Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 40
Like Tree62Likes

tema: Kupovina satova preko Amazona

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom re: Kupovina satova preko Amazona

    Neso vidis da sam ti dao lajk, mislim da treba dati coveku smernice kao sto si ih ti dao, bez obzira da li hoce da preproda , kupi sebi, ili da pokloni
    anbeast and Neša like this.

  2. #22
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom re: Kupovina satova preko Amazona

    Pozdrav alonzo i dobrodošao na forum. Ostali forumaši su rekli svoje, moram i ja da se uključim kao čovek koji je dolazio u susret sa dijamantima... ne želim da te odvraćam, tvoje je pravo da kupiš šta god da ti se svidi ali, zašto baš sat u ovoj kombinaciji sa dijamantima? Sem trenutne "vrednosti" jer eto imaju taj modni bum u USA, crni dijamanti praktično nemaju nikakvu posebnu vrednost kakvu uživaju drugi dijamanti u prirodnim bojama. Moja konstatacija pod rednim brojem dva je: ja nešto ne verujem da su ovi "beli" dijamanti GIA sertifikovani, a i sam znaš ako živiš u USA da je GIA sertifikat ipak jedini kredibilan. Da li daju neki sertifikat, koji je clarity grade? Recimo Tag Heuer UVEK ugrađuje, VS-Top Wesselton(G). Po opisu vidim da je tu 1,50ct tdw, s tim što kako mi se čini po slici, 1ct su crni dijamanti a samo .50 ili pola karata su prozirni... + uz to što je u pitanju kvarcni mehanizam, ja lično ne vidim tu neki good bang for you buck. To je samo moje mišljenje. A propo clearinga satova, najbolji clearing koji sam ja video je bio baš Tag Heuer Carrera Day-Date Calibre 16, sa $3400 na $2400, i to sam zato što je bio jedan od tih velikih praznika, možda postoji bolje, stvarno ne bih znao.
    krstin, 83stojan, Serb and 1 others like this.

  3. #23
    Novi član
    Član od
    24.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Hvala Pedja, pogledacu ovo oko dijamanata. Ne zivim u Usa, ali sam bio nekoliko puta i idem za nekoliko meseci opet...Btw...uopste se nije radilo o tome da jurim satove sa dijamantima, vec da uzmem neki dobar sat preko popusta.

    Na kraju mi niste dali konkretne predloge - koji sat da uzmem za sebe. JLC, Rolex i IWC ne mogu da nadjem za 1000 $.

    Pogledacu sada ove linkove koje ste mi poslali, mozda tu nadjem nesto interesantno.
    PedjaSD likes this.

  4. #24
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Jel' možeš da radiš PayPal, CONUS kad si tamo? Pitam zbog eventualne online kupovine i shippinga negde unutar USA. Limit ti je 1000$? U tom rangu je bilo dobrih korišćenih satova iz višeg srednjeg ranga na WUS-u, naravno ako te zanimaju korišćeni satovi? Naravno nicu JLC, Rolex ili IWC ali su fini, neki dolaze u full paketu, mint stanje. Možda Ebay? Ako imaš social security pravac u neku banku, otvori račun tamo, tako je sve mnogo lakše i bolje. Je l' voliš automatike ili kvarcne? Za hiljadu zelembaća možeš da pazariš Oris automatike, Hamilton, Mido, Tissot čak i neke jeftinije Longines modele... naravno prvo idi kod njihovih AD-a, pogledaj modele, neka ti quote-uju cene i onda idi u bilo koji reputable store za koje znaš da prodaju 100% genuine, sigurno ćeš da dobiješ nižu cenu. Ja sam čak i u Costco-u viđao neke Omege, cene su bile više nego dobre, nego ja tad i nisam znao ništa o satovima, tako da ono... not interested. Nadam se da sam ti pomogao.
    alonzo likes this.

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Za 1000 dolara , bez popusta a tesko da ces naci i sa popustom, top klasu ne mozes da kupis, mozda neke starije modele .... Za te pare gledaj Longines, Hamilton, Mido , Certinu, Seika....

    I posto si nov, moras da nam kazes , hoces li mehanicki sat ili kvarc, sportski, elgantan...itd jedino tako mozemo da ti pomognemo....
    PedjaSD and alonzo like this.

  6. #26
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Evo i Serb je odgovorio... samo tu ima jedna caka, Certine ne može da gleda jer se ne prodaju u Amerikama, Swatch grupa ima neka svoja "pravila" oko portofolia proizvoda, tržišta na koja idu ti proizvodi i aktivnostima na istim (tržištima ne proizvodima, oni su da se nose i da se uživa u njima ).
    P.S. Mislim može da gleda, ali ako mu se neka svidi i reši da je kupi moraće da je uveze.
    Serb and alonzo like this.

  7. #27
    Novi član
    Član od
    24.11.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Imam social security...ali narucujem trenutno iz Srbije i stize u Usa ili moze i kod nas - sve zavisi od proizvodjaca. Ali imam i opciju da narucim iz Use i da stigne u Usa.

    Ne bih polovne...elegantan sat trazim. Sve ostalo mi i nije toliko bitno - da li je automatik ili kvarcni...

    Ok, pogledacu te brandove sto ste mi sada napisali...kapiram ja da za 1k dolara ne mogu nista spektakularno da uradim, ali bih za pocetak uzeo neki normalan sat.

    Kakvo misljenje imate o Invicta satovima?
    PedjaSD likes this.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Uff druze za 1000 dolara ne uzimas normalan sat uzimas azdaju od sata Samo mi reci da li hoces swiss sat ili dolaze u obzir nemci ,japanci.....

    Ja nemam dobro misljenje o invicta satovima, par kolega je ukazalo na nedostatke. Drzi se ti ovih brendova sa tradicijom
    PedjaSD likes this.

  9. #29
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Dobro je, ti si znači domaći tamo. Ja nisam imao dodira sa Invicta satovima da budem iskren, možda je neko od forumaša posedovao/poseduje neki ili ima saznanja.
    Sigurno imaš dobrih satova za taj novac... pogledaj sve ove brendove koje smo naveli, a ako se bilo kod od nas seti još nekog brenda, mi ćemo pisati, o ovim drugim mislim da nema poente, uostalom šta će ti sat kao što je Rolex? Sve i da ga nađeš za hiljadu $ to opet nije dobar dil, kad mu i osnovni servis nije manje od 700$ u USA. Ja sam mog Hamiltona platio manje od 700$ i evo ga, "štrika" svaki dan, Švajcarac je i automatik, i mogu da ga ponesem na bilo koje poslovno okupljanje i da se ne postidim, uostalom i da neko nosi i Patek ko sedi pored mene, to nije bitno jer sam ja moj sat kupio zato što se meni i samo meni svideo... i ja ga nosim svaki dan i uživam u njemu.
    milan zmaj and Serb like this.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko Amazona

    Evo ti jedan predlog Longines HydroConguest (kvarc)

Slične teme

  1. Kupovina satova preko interneta
    By Watcher in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 181
    Poslednja poruka: 10.11.2021., 13:20
  2. Kupovina preko interneta
    By Xtreme in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 208
    Poslednja poruka: 3.8.2019., 12:06
  3. eBay - kupovina preko njih
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 3.10.2016., 15:51
  4. Kupovina polovnog sata preko interneta
    By bursa in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 19:44
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.2.2010., 10:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •