačkoj u Outlet Village Wertheim u blizini Würzburg-a, Outlet u Metzingen-u i na Aerodromu u Düsseldorf-u.
    Problem je jedino u tome što nemaju izloženu ponudu na njihovom sajtu, nego im se moraš obratiti putem mejla i poslati upit za oznakom modela sata koji te interesuje, ili da odeš lično ako te put tamo nanese i pogledaš šta imaju na stanju.
    I ja sam jedan svoj sat kupio tamo, i imam jako lepo iskustvo.
    Osim toga, ukoliko kupiš sat kod njih, možeš dobiti i Global blue Tax free potvrdu sa kojom možeš vratiti veliki deo poreza na promet nazad, naravno ukoliko imaš naš pasoš.
    Haifisch23 likes this.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Citat daredevil86 kaže: Pregled poruke

    I da od automatik tissota moze da nabavi samo Visodate i LeLocle.
    Zbog cega bas te modele? Jel su oni specificni sa nekim prostijim mehanizmom da mogu lakse da se kopiraju ili?
    Pa ne znam sasto samo te satove. To je lep sat al mene nervira taj mehanizam. Evo ti od sinoc informacija od proverenog coveka, taj mehanizam se i ne pravi vise, pa ako se pokvari ubcuje se neki noviji cena mehanizma 50e. Zato me je uvek nervirao Tissot, a da pitas zvanicnika zasto toliko los mehanizam on ti kaze : pa to je prednost, ako se pokvari zamenis ceo mehanizam za 7,8h din...meni je to bezveze. Eta ima 5linija tih mehanizma, 5ta je najbolja i ide u satove od nekoliko hiljada evra, a Certini nije tesko da u sat od 400e ubaci mehanizam iz 4te grupe!!! https://bomar.rs/certina-ds-2-c0244471605103

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •