Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 25
Like Tree15Likes

tema: Kupovina Tissot PRC 200

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Kupio sam ženski Tissot sa ETA 955.412, sasvim pristojan kvarcni mehanizam, ugrađuje ga i Longines i Tag u svoje ženske modele.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

  2. #12
    Počasni član Avatar korisnika sdbiba
    Član od
    16.7.2009.
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Poruke
    5.398
    Lajkovi
    63876
    Reputacioni uticaj
    270

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Kupovina samo u ovlascenoj radnji...

  3. #13
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Citat Elvedin kaže: Pregled poruke
    Prije svega da ti pozelim dobrodošlicu na forumu. Posalji link oglasa, mozda je neko od nas saradjivao sa tim prodavcem. A slozio bih se sa kolegama, mada i ti to vec znas, taj model Tissota je bas dosta kopiran.
    https://www.kupujemprodajem.com/naki...oglas/99899275

    Citat srdjanr kaže: Pregled poruke
    Daredevil86, dobro došao na forum.

    Kao što su ti kolege već napomenule, Tissot, naročito ovaj model koji se tebi sviđa, kupovati samo kod ovlašćenih prodavaca.
    Znam da je cena previsoka u poređenju sa onim preko KP-a, ali ti ništa ne znači ta razlika ako naletiš na kopiju, a za to je verovatnoća 99%.
    Na forumu Watchuseek možeš takođe pročitati komentare na ovu temu u sledećem linku
    www.watchuseek.com/threads/how-to-spot-a-fake-tissot-prc-200.339622/page-27.

    Ako putuješ recimo do Beča ili imaš nekog ko živi u blizini, pogledajte u Outlet centru Parndorf, tu ima jedna radnja koja se zove "Hour Passion".
    Radnja je diskontna i vlasništvo je Swatch grupacije. Prodaju sve njihove brendove, spisak pogledaj na njihovoj internet stranici.
    https://www.hourpassion.com/
    Osim ove lokacije, imaju radnje i u Nemačkoj u Outlet Village Wertheim u blizini Würzburg-a, Outlet u Metzingen-u i na Aerodromu u Düsseldorf-u.
    Problem je jedino u tome što nemaju izloženu ponudu na njihovom sajtu, nego im se moraš obratiti putem mejla i poslati upit za oznakom modela sata koji te interesuje, ili da odeš lično ako te put tamo nanese i pogledaš šta imaju na stanju.
    I ja sam jedan svoj sat kupio tamo, i imam jako lepo iskustvo.
    Osim toga, ukoliko kupiš sat kod njih, možeš dobiti i Global blue Tax free potvrdu sa kojom možeš vratiti veliki deo poreza na promet nazad, naravno ukoliko imaš naš pasoš.
    Hvala puno na informacijama, cuo sam za to da mogu u outletu da se nadju dosta jeftinije. Ako budem isao tamo a ne budem kupio ni jedan sat definitivno cu da pogledam.
    Kada bih narucio online taj sat koliko bi me nasi odrali sa carinom?

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Pa ne znam sasto samo te satove. To je lep sat al mene nervira taj mehanizam. Evo ti od sinoc informacija od proverenog coveka, taj mehanizam se i ne pravi vise, pa ako se pokvari ubcuje se neki noviji cena mehanizma 50e. Zato me je uvek nervirao Tissot, a da pitas zvanicnika zasto toliko los mehanizam on ti kaze : pa to je prednost, ako se pokvari zamenis ceo mehanizam za 7,8h din...meni je to bezveze. Eta ima 5linija tih mehanizma, 5ta je najbolja i ide u satove od nekoliko hiljada evra, a Certini nije tesko da u sat od 400e ubaci mehanizam iz 4te grupe!!! https://bomar.rs/certina-ds-2-c0244471605103
    Certina mi je ok ali ona DS Action Diver automatik ali kazem opet ne bih davao toliko para za sat.

  4. #14
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    A jel tacno da kod orginalnih satova da nikada ne ide renata baterija? To mi neko rekao

  5. #15
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Ako je satu zamenjena baterija verovatno je Renata.

    Oko 30% su davanja za carinu i porez

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  6. #16
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    661
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    33% je neki minimum i to se racuna na cenu sa postarinom. Ali moze da bude (nasumicno) i vise od toga i ne mozes da znas koliko ce biti dok ti ne stigne da platis. A i ako se salje kurirski (DHL, FedEX, UPS), ima jos 3-5K fiksni trosak za uslugu carinjenja kuriru.

  7. #17
    Novi član
    Član od
    16.8.2020.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Ako je satu zamenjena baterija verovatno je Renata.

    Oko 30% su davanja za carinu i porez

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Pitao sam ako satu nije zamenjena baterija, na primer otvoris nov orginalni tissot i otvoris ga da mu proveris bateriju. Koja baterija ce tu biti fabricka?

  8. #18
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    https://www.quora.com/How-much-is-th...ot-wrist-watch

    Ovde kažu da je Renata fabrički u satu

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    daredevil86 likes this.

  9. #19
    Član Avatar korisnika Branislav Hačko
    Član od
    6.7.2020.
    Poruke
    156
    Lajkovi
    1126
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Kupovina Tissot PRC 200-3e6f5171-6d07-482a-b028-8e8e179b005b.jpeg

    evo dosao kod mene na servis. baterija renata 394. Nov mehanizam za servisere kosta 50€.
    Priložene slike Priložene slike Kupovina Tissot PRC 200-0ed06d70-55d3-47ea-9b3e-36c041f12a1f.jpeg  
    eee, chuck and daredevil86 like this.

  10. #20
    Mlađi član
    Član od
    23.5.2011.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    31
    Lajkovi
    281
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina Tissot PRC 200

    Nakon mnooogo premišljanja i čitanja raznih domaćih i stranih foruma ja sam se odlučio za kupovinu istog ovakvog sata kao na oglasu od dotičnog prodavca. Rukovodio sam se razmišljanjem da unutra zaista jeste jedan od jeftinijif ETA mehanizama i da ukoliko "crkne" zamenim za 50ak eur.
    U prilogu je fotka mehanizma sata (ETA G10.211) koji sam pazario za nekih 220eur čini mi se. Za nekoliko meseci koliko sam ga nosio, nikakvih problema nisam imao ali mi je postao napadan zbog boje cifera pa sam ga prodao i kupio isti samo sa plavim ciferom. Ovaj u sebi ima G10.212 i kupljen je u Bomaru. Već neko vreme se spremam da ga nosim na reklamaciju iz razloga što se dešava da kasni nekih 15ak minuta na nedeljnom nivou. Problem je što ne kasni konstantno već samo ponekad. Zamenio sam bateriju (stavio istu Renatu 394 kakva je i bila) ali se opet desilo u par navrata kašnjenje. Evo sada već nekih mesec dana je ok. Garancija je do januara 2021 pa ću videti.
    Tako da ...
    Kupovina Tissot PRC 200-img-f0796b4ce889ed17684310468e165f3c-v.jpgKupovina Tissot PRC 200-img_20200214_182802.jpg
    Kupovina Tissot PRC 200-img_20200216_151241.jpg
    Poslednja ispravka: Zoran019 (24.8.2020. u 8:17)
    eee, bezbi and daredevil86 like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •